«

»

Φεβ 03

ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΕΦΗΒΩΝ 2017

Πηγή:www.koe.org.gr

Σε εκτέλεση των προκηρυχθέντων απο την Γενική Προκήρυξη Πρωταθλημάτων Υδατοσφαίρισης της ΚΟΕ για την αγωνιστική περίοδο «2016-2017» με αριθμ.πρωτ: 5136/ 6.10.2016, προκηρύσσουμε τους αγώνες του Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης ΕΦΗΒΩΝ (γενν. ’00) «2017» σύμφωνα με τα παρακάτω:

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΙ

1. Α’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2. Β’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 3. Γ’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΟ ΧΙΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

4. Δ’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5. Ε’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 6. Α’ ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΓΣ ΠΑΝΣ/ΚΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

7. Β’ ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 8. ΟΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 9. ΟΜ. ΒΟΛΟΥ

ΠΑΟΚ ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

ΟΕΑ/ΝΑΒ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΧΑΝΘ ΕΑΤΕΚ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

10. ΟΜ. ΚΡΗΤΗΣ 11. ΟΜ. ΠΑΤΡΑΣ

ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΟΦΗ ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΤΟΠΟΣ & ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΛΕΣΗΣ

Το Πρωτάθλημα ΕΦΗΒΩΝ «2017» θα διεξαχθεί σε τέσσερις (4) φάσεις:

Α’ Φάση 03 – 05 / 02 / 2017

Β’ Φάση 05 – 07 / 05 / 2017

Γ’ Φάση 23 – 25 / 06 / 2017

Δ’ Φάση – Τελική 07- 09 / 07 / 2017

ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ

Έχουν δικαίωμα συμμετοχής οι αθλητές (γενν. 2000) και νεότεροι.

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ

Η διάρκεια των αγώνων του Πρωταθλήματος ΕΦΗΒΩΝ «2017», θα είναι τέσσερις (4) περίοδοι των οκτώ (8) λεπτών η κάθε περίοδος.

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ

Διαστάσεις αγωνιστικού χώρου: 30 Χ 20 Μπάλα (μεγάλη) Ανδρική.

Α’ Φάση

Τουρνουά ενός γύρου σε ομίλους με το σύστημα POOL (ένας εναντίον όλων).

Ισχύει η Ισοπαλία.

Β’ Φάση

Δεν προκρίνονται στην Β’ Φάση οι ομάδες που θα καταλάβουν την τελευταία θέση σε κάθε όμιλο.

Η κλήρωση για την Β’ Φάση θα διεξαχθεί την Τετάρτη 23/03/2017 και ώρα: 13:00 στα γραφεία της ΚΟΕ.

Η Β’ Φάση θα διεξαχθεί σε Τουρνουά ενός γύρου, σε ομίλους με το σύστημα POOL (ένας εναντίον όλων). Ισχύει η Ισοπαλία.

ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ – ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ – TIME OUT

Ισχύουν τα αναφερόμενα στην Γενική Προκήρυξη Υδατοσφαίρισης «2017» με αριθμ.πρωτ.: 5136/Ε/ 06.10.2016.

Όλοι οι αγώνες των Πρωταθλημάτων Υδατοσφαίρισης, θα διεξάγονται σύμφωνα με τους Διεθνείς Κανονισμούς Διαιτησίας και τους Νέους Κανονισμούς Υδατοσφαίρισης της FINA (που ακολουθούν) και τις ιδιαιτερότητες των Πρωταθλημάτων της ΚΟΕ.

Το ΔΣ της ΚΟΕ διατηρεί το δικαίωμα, σε περίπτωση απόσυρσης σωματείου από όμιλο μετά την κλήρωση, να τροποποιεί τον αριθμό των προκρινόμενων ομάδων στην επόμενη φάση από τον συγκεκριμένο όμιλο.

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ ΟΡΟΙ

Δεδομένου ότι οι μετακινούμενες ομάδες σε απόσταση πάνω από 75 χιλιόμετρα δεν θα επιβαρύνονται το ανά αγώνα κόστος, και αυτό θα διαμοιράζεται μετά την κλήρωση, στις μη μετακινούμενες ομάδες των ομιλών της κλήρωσης, το παράβολο συμμετοχής στην Α’ ΦΑΣΗ διαμορφώνεται ως εξής:

1. Α’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2. Β’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 3. Γ’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 310 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 310 ΝΟ ΧΙΟΥ 0

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 310 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 310 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 310

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 310 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. 310 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 310

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 310 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 310 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 310

ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 310 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 310 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 310

4. ΔΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5. ΕΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 6. ΑΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 310 ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0 ΜΓΣ ΠΑΝΣ/ΚΟΣ 0

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ 310 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ 310 ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 315

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 310 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 310 ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ 315

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 310 ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ 310 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 315

ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 310 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 315

7. Β’ ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 8. ΟΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 9. ΟΜ. ΒΟΛΟΥ

ΠΑΟΚ 315 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 0 ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ 0

ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 0 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 366 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 275

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 0 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 366 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 275

ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 315 ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ 275

ΧΑΝΘ 0 ΕΑΤΕΚ 366 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 275

10. ΟΜ. ΚΡΗΤΗΣ 11. ΟΜ. ΠΑΤΡΑΣ

ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0 ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 0

ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ 0 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ 330

ΟΦΗ 330 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ 330

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0

Το κάθε συμμετέχον σωματείο, οφείλει να καταθέσει το παράβολο στο λογαριασμό της Κ.Ο.Ε. Ε.Τ.Ε. 080/48090172 έως την ΤΕΤΑΡΤΗ 01/02/2017, διαφορετικά δεν θα συμμετάσχει.

Το καταθετήριο του παραβόλου, ο εκπρόσωπος του σωματείου, οφείλει πριν από κάθε αγώνα να επιδεικνύει, σε ζήτηση του αλυτάρχη.

ΛΟΙΠΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ – ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ

Η Συμμετοχή στο πιο πάνω πρωτάθλημα αφορά σωματεία που έχουν ήδη λάβει ειδική αθλητική αναγνώριση από την ΓΓΑ. Η μη ύπαρξη Ειδικής Αθλητικής Αναγνώρισης από την ΓΓΑ για οποιοδήποτε σωματείο, συνεπάγει την μη περαιτέρω συμμετοχή του σε οποιαδήποτε φάση και αν ευρίσκεται το παρόν πρωτάθλημα..

Περαιτέρω θα πρέπει όλα τα συμμετέχοντα σωματεία θα έχουν προσκομίσει στην ΚΟΕ την γνωστοποίηση των προπονητών τους μετά της Ειδικής σχετικής αδείας ασκήσεως επαγγέλματος από την ΓΓΑ.

Στην περίπτωση μη προσκομίσεως των ως άνω αδειών, δεν θα επιτραπεί η περαιτέρω συμμετοχή του σωματείου σε οποιαδήποτε φάση και αν ευρίσκεται το παρόν πρωτάθλημα.

Σε προπονητή-τρια που δεν θα φέρει το ανανεωμένο δελτίο προπονητή δεν θα επιτρέπεται η παραμονή στον αγωνιστικό χώρο.

Για οτιδήποτε δεν αναφέρεται στην παρούσα Ειδική Προκήρυξη αποφασίζει το Δ.Σ.

της ΚΟΕ.

Η παρούσα δέχεται τροποποιήσεις, εφόσον τούτο αποφασισθεί από το Δ.Σ. της ΚΟΕ.

Για το Δ.Σ.

Ο Πρόεδρος Ο Γενικός Γραμματέας

Δ. ΔΙΑΘΕΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ

1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

1η αγωνιστική Παρασκευή 03/02/2017

ΩΡΑ: 20:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΩΡΑ: 21:30 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

2η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 10:00 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ: 11:00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 17:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΩΡΑ: 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ

4η αγωνιστική Κυριακή 05/02/2017

ΩΡΑ: 10:00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΩΡΑ: 11:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

5η αγωνιστική Κυριακή 05/02/2017

ΩΡΑ: 17:00 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ: 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΕΡΑΚΑ

1η αγωνιστική Παρασκευή 03/02/2017

ΩΡΑ: 21:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΩΡΑ: 22:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

2. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

2η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 13:30 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

ΩΡΑ: 14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

2. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΛΙΜΟΥ

3η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΩΡΑ: 20:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

4η αγωνιστική Κυριακή 05/02/2017

ΩΡΑ: 09:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΩΡΑ: 10:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

5η αγωνιστική Κυριακή 05/02/2017

ΩΡΑ: 15:30 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 16:30 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

3. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

1η αγωνιστική Παρασκευή 03/02/2017

ΩΡΑ: 20:30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 21:30 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

2η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 12:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 13:00 ΝΟ ΧΙΟΥ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

3η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 18:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 19:00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΟ ΧΙΟΥ

4η αγωνιστική Κυριακή 05/02/2017

ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΧΙΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 12:00 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

5η αγωνιστική Κυριακή 05/02/2017

ΩΡΑ: 17:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΟ ΧΙΟΥ

ΩΡΑ: 18:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

4. Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΙΚΑΙΑ

1η αγωνιστική Παρασκευή 03/02/2017

ΩΡΑ: 21:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

2η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 12:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

3η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 20:30 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΩΡΑ: 21:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

4η αγωνιστική Κυριακή 05/02/2017

ΩΡΑ: 12:30 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

5η αγωνιστική Κυριακή 05/02/2017

ΩΡΑ: 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

5. Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

1η αγωνιστική Παρασκευή 03/02/2017

ΩΡΑ: 20:00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ

ΩΡΑ: 21:00 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

2η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 09:00 ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ

3η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 20:00 ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

4η αγωνιστική Κυριακή 05/02/2017

ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ

ΩΡΑ: 12:00 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

5η αγωνιστική Κυριακή 05/02/2017

ΩΡΑ: 18:00 ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΩΡΑ: 19:00 ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ

6. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ

1η αγωνιστική Παρασκευή 03/02/2017

ΩΡΑ: 20:30 ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΩΡΑ: 21:30 ΜΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

2η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 11:30 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

ΩΡΑ: 12:30 ΜΓΣ ΠΑΝΣ/ΚΟΣ ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

3η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 20:30 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 21:30 ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

4η αγωνιστική Κυριακή 05/02/2017

ΩΡΑ: 11:30 ΜΓΣ ΠΑΝΣ/ΚΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΩΡΑ: 12:30 ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

5η αγωνιστική Κυριακή 05/02/2017

ΩΡΑ: 20:30 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΓΣ ΠΑΝΣ/ΚΟΣ

ΩΡΑ: 21:30 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

7. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ

1η αγωνιστική Παρασκευή 03/02/2017

ΩΡΑ: 18:30 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

ΩΡΑ: 19:30 ΟΕΑ/ΝΑΒ ΧΑΝΘ

2η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 09:30 ΧΑΝΘ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.

ΩΡΑ: 10:30 ΠΑΟΚ ΟΕΑ/ΝΑΒ

3η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 18:30 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΧΑΝΘ

ΩΡΑ: 19:30 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ. ΠΑΟΚ

4η αγωνιστική Κυριακή 05/02/2017

ΩΡΑ: 09:30 ΠΑΟΚ ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

ΩΡΑ: 10:30 ΟΕΑ/ΝΑΒ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ.

5η αγωνιστική Κυριακή 05/02/2017

ΩΡΑ: 18:30 ΧΑΝΘ ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 19:30 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΟΕΑ/ΝΑΒ

8. ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

1η αγωνιστική Παρασκευή 03/02/2017

ΩΡΑ: 19:00 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.

ΩΡΑ: 20:00 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΕΑΤΕΚ

2η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 10:00 ΕΑΤΕΚ ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΩΡΑ: 11:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

3η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 17:00 ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ. ΕΑΤΕΚ

ΩΡΑ: 18:00 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

4η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2017

ΩΡΑ: 10:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.

ΩΡΑ: 11:00 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

5η αγωνιστική Κυριακή 04/02/2017

ΩΡΑ: 16:00 ΕΑΤΕΚ ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΩΡΑ: 17:00 ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ. ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

9. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

1η αγωνιστική Παρασκευή 03/02/2017

ΩΡΑ: 20:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 21:00 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 10:00 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 11:00 ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

3η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 18:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

4η αγωνιστική Κυριακή 05/02/2017

ΩΡΑ: 10:00 ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 11:00 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

5η αγωνιστική Κυριακή 05/02/2017

ΩΡΑ: 18:00 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 19:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

10. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

1η αγωνιστική Παρασκευή 03/02/2017

ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΦΗ

ΩΡΑ: 20:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΟΦΗ

3η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 17:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΩΡΑ: 18:00 ΟΦΗ ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΠΑΝΟΣ

1η αγωνιστική Παρασκευή 03/02/2017

ΩΡΑ: 19:30 ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 20:30 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

2η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 11:00 ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΩΡΑ: 12:00 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

3η αγωνιστική Σάββατο 04/02/2017

ΩΡΑ: 17:00 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 18:00 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>