ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ «ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ» ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ,21-22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017,Ε.Α.Κ. ΒΟΛΟΥ

Πηγή:www.koe.org.gr
Με τη συμμετοχή 60 αθλητών των αγωνιστικών κατηγοριών Γ’ και Δ’ και της προαγωνιστικής Ε’ και με πολύ καλές επιδόσεις, ολοκληρώθηκε η πρώτη μεγάλη διοργάνωση των καταδύσεων για το 2017, το κύπελλο Χριστουγέννων, στο ΕΑΚ του Βόλου.
Κυπελλούχος σύλλογος αναδείχθηκε ο Παναθηναϊκός, ενώ καλύτερη αθλήτρια η Άννα – Μαρία Σαχίνη του ίδιου συλλόγου που κατέκτησε τρία χρυσά μετάλλια.
Αναλυτικά οι τρεις πρώτοι νικητές σε κάθε κατηγορία:
1μ. (Τραμπολίνο) Δ’ Κατηγορία Αγόρια
  1. Ξανθέας Σταύρος (Παναθηναϊκός) 128.00
  2. Ιωάννου Ελευθέριος (ΝΟΒΑ) 126.20
  3. Κωνσταντινίδης Βασίλειος (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 118.75
1μ. (Τραμπολίνο) Δ’ Κατηγορία Κορίτσια
  1. Σαχίνη Άννα – Μαρία (Παναθηναϊκός) 165.95
  2. Γιαννοπούλου Μαργαρίτα (Αργώ) 129.90
  3. Στουκογιάννη Μαρία (ΝΟΒΑ) 126.95
3μ. (Τραμπολίνο) Γ’ Κατηγορία Αγόρια
  1. Μορφίδης Χρήστος (Αστέρια Θεσσαλονίκης) 271.55
  2. Νικολόπουλος Νίκος (ΝΟΒΑ) 238.25
  3. Μωραΐτης Ιάσων (Αργώ) 210.45
3μ. (Τραμπολίνο) Γ’ Κατηγορία Κορίτσια
  1. Τσαγκαράκη Αναστασία (Αργώ) 194.90
  2. Γεωργοπούλου Αγγελική (Αργώ) 173.05
  3. Μπλούνα – Ζέρβα Εμμανουέλα (Παναθηναϊκός) 166.15
3μ. (Τραμπολίνο) Δ’ Κατηγορία Αγόρια
  1. Σαχίνη Άννα Μαρία (Παναθηναϊκός) 190.95
  2. Στουκογιάννη Μαρία (ΝΟΒΑ) 143.05
  3. Μέλλιου Μυρσίνη (ΝΟΒΑ)
1μ. (Τραμπολίνο) Γ’ Κατηγορία Αγόρια
  1. Νικολόπουλος Νίκος (ΝΟΒΑ) 261.30
  2. Μορφίδης Χρήστος (Αστέρια Θεσσαλονίκης) 233.95
  3. Ρήγας Θεόδωρος (ΝΟΒΑ) 180.95
1μ. (Τραμπολίνο) Γ’ Κατηγορία Κορίτσια
  1. Τσαγκαράκη Αναστασία (Αργώ) 189.60
  2. Γεωργοπούλου Αγγελική (Αργώ) 180.20
  3. Μπλούνα – Ζέρβα Εμμανουέλα (Παναθηναϊκός) 155.10
5μ. (Σταθερός Βατήρας) Γ’ Κατηγορία Αγόρια
  1. Ρήγας Θεόδωρος (ΝΟΒΑ) 197.90
  2. Μορφίδης Χρήστος (Αστέρια Θεσσαλονίκης) 193.95
  3. Αννουσάκης Αλέξανδρος (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 127.40
5μ. (Σταθερός Βατήρας) Γ’ Κατηγορία Κορίτσια
  1. Γεωργοπούλου Αγγελική (Αργώ) 170.35
  2. Σαχίνη Άννα – Μαρία (Παναθηναϊκός) 165.00
  3. Μπλούνα – Ζέρβα Εμμανουέλα (Παναθηναϊκός) 121.05
5μ. (Σταθερός Βατήρας) Δ’ Κατηγορία Αγόρια
  1. Κωνσταντινίδης Βασίλειος (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 148.85
  2. Σιφναίος Σταύρος (Παναθηναϊκός) 117.90
  3. Αννουσάκης Αλέξανδρος (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 104.80
5μ. (Σταθερός Βατήρας) Δ’ Κατηγορία Κορίτσια
  1. Σαχίνη Άννα – Μαρία (Παναθηναϊκός) 134.30
  2. Γιαννοπούλου Μαργαρίτα (Αργώ) 97.45
  3. Ντεγκλώ Μόνικα (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 63.90
3μ. (Τραμπολίνο) Ε’ Κατηγορία Αγόρια
  1. Κωνσταντινίδης Βασίλειος (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 117.45
  2. Σιφναίος Σταύρος (Παναθηναϊκός) 95.35
  3. Χρηστάκος Κωνσταντίνος (Αργώ) 94.25
3μ. (Τραμπολίνο) Ε’ Κατηγορία Κορίτσια
  1. Γιαννοπούλου Μαργαρίτα (Αργώ) 111.00
  2. Μοναχά Σιμώνη (Αστέρια Θεσσαλονίκης) 103.00
  3. Ζούκα – Μπαντούρη Αλεξάνδρα (Παναθηναϊκός) 93.50
1μ. (Τραμπολίνο) Ε’ Κατηγορία Αγόρια
  1. Κωνσταντινίδης Βασίλειος (ΑΝΟ Αργυρούπολης) 92.70
  2. Χρηστάκος Κωνσταντίνος (Αργώ) 78.90
  3. Λιβέρης Σταμάτης – Άγγελος (Ακαδημιά Φυρίγου) 65.55
1μ. (Τραμπολίνο) Ε’ Κατηγορία Κορίτσια
  1. Μοναχά Σιμώνη (Αστέρια Θεσσαλονίκης) 87.25
  2. Καρακώστα Ιωάννα – Στυλιανή (Ακαδημία Φυρίγου) 68.30
  3. Γιαννοπούλου Μαργαρίτα (Αργώ) 65.55

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *