Αρχείο κατηγορίας: ΕΙΔΗΣΕΙΣ-NEWS

Μαΐ 05

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ-ΟΦΗ,6-7 ΜΑΪΟΥ 2017,ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ-ΟΦΗ,6-7 ΜΑΪΟΥ 2017,ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ-ΟΦΗ,6-7 ΜΑΪΟΥ 2017,ΗΡΑΚΛΕΙΟ GROUP ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ-ΟΦΗ,6-7 ΜΑΪΟΥ 2017,ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Μαΐ 04

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 2ΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ,ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΜΑΪΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (50Μ.)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ 2ΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ,ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΜΑΪΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (50Μ.) ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ 2ΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ,ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΜΑΪΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (50Μ.)

Μαΐ 04

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΡΗΣΤΕΙΑ 2017,ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΜΑΪΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΡΗΣΤΕΙΑ 2017,ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΜΑΪΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΗΣΤΕΙΑ 2017,ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΜΑΪΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Μαΐ 04

Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ BALKAN JUNIOR SWIMMING CHAMPIONSHIPS,6-7 MAY 2017,SOFIA-BULGARIA

STARTING LISTS BALKAN JUNIOR SWIMMING CHAMPIONSHIPS,6-7 MAY 2017,SOFIA-BULGARIA Πηγή:www.koe.org.gr Στη Σόφια αναχωρεί την Παρασκευή (5/5) η Εθνική μας ομάδα για να μετάσχει στους Βαλκανικούς αγώνες κολύμβησης Νέων το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (6-7 Μαϊου. Στην αποστολή μετέχουν (Αγόρια 1999-00): Γιώργος Βελιάδης (50μ ελεύθερο, 100μ ελεύθερο, 200μ ελεύθερο), Σπύρος Κρανιάς (50μ ελεύθερο, 50μ πεταλούδα, 100μ πρόσθιο, 50μ πρόσθιο), Παναγιώτης …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Μαΐ 02

Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ,5-7 ΜΑΪΟΥ 2017,ΚΟΥΝΕΟ-ΙΤΑΛΙΑ

Πηγή:www.koe.org.gr Με 12 αθλήτριες και έναν (1) αθλητή θα μετάσχει η Εθνική μας ομάδα στο Ευρωπαϊκό Κύπελλο Συγχρονισμένης κολύμβησης που διεξάγεται στο Κούνεο της Ιταλίας 5 με 7 Μαϊου. Η αποστολή, αναχωρεί αύριο (3/5), ενώ την επομένη (4/5) θα φτάσουν στην Ιταλία οι αθλήτριες μας Ευαγγελία Πλατανιώτη και Εβελίνα Παπάζογλου από το Τόκιο, όπου και …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Μαΐ 02

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΕΦΗΒΩΝ 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΕΦΗΒΩΝ 2017

Απρ 30

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΘΕΡΙΝΟΥ ΚΥΚΛΟΥ,29-30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΘΕΡΙΝΟΥ ΚΥΚΛΟΥ,29-30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Απρ 29

STARTING LISTS ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΙΚΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 2017,29-30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ

STARTING LISTS ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΙΚΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 2017,29-30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ

Απρ 27

ΟΙ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ Δ.Σ. ΤΗΣ ΚΟΕ (26/4/2017)

Σειρά αποφάσεων έλαβε το Διοικητικό Συμβούλιο της ΚΟΕ που συνεδρίασε σχετικά (26/4/17). Ανάμεσα στα άλλα: *Εντάσσονται στη δύναμη της Ομοσπονδίας τα σωματεία Πιγκουίνοι Κολυβητική Ακαδημία Ρόδου και Αθλητικός Πολιτιστικός Όμιλος Κατερίνης «Ποσειδών» *Εξουσιοδοτήθηκε ο Πρόεδρος της ΚΟΕ να υπογράψει την ανανέωση της χορηγικής συμφωνίας με την STOIXIMAN. GR για 4 επί πλέον χρόνια *Εγκρίθηκαν τα …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 27

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΘΕΡΙΝΟΥ ΚΥΚΛΟΥ,29-30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΘΕΡΙΝΟΥ ΚΥΚΛΟΥ,29-30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΘΕΡΙΝΟΥ ΚΥΚΛΟΥ,29-30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Απρ 25

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017

1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 1η αγωνιστική Σάββατο 29/04/2017 ΩΡΑ: 17:30 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΩΡΑ: 19:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. -ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 2η αγωνιστική Κυριακή 30/04/2017 ΩΡΑ: 09:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ- ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΩΡΑ: 10:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3η αγωνιστική Κυριακή 30/04/2017 ΩΡΑ: 16:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ- ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΩΡΑ: 17:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 25

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2017

1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1η αγωνιστική Παρασκευή 28/04/2017 ΩΡΑ: 20:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΩΡΑ: 21:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ- ΝΟ ΧΙΟΥ 2η αγωνιστική Σάββατο 29/04/2017 ΩΡΑ: 10:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ -ΝΟ ΧΙΟΥ ΩΡΑ: 11:30 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3η αγωνιστική Σάββατο 29/04/2017 ΩΡΑ: 18:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΩΡΑ: 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ -ΝΟ ΧΙΟΥ 1. …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 21

STARTING LISTS VIII MEĐUNARODNI PLIVAČKI MITING,22-23 APRIL 2017,BANJA LUKA-BOSNA I HERCEGOVINA

STARTING LISTS VIII MEĐUNARODNI PLIVAČKI MITING,22-23 APRIL 2017,BANJA LUKA,BOSNA I HERCEGOVINA

Απρ 21

ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΤΗΣ Κ.Ο.Ε. ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΕΩΝ,6-12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018,ΜΠΟΥΕΝΟΣ ΑΪΡΕΣ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ

ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΤΗΣ Κ.Ο.Ε. ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΕΩΝ,6-12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018,ΜΠΟΥΕΝΟΣ ΑΪΡΕΣ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ

Απρ 21

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ «8οι ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ» MASTERS,22-23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ «8οι ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ» MASTERS,22-23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ «8οι ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ» MASTERS,22-23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Απρ 21

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ «8οι ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ» ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ,22-23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ «8οι ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ» ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ,22-23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ «8οι ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ» ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ,22-23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Απρ 21

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ “ΦΑΡΟΣ – Έλενα Σαΐρη 2017”,22-23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ “ΦΑΡΟΣ – Έλενα Σαΐρη 2017”,22-23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ “ΦΑΡΟΣ – Έλενα Σαΐρη 2017”,22-23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Απρ 20

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΚE΄ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ 2017,22-23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,Ε.Α.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΚE΄ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ 2017,22-23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,Ε.Α.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ

Απρ 19

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΘΕΡΙΝΟΥ ΚΥΚΛΟΥ,29-30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΘΕΡΙΝΟΥ ΚΥΚΛΟΥ,29-30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Απρ 12

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ» Γ’ ΤΡΙΜΗΝΟ 2016-17 ΛΟΓΩ ΜΗ ΠΛΗΡΩΣΗΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΚΗΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ 10 ΓΥΜΝΑΣΤΩΝ

Απρ 12

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ Β’ ΓΥΡΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ Β’ ΓΥΡΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2017 1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ 1η αγωνιστική Παρασκευή 21/04/2017 ΩΡΑ: 20:30 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ 1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1η αγωνιστική Παρασκευή 21/04/2017 ΩΡΑ: 21:00 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2η αγωνιστική Σάββατο 22/04/2017 ΩΡΑ: 12:30 ΠΕΚΕΒ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 11

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017

Σε 5 Ομίλους διεξάγεται το ερχόμενο τριήμερο (21-23 Απριλίου) η προκριματική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Μίνι Κορασίδων (γενν. 2004). Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (κολ. Ηλιούπολης): Ηλυσιακός, ΓΣ Ηλιούπολης, ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Βουλιαγμένης Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ(κολ. Νέας Σμύρνης): Ολυμπιακός, Πανιώνιος, ΑΕ Χαϊδαρίου Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (κολ. Πεντέλης): Εθνικός, Νηρέας Χαλανδρίου, ΑΟ Πετρούπολης, ΑΣ Καστέλα ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (κολ. …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 07

PARTICIPANTS BY EVENT MULTINATIONS YOUTH SWIMMING MEET,8-9 APRIL 2017,ATHENS-GREECE

PARTICIPANTS BY EVENT MULTINATIONS YOUTH SWIMMING MEET 8-9 APRIL 2017 ATHENS, GREECE

Απρ 07

Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΕΘΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ,8-9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ

Πηγή:www.koe.org.gr Στο Εθνικό Κολυμβητήριο «Πέτρος Καπαγέρωφ» του Πειραιά διεξάγεται το Σαββατοκύριακο (8-9 Απριλίου) η Πολυεθνής Κολυμβητική Συνάντηση Παίδων – Κορασίδων, με τη συμμετοχή 11 χωρών. Σημειώνεται ότι, επίσης το Σαββατοκύριακο, διεξάγεται στην Π΄ραγα η αντίστοιχη διοργάνωση των Νέων. Στον Πειραιά, εκτός της Εθνικής μας ομάδας, μετέχουν: Αυστρία, Τσεχία, Ελβετία, Φιλανδία, Πολωνία, Βουλγαρία, Κύπρος, Τουρκία, Ισραήλ, …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 07

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR,ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR,ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR,ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Παλαιότερα άρθρα «

» Νεότερα άρθρα