ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ – Κ.Α. ΝΑΟΥΣΑ,1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ – ΝΑΟΥΣΑ 1.2.2014

ΚΖ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2014 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ,1-2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΖ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2014

ΤΑΚΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΚΑΒΑΛΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ – ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑ 1-2-2014

Α1 ΑΝΔΡΩΝ: Η 13η αγωνιστική

Πέντε παιχνίδια το Σάββατο (1/2) και άλλο ένα την Κυριακή (2/2) περιλαμβάνει το πρόγραμμα της 13ης αγωνιστικής του 28ου Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών. Αναλυτικότερα:

Σάββατο, 1/2

Κολ. Κέρκυρας           12.30   ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

                                                (Κουρέτας, Δημητρίου)

Κολ. Ιωνικό                16.00   ΝΟ ΧΙΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

                                    (Σταυρίδης, Παϊρακταρίδης)

Κολ. Ιλίσιο                 16.30   ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

                                    (Κωνσταντινίδης, Κυράνης)

Κολ. Ν. Σμύρνης        17.00   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΟΚ

                                                (Κατσαρός, Κραβαρίτης)

Κολ. Εθν. Πειραιά      18.00   ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

                                                (Σκαλοχωρίτης, Μπουδραμής)

Κυριακή, 2/2

Κολ. ΝΟΒ, Λαιμός     13.00   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

                                                (Κατσώνης, Ποσποτίκης)

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από τον OTESPORTS

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ               185-53  36

2.ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ     150-60  31

3.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ          137-90  26

4.ΠΑΟΚ                            108-85  24

…………………………………………..

5.ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ       102-109  20

6.ΕΘΝΙΚΟΣ                    98-119  16

7.ΝΟ ΧΙΟΥ                    90-128  14

8.ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ     70-97   12

9.ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ       78-122  10

10.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ             74-126  8

……………………………………………

11.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   83-127  7

12.ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 84-143  2  

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Η 6η αγωνιστική

Συνεχίζεται το Σάββατο (1/2) το 16ο Πρωτάθλημα Υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών, με τα παιχνίδια της 6ης αγωνιστικής. Αναλυτικότερα:

Κολ. ΝΟΒ, Λαιμός     14.30   ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

                                                (Μπιράκης, Αχλαδιώτης)

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από τον OTESPORTS

Κολ. Χανίων (25μ)     14.30   ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

                                                (Σταυρόπουλος, Χατζηαναστασίου)

Κολ. Αμαρουσίου       16.00   ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ. – ΗΡΑΚΛΗΣ

                                                (Δαμιανάκης, Θωμάς)

Κολ. Εθν. Πειραιά      16.30   ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

                                                (Σκαλοχωρίτης, Βόσικας)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ               86-20   15

-.ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ      87-25   15

3.ΗΡΑΚΛΗΣ                      41-39   12

4.ΕΘΝΙΚΟΣ                        32-42   6

………………………………………………..

-.ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ              34-59   6

6.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           31-50   3

-.ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.                30-65   3

……………………………………..

8.ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.              15-56   0

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *