Οκτ 16

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β’ ΚΑΙ Γ’ ΗΜΕΡΑΣ 5ΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Σ.Ε.Δ.Υ. WATER POLO ΓΥΝΑΙΚΩΝ,14-16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016,ΓΛΥΦΑΔΑ

Πηγή:www.koe.org.gr

Ολόκληρώθηκαν η 2η και η 3η αγωνιστική του 5ου τουρνουά πόλο γυναικών που διοργανώνει ο Σύνδεσμος Ελλήνων Διαιτητών Υδατοσφαίρισης στο κολυμβητήριο του ΑΝΟ Γλυφάδας «Αντώνης Δημητρόπουλος».

Μετά τα αποτελέσματα και αυτών των αγώνων, ο ΝΟ Ρεθύμνου και ο ΑΝΟ Γλυφάδας πρωπορεύονται έχοντας πετύχει το απόλυτο των νικών (3/3) ενώ στην τρίτη θέση ακολουθεί ο Εθνικός.

Αναλυτικά τα σημερινά αποτελέσματα:

2η Αγωνιστική

Τρίτων Αμαρουσίου – Εθνικός 8-13 (Τα οκτάλεπτα: 3-4, 2-4, 2-3, 1-2)

Τρίτων Αμαρουσίου (Γιώργος Ιντζές): Λάζαρη, Τουλουμτζίδου, Μουλλάκη 3, Τζελέπη, Αποστόλου, Δατσέρη, Χατζηκυριακάκη 1, Στρατηδάκη, Μαλλιαρού, Δημητροκάλη 1, Αργυρού 3, Στρείδη, Λίβα, Κουζούνα, Κόρμα

Εθνικός (Γιώργος Τσόκας): Δουρέκα Σ, Παναγιωτόπουλου 1, Δουρέκα Μ 1, Βάσιλα 2, Αποστολίδου, Μπίσμπα 2, Κούβδου Ν, Γονίδη, Πετάση, Φραγκιουδάκη 4, Γκουζουλά, Μιχαηλίδου 2, Στραβάκου, Κατσίμπρη 1

ΝΕ Πατρών – ΑΝΟ Γλυφάδας 3-10 (Τα οκτάλεπτα: 2-3, 0-4, 0-2, 1-1)

ΝΕ Πατρών (Δημήτρης Μπιτσάκος)Μανέτα Β, Ανδρουτσέλη, Πατέρου, Μπαλάτσα Μ, Τσιμάρα 2, Μανέτα Σ, Μπαλάτσα Ν, Κρίλη, Μοίραλη, Πασσά 1, Κουτέλη, Λυκοθανάση, Γιαννακέα, Σινέμογλου

ΑΝΟ Γλυφάδας (Τάσος Πιρπιρής): Παπαϊωάννου, Τσελέντη, Ελληνιάδη 2, Λούδη Ε, Γρηγοροπούλου 2, Κουρουτσάλη, Παπαναστασίου Α, Κόλλια 1, Μαμόγλου 1, Κουρουτσάλη 1, Παπαναστασίου Δ 1, Νιαρχάκου 2, Αρχοντάκη, Πανταζή, Κοντονή

Ηλυσιακός – ΝΟ Ρεθύμνου 5-18 (Τα οκτάλεπτα: 0-3, 3-4, 0-5, 2-6)

Ηλυσιακός (Άγγελος Γαρελίδης): Τζούρκα, Σαμαρά 4, Παντελίδου 1, Καράβολα, Παπαδάκη, Παλαιοδήμου, Κωστοπούλου, Λυμπεροπούλου Σ, Γρηγοριάδη, Λυμπεροπούλου Γ, Λαμπρινούκα, Γούση, Σκοτίδα, Σκαρπαλέζου, Μελανουρέα

ΝΟ Ρεθύμνου (Κώστας Φιτσανάκης): Κυριακάκη, Σαφέτη, Φαρμάκη Μ 3, Θεοδωράκη, Παλληκαράκη 1, Καραβάνου, Μαυρέλου 1, Μυριοκεφαλιτάκη 7, Λιμπιτάκη, Φαρμάκη Ελ 2, Γαγάνη 2, Σολανάκη 2, Μπιρλιράκη

3η Αγωνιστική

Εθνικός – ΝΕ Πατρών 8-5 (Τα οκτάλεπτα: 3-1, 2-1, 3-1, 0-2)

Εθνικός (Γιώργος Τσόκας): Δουρέκα Σ, Παναγιωτόπουλου, Δουρέκα Μ, Βάσιλα 1, Αποστολίδου, Μπίσμπα 3, Κούβδου Ν, Γονίδη, Πετάση, Φραγκιουδάκη 1, Γκουζουλά 1, Μιχαηλίδου 2, Στραβάκου, Κατσίμπρη

ΝΕ Πατρών (Δημήτρης Μπιτσάκος)Μανέτα Β, Ανδρουτσέλη, Τσιμάρα, Μπαλάτσα Μ 1, Πατέρου, Μανέτα Σ 1, Μπαλάτσα Ν, Κρίλη, Μοίραλη, Πασσά, Κουτέλη, Λυκοθανάση 3, Γιαννακέα, Σινέμογλου

Τρίτων Αμαρουσίου – ΝΟ Ρεθύμνου 5-13 (Τα οκτάλεπτα: 1-3, 3-3, 1-3, 0-4)

Τρίτων Αμαρουσίου (Γιώργος Ιντζές): Λάζαρη, Τουλουμτζίδου, Μουλλάκη, Τζελέπη 1, Αποστόλου, Δατσέρη, Χατζηκυριακάκη 1, Στρατηδάκη 2, Μαλλιαρού, Καλογερά, Αργυρού, Στρείδη, Κορμά, Κούζουνα 1

ΝΟ Ρεθύμνου (Κώστας Φιτσανάκης): Κυριακάκη, Σαφέτη 1, Φαρμάκη Μ, Θεοδωράκη, Παλληκαράκη, Καραβάνου, Μαυρέλου 2, Μυριοκεφαλιτάκη 2, Λιμπιτάκη, Φαρμάκη Ελ 5, Γαγάνη 1, Σολανάκη 2, Μπιρλιράκη

Ηλυσιακός – ΑΝΟ Γλυφάδας 4-12 (Τα οκτάλεπτα: 1-1, 2-4, 1-6, 0-1)

Ηλυσιακός (Άγγελος Γαρελίδης): Τζούρκα, Σαμαρά 1, Παπαδάκη 3, Παλαιοδήμου, Κωστοπούλου, Λυμπεροπούλου Σ., Λυμπεροπούλου Γ., Λαμπρινοούκα Παντελίδου, Γρηγοριάδη, Οκολίστα, Μοτίτη, Σκοτίδα Π., Σκοτίδα Ι., Σκαρπαλέζου

ΑΝΟ Γλυφάδας (Τάσος Πιρπιρής): Παπαϊωάννου, Τσελέντη 2, Ελληνιάδη 3, Τερεζάκη, Γρηγοροπούλου, Κολιτσοπούλου, Παπαναστασίου Αν. 2, Κόλλια 1, Μαμόγλου 3, Κολτίδα, Παπαναστασίου Δ 1, Νιαρχάκου, Στελίου, Αλεξίου, Γιαννοπούλου

Η Βαθμολογία (3 αγώνες)

  1. ΝΟ Ρεθύμνου 9 (48-20)
  2. ΑΝΟ Γλυφάδας 9 (32-16)
  3. Εθνικός 6 (30-23)
  4. Τρίτων Αμαρουσίου 3 (19-29)
  5. ΝΕ Πατρών 0 (18-35)
  6. Ηλυσιακός 0 (12-36)

 

Αφήστε μια απάντηση

Your email address will not be published.