«

»

Μαρ 10

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ Α’ ΓΥΡΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2017

1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 17/03/2017
ΩΡΑ: ΕΚΚΡΕΜΕΙ ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ- ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 20:30 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ- ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 18/03/2017
ΩΡΑ: ΕΚΚΡΕΜΕΙ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ- ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΩΡΑ: 12:30 ΠΕΚΕΒ- ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 18/03/2017
ΩΡΑ: 16:00 ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΩΡΑ: 17:30 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ- ΠΕΚΕΒ
4η αγωνιστική Κυριακή 19/03/2017
ΩΡΑ: 09:30 ΠΕΚΕΒ -ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ- ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
5η αγωνιστική Κυριακή 19/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ- ΠΕΚΕΒ
ΩΡΑ: 18:30 ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 17/03/2017
ΩΡΑ: 21:00 ΝΟ ΣΥΡΟΥ- ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑ/ΣΙΟΥ
ΩΡΑ: 22:00 ΑΟ ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ- ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ
2η αγωνιστική Σάββατο 18/03/2017
ΩΡΑ: ΕΚΚΡΕΜΕΙ ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ -ΝΟ ΣΥΡΟΥ
ΩΡΑ: ΕΚΚΡΕΜΕΙ ΝΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ -ΑΟ ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 18/03/2017
ΩΡΑ: 19:30 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜ/ΣΙΟΥ- ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ
ΩΡΑ: 20:30 ΝΟ ΣΥΡΟΥ- ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4η αγωνιστική Κυριακή 19/03/2017
ΩΡΑ: 10:30 ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ- ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜ/ΣΙΟΥ
ΩΡΑ: 11:30 ΑΟ ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ -ΝΟ ΣΥΡΟΥ
5η αγωνιστική Κυριακή 19/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ -ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΩΡΑ: 18:00 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜ/ΣΙΟΥ- ΑΟ ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ
3. ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΛ/ΣΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΠΑΝΟΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 17/03/2017
ΩΡΑ: 20:00 ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ- ΕΠΕΙΟΣ ΙΛΙΔΑΣ
ΩΡΑ: 21:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ- ΑΡΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 18/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΑΡΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΙΤΕΑΣ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 18/03/2017
ΩΡΑ: 16:00 ΕΠΕΙΟΣ ΙΛΙΔΑΣ- ΑΡΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ: 17:00 ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ- ΝΟ ΙΤΕΑΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 19/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΙΤΕΑΣ- ΕΠΕΙΟΣ ΙΛΙΔΑΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ- ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
5η αγωνιστική Κυριακή 19/03/2017
ΩΡΑ: 16:00 ΑΡΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ- ΝΟ ΙΤΕΑΣ
ΩΡΑ: 17:00 ΕΠΕΙΟΣ ΙΛΙΔΑΣ- ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
4. Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 17/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ -ΟΕΑ ΝΑΒ
ΩΡΑ: 20:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ- ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 18/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ- ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ- ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 18/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΟΕΑ ΝΑΒ- ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 19/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ- ΟΕΑ ΝΑΒ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ- ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
5η αγωνιστική Κυριακή 19/03/2017
ΩΡΑ: 16:00 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ- ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΩΡΑ: 17:00 ΟΕΑ ΝΑΒ- ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
5. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ
1η αγωνιστική Παρασκευή 17/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΟΦΘ- ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΑΣ ΟΞΥΓΟΝΟ- ΑΣ ΑΡΗΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 18/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ -ΧΑΝΘ
ΩΡΑ: 11:00 ΟΦΘ-ΑΣ ΟΞΥΓΟΝΟ
3η αγωνιστική Σάββατο 18/03/2017
ΩΡΑ: 18:30 ΧΑΝΘ- ΑΣ ΑΡΗΣ
ΩΡΑ: 19:30 ΑΣ ΟΞΥΓΟΝΟ- ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 19/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ- ΑΣ ΑΡΗΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΟΦΘ- ΧΑΝΘ
5η αγωνιστική Κυριακή 19/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ- ΟΦΘ
ΩΡΑ: 18:00 ΧΑΝΘ- ΑΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>