ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 13ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 17ΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2014-15

Πηγή:www.koe.org.gr

Τέσσερα παιχνίδια θα διεξαχθούν το επόμενο διήμερο (27-28/3) για τη 13η αγωνιστική του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής κατηγορίας Γυναικών. Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ, 28/3 13η αγωνιστική

Κολ. Εθν. Πειραιά      15.30   ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

                                             (Μπουδραμής, Κραβαρίτης)

Κολ. Νέας Σμύρνης    16.30   ΝΟΒΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

                                            (Μονιούδης, Σπυρόπουλος)

Κολ. ΑΝΟΓ «Αντ. Δημητρόπουλος» 16.30   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

                                                                        (Ποσποτίκης, Γιαννούλης)

Κολ. Αμαρουσίου       16.30   ΤΡΙΤΩΝ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

                                                     (Στεφανάκης, Βόσικας)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ               11        9          2          0          220-46             32

2.ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ     11        9          2          0          167-58             29

3.ΕΘΝΙΚΟΣ                       12        8          0          4          137-77             24

4.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            12        5          0          7          102-105           15

……………………………………………………………………………………

5.ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ            12        5          0          7          121-184           15

6.ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.               12        4          0          8          89-145             12

7.ΝΟΒΑ                              12        3          0          9          71-194             9

…………………………………………………………………………………..

8.ΗΡΑΚΛΗΣ                       10        1          0          9          73-180             0

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Ο ΗΡΑΚΛΗΣ έχει έναν (1) μηδενισμό και μείον τρεις (3) βαθμούς

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/5): ΝΟ Ρεθύμνου – ΑΝΟ Γλυφάδας, Ολυμπιακός – Εθνικός Πειραιά, ΝΟ Βουλιαγμένης – ΝΟΒΑ, Ηρακλής – Τρίτων Αμαρουσίου

ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ

Με βάση τη Γενική Προκήρυξη πρωταθλημάτων της ΚΟΕ, με αποκλεισμό μιας (1) αγωνιστικής είναι τιμωρημένη, η προπονήτρια του ΑΝΟΓ, Αλεξία Καμένου

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ

52 Ασημάκη (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ), 34 Σολανάκη (ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ), 33 Μαυρέλου (ΕΘΝΙΚΟΣ), 32 Αβραμίδου (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ), 30 Στρατιδάκη (ΤΡΙΤΩΝ), 27 Μπιανκόνι (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ), 26 Καρυπίδου Ηρ. (ΗΡΑΚΛΗΣ), Πλευρίτου Ελ. (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ), 23 Αλεξάκη (ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ), Ξενάκη (ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ), 21 Κουρούτσαλη (ΤΡΙΤΩΝ)



Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *