ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 17ΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2014-15

Πηγή:www.koe.org.gr

Μετά το πρωτάθλημα της Α1 Ανδρών και το αντίστοιχο των Γυναικών επαναρχίζει το Σάββατο (10/1) μετά τις διακοπές των γιορτών. Η 6η αγωνιστική:

Κολ. Ποσειδώνιο              13.00     ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

                                                          (Μονιούδης, Καρούλης)

Κολ. Χανίων       14.00     ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

                                           (Χατζηαναστασίου, Γιαννακάκης)

Κολ. ΝΟΒ, Λαιμός            16.00     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

                                                              (Στεφανάκης, Γιαννούλης)

Κολ. Εθν. Πειραιά «Π. Καπαγέρωφ»       17.00     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΟΒΑ

                                                                               (Δαμιανάκης, Κατσώνης)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ              4              3              1              0              80-18     13

-.ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ    5              4              1              0              73-28     13

3.ΕΘΝΙΚΟΣ                      5              4              0              1              68-25     12

4.ΝΟΒΑ                            5              3              0              2              33-51     9

……………………………………………………………………………………………………………….

5.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ          5              2              0              3              34-42     6

-.ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ           5              2              0              3              46-82     6

7.ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.            5              0              0              5              30-66     0

…………………………………………………………………………………………………………………….

8.ΗΡΑΚΛΗΣ                    4              0              0              4              29-81     -3

Σημείωση: Ο Ηρακλής έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/1): ΑΝΟ Γλυφάδας – ΝΟ Ρεθύμνου, Εθνικός Πειραιά- Ολυμπιακός, ΝΟΒΑ – ΝΟ Βουλιαγμένης, Τρίτων Αμαρουσίου – Ηρακλής

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ

18 Μαυρέλου (Εθνικός), 17 Ασημάκη (Ολυμπιακός), 16  Στρατιδάκη (Τρίτων), 14 Σολανάκη (ΝΟ Ρεθύμνου), 13 Μπιανκόνι (Ολυμπιακός), 12 Φραγκιουδάκη (Εθνικός), 11 Διαμαντοπούλου Β. (ΝΟ Βουλιαγμένης), 10 Αβραμίδου (Ολυμπιακός), Αποστολίδου (Εθνικός), Ρουμπέση (ΝΟ Βουλιαγμένης), Τσουκαλά (ΝΟ Βουλιαγμένης)



Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *