ΝΕΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΚΑΙ ΤΑ PLAY OFF ΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

Πηγή:www.koe.org.gr

19η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          7/03/2014

ΚΟΛ/ΡΙΟ                   ΩΡΑ                                                               ΟΜΑΔΕΣ

ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ   19:00           ΓΣ  ΝΗΡΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ

19η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ    15/03/2014

ΚΟΛ/ΡΙΟ                   ΩΡΑ                                                               ΟΜΑΔΕΣ

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  19:00   ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ-ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΙΛΙΣΙΟ                       17:00   ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΟΚ

ΠΕΙΡΑΙΑ                   17:00   ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ-ΝΑΟ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ      13:00   ΝΟ  ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ-ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

19η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ     16/03/2014

ΚΟΛ/ΡΙΟ                   ΩΡΑ                                                               ΟΜΑΔΕΣ

ΙΩΝΙΚΟ  (ΧΙΟΥ)      18:30   ΝΟ  ΧΙΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ

20η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          21/03/2014

ΚΟΛ/ΡΙΟ                   ΩΡΑ                                                               ΟΜΑΔΕΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ  (ΑΝΟΓ)         18:30   ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΝΟ  ΧΙΟΥ

20η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ    22/03/2014

ΚΟΛ/ΡΙΟ                   ΩΡΑ                                                               ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ          17:00   ΠΑΟΚ-ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

Π. ΦΑΛΗΡΟΥ          19:00   ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΝΟ  ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ           19:00   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ              16:00   ΝΑΟ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ-ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ                   18:00   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  ΑΟ

21η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ    29/03/2014

ΚΟΛ/ΡΙΟ                   ΩΡΑ                                                               ΟΜΑΔΕΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ                   17:00   ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ-ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΙΩΝΙΚΟ  (ΧΙΟΥ)      17:00   ΝΟ  ΧΙΟΥ-ΝΟ  ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ          17:00   ΠΑΟΚ-ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  17:00   ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ

ΙΛΙΣΙΟ                       17:00   ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  ΑΟ-ΝΑΟ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ               ΤΕΙ  ΛΑΜΙΑΣ  17:00   ΓΣ  ΝΗΡΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ

22η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΤΕΤΑΡΤΗ     2/04/2014

ΚΟΛ/ΡΙΟ                   ΩΡΑ                                                               ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ          13:00  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  ΑΟ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ              13:00   ΝΑΟ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ-ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ                   13:00   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ-ΠΑΟΚ      

Π. ΦΑΛΗΡΟΥ          13:00   ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΝΟ  ΧΙΟΥ

ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ      13:00   ΝΟ  ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ             13:00   ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

PLAY   OFFS                        «2013 – 2014»

Α’  ΦΑΣΗ      PLAY  OFF  

12 / 4 / 2014    ΣΑΒΒΑΤΟ

14 / 4 / 2014    ΔΕΥΤΕΡΑ

16 / 4 / 2014    ΤΕΤΑΡΤΗ   (ΑΝ  ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ)

Β’  ΦΑΣΗ      PLAY  OFF  

22 / 4 / 2014    ΤΡΙΤΗ           

24 / 4 / 2014    ΠΕΜΠΤΗ

26 / 4 / 2014    ΣΑΒΒΑΤΟ 

28 / 4 / 2014    ΔΕΥΤΕΡΑ   (ΑΝ  ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ)

30 / 4 / 2014    ΤΕΤΑΡΤΗ   (ΑΝ  ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ)



Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *