Πρόγραμμα Α’ Προκριματικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Νέων γυναικών (γενν. 2000) 2019

Με τη συμμετοχή 17 συνολικά ομάδων διεξάγεται το ερχόμενο τριήμερο (1-3/2) η προκριματική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Νέων γυναικών (γενν. 2000).

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Περιστερίου): ΑΝΟ Γλυφάδας, ΓΣ Περιστερίου, Εθνικός, Τρίτων Αμαρουσίου

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Νέας Σμύρνης): ΝΟ Βουλιαγμένης, Μίλων, ΓΣ Ηλιούπολης, Ηλυσιακός

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (Δημοτικό Νέας Ιωνίας Βόλου): Ολυμπιακός, ΝΟ Λάρισας, ΟΥΚ Βόλου, ΝΕ Πατρών, Πανιώνιος

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ (Εθνικό Χανίων): ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Χανίων, ΟΦΗ, Νηρέας Χαλανδρίου

Στην Τελική φάση (15-17 Μαρτίου), προκρίνονται οι 2 πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου (σύνολο 8).

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

1η αγωνιστική Σάββατο 02/02/2019 ΩΡΑ: 18:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΩΡΑ: 19:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

2η αγωνιστική Κυριακή 03/02/2019 ΩΡΑ: 10:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΩΡΑ: 11:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

3η αγωνιστική Κυριακή 03/02/2019 ΩΡΑ: 17:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΩΡΑ: 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

2. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

1η αγωνιστική Σάββατο 02/02/2019 ΩΡΑ: 18:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΩΡΑ: 19:00 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

2η αγωνιστική Κυριακή 03/02/2019 ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΩΡΑ: 11:00 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

3η αγωνιστική Κυριακή 03/02/2019 ΩΡΑ: 17:00 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΩΡΑ: 18:00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

3. ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

1η αγωνιστική Παρασκευή 01/02/2019 ΩΡΑ: 19.30 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΩΡΑ: 20:30 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

2η αγωνιστική Σάββατο 02/02/2019 ΩΡΑ: 11:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΩΡΑ: 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

3η αγωνιστική Σάββατο 02/02/2019 ΩΡΑ: 18:00 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΩΡΑ: 19:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

4η αγωνιστική Κυριακή 03/02/2019 ΩΡΑ: 09:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

5η αγωνιστική Κυριακή 03/02/2019 ΩΡΑ: 16:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΩΡΑ: 17:00 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

4. ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

1η αγωνιστική Παρασκευή 01/02/2019 ΩΡΑ: 20:00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΦΗ ΩΡΑ: 21:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

2η αγωνιστική Σάββατο 02/02/2019 ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΩΡΑ: 12:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΟΦΗ

3η αγωνιστική Σάββατο 02/02/2019 ΩΡΑ: 18:00 ΟΦΗ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *