«

»

Φεβ 24

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO MINI ΠΑΙΔΩΝ 2017

1. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 20:30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΩΡΑ: 21:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
1. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
1. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 18:00 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: 19:00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΩΡΑ: 12:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
5η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
2. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΦΑΛΗΡΟΥ
1η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 11:00 ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ
ΩΡΑ: 12:30 ΝΟ ΧΙΟΥ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 17:30 ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
ΩΡΑ: 20:30 ΝΟ ΧΙΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΉΡΟΥ
2. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
3η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΑΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
ΩΡΑ: 11:30 ΝΟ ΧΙΟΥ ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
3. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 21:30 ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 20:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΚ ΡΟΗ
3. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 12:30 ΣΚ ΡΟΗ ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
3. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
2η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 13:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ
3. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΚ ΡΟΗ
ΩΡΑ: 20:00 ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
4η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΩΡΑ: 11:00 ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
5η αγωνιστική Κυριακή 5/05/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΣΚ ΡΟΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΩΡΑ: 18:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ
4. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α0 ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΩΡΑ: ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜ/ΣΙΟΥ ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΩΡΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜ/ΣΙΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ
ΩΡΑ: ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
4η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΩΡΑ: ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜ/ΣΙΟΥ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
5η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜ/ΣΙΟΥ
5. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
1η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
2η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΩΡΑ: 11:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ
3η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
6. ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΕΑΤΕΚ ΑΣ ΑΡΗΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΠΑΟΚ ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΑΤΕΚ
ΩΡΑ: 11:00 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΑΣ ΠΑΟΚ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΕΑΤΕΚ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΑΣ ΠΑΟΚ ΕΑΤΕΚ
5η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΟΚ
7. ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΟΦΘ ΧΑΝΘ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 12:00 ΧΑΝΘ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΩΡΑ: 13:00 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΦΘ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 12:00 ΟΦΘ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
5η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΧΑΝΘ ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
8. ΟΜ. ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
9. ΟΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
1η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
2η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
3η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΩΡΑ: 18:00 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
10. ΟΜ. ΠΑΤΡΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΠΕΠΑΝΟΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 20:00 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 21:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 11:00 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ: 12:00 ΝΟ ΙΤΕΑΣ ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 20:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΝΟ ΙΤΕΑΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 10:30 ΝΟ ΙΤΕΑΣ ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 11:30 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
5η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 16:30 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΙΤΕΑΣ
ΩΡΑ: 17:30 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
11. ΟΜ. ΚΡΗΤΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 20:00 ΟΦΗ ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ
ΩΡΑ: 21:00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 12:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΟΦΗ
ΩΡΑ: 13:00 ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 18:00 ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΩΡΑ: 19:00 ΟΦΗ ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΦΗ
5η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 16:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΩΡΑ: 17:00 ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
12. ΟΜ. ΒΟΛΟΥ ΚΟΛ/ΡΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 18:00 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΟΕΑ/ΝΑΒ
ΩΡΑ: 19:00 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΟΕΑ/ΝΑΒ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΩΡΑ: 12:00 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 18:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΩΡΑ: 19:00 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΕΑ/ΝΑΒ
ΩΡΑ: 20:00 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΟΕΑ ΝΑΒ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 12:00 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
5η αγωνιστική Κυριακή 5/05/2017
ΩΡΑ: 18:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΟΕΑ/ΝΑΒ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>