Ετικέτα: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO MINI ΠΑΙΔΩΝ 2017

1. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 20:30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΩΡΑ: 21:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
1. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
1. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 18:00 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: 19:00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΩΡΑ: 12:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
5η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
2. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΦΑΛΗΡΟΥ
1η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 11:00 ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ
ΩΡΑ: 12:30 ΝΟ ΧΙΟΥ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 17:30 ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
ΩΡΑ: 20:30 ΝΟ ΧΙΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΉΡΟΥ
2. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
3η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΑΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
ΩΡΑ: 11:30 ΝΟ ΧΙΟΥ ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
3. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 21:30 ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 20:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΚ ΡΟΗ
3. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 12:30 ΣΚ ΡΟΗ ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
3. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
2η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 13:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ
3. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΚ ΡΟΗ
ΩΡΑ: 20:00 ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
4η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΩΡΑ: 11:00 ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
5η αγωνιστική Κυριακή 5/05/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΣΚ ΡΟΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΩΡΑ: 18:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ
4. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α0 ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΩΡΑ: ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜ/ΣΙΟΥ ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΩΡΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜ/ΣΙΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ
ΩΡΑ: ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
4η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΩΡΑ: ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜ/ΣΙΟΥ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
5η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜ/ΣΙΟΥ
5. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
1η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
2η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΩΡΑ: 11:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ
3η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
6. ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΕΑΤΕΚ ΑΣ ΑΡΗΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΠΑΟΚ ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΑΤΕΚ
ΩΡΑ: 11:00 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΑΣ ΠΑΟΚ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΕΑΤΕΚ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΑΣ ΠΑΟΚ ΕΑΤΕΚ
5η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΟΚ
7. ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΟΦΘ ΧΑΝΘ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 12:00 ΧΑΝΘ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΩΡΑ: 13:00 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΦΘ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 12:00 ΟΦΘ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
5η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΧΑΝΘ ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
8. ΟΜ. ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΝΗΡΕΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
9. ΟΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
1η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
2η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
3η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 17:00 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΩΡΑ: 18:00 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
10. ΟΜ. ΠΑΤΡΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΠΕΠΑΝΟΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 20:00 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 21:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 11:00 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ: 12:00 ΝΟ ΙΤΕΑΣ ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 20:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΝΟ ΙΤΕΑΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 10:30 ΝΟ ΙΤΕΑΣ ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 11:30 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
5η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 16:30 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΙΤΕΑΣ
ΩΡΑ: 17:30 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
11. ΟΜ. ΚΡΗΤΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 20:00 ΟΦΗ ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ
ΩΡΑ: 21:00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 12:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΟΦΗ
ΩΡΑ: 13:00 ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 18:00 ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΩΡΑ: 19:00 ΟΦΗ ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΦΗ
5η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 16:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΩΡΑ: 17:00 ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
12. ΟΜ. ΒΟΛΟΥ ΚΟΛ/ΡΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017
ΩΡΑ: 18:00 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΟΕΑ/ΝΑΒ
ΩΡΑ: 19:00 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΟΕΑ/ΝΑΒ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΩΡΑ: 12:00 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017
ΩΡΑ: 18:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΩΡΑ: 19:00 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΕΑ/ΝΑΒ
ΩΡΑ: 20:00 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 5/03/2017
ΩΡΑ: 10:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΟΕΑ ΝΑΒ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 12:00 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
5η αγωνιστική Κυριακή 5/05/2017
ΩΡΑ: 18:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΟΕΑ/ΝΑΒ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ Β’ ΓΥΡΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2016

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ               3. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ

 

ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ       ΑΟ ΟΛΥΜΠ. ΠΕΤΡ/ΛΗΣ           ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΩΝ                             ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ                         ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ                 ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ                     ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.        ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                             ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ  5.  ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ

 

ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                            ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                            

ΧΑΝΘ                                           ΟΕΑ/ΝΑΒ                        

ΠΕΚΕΒ                                         ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                             

ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ                         ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                                 

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ        ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ          

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική            Παρασκευή                                         6/05/2016

ΩΡΑ: 21:30                 ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ                               ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ          

 

2η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 13:15                 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.              ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ

ΩΡΑ: 14:30                             ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ             ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΔΡΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 20:00                 ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ                               ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΩΡΑ: 21:30                 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ                       ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.

 

4η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 09:15                 ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ             ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ

 

5η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.              ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

           

4η  αγωνιστική            Δευτέρα                                               9/05/2016

ΩΡΑ: 21:00                 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ                  ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ

 

1η  αγωνιστική            Πέμπτη                                               12/05/2016

ΩΡΑ: 21:00                 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ      ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.

 

5η  αγωνιστική            Κυριακή                                              15/05/2016

ΩΡΑ: 13:00                 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ                       ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική            Παρασκευή                                         6/05/2016

ΩΡΑ: 20:30                 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                       ΝΟ ΤΡΙΑΙΝΑΣ ΒΟΥΛΑΣ     

ΩΡΑ: 21:30                 ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΩΝ                                   ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ            

 

2η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 09:30                 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                   ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΩΡΑ: 10:30                 ΑΟ ΟΛ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ               ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΩΝ

 

3η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                 ΝΟ ΤΡΙΑΙΝΑΣ ΒΟΥΛΑΣ                  ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

ΩΡΑ: 18:00                 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                       ΑΟ ΟΛ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

4η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 09:00                 ΑΟ ΟΛ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ               ΝΟ ΤΡΙΑΙΝΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΩΡΑ: 10:00                 ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΣΩΝ                                ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

           

5η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                   ΑΟ ΟΛ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 18:00                 ΝΟ ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ                    ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΩΝ

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΠΑΝΟΣ

 

1η  αγωνιστική            Παρασκευή                                         6/05/2016

ΩΡΑ: 20:00                 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΩΡΑ: 21:00                 ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ                           ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ

 

2η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 11:00                 ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ

ΩΡΑ: 12:00                 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                            ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

 

3η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ                                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΩΡΑ: 18:00                 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 

4η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 10:00                 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                            ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΩΡΑ: 11:00                 ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ                           ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

5η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ                                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΩΡΑ: 18:00     ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                                ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΕΘΝΙΚΟ

 

1η  αγωνιστική            Παρασκευή                                         6/05/2016

ΩΡΑ: 19:00                 ΧΑΝΘ                                                ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΩΡΑ: 20:00                 ΠΕΚΕΒ                                              ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

 

2η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 12:00                 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ                    ΠΕΚΕΒ

ΩΡΑ: 13:00                 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                                  ΧΑΝΘ

 

3η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 20:00                 ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ                               ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΩΡΑ: 21:00                 ΠΕΚΕΒ                                               ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

4η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 09:00                 ΧΑΝΘ                                                 ΠΕΚΕΒ

ΩΡΑ: 10:00                 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                      ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

 

5η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 16:00                 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ                    ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΩΡΑ: 17:00                 ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ                               ΧΑΝΘ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΒΟΛΟΥ

 

 

1η  αγωνιστική            Παρασκευή                                         6/05/2016

ΩΡΑ: 20:30                 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                    ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 21:30                 ΟΕΑ/ΝΑΒ                                           ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

 

2η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 11:30                 ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                                      ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 12:30                 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                   ΟΕΑ/ΝΑΒ

 

3η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 20:00                 ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                      ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 21:00                 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                    ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

4η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 11:30                 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                   ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 12:30                 ΟΕΑ/ΝΑΒ                                           ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

5η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 20:00                 ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                                      ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 21:00     ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                      ΟΕΑ/ΝΑΒ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΕΦΗΒΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr

Με την ολοκλήρωση των αγώνων της Β’ φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Εφήβων (απόψε Κυριακή 17/4), έγιναν γνωστές και οι 24 ομάδες που προκρίνονται στη Γ΄φάση (6-8/5).

Είναι οι: ΝΟ Χίου, Πανιώνιος, Νηρέας Γέρακα (από τον Α΄Όμιλο Αττικής), Ολυμπιακός, Νηρέας Χαλανδρίου, Εθνικός Πειραιά (από τον Β’ Όμιλο Αττικής), ΝΟ Βουλιαγμένης, Παλαιό Φάληρο, Παναθηναϊκός (από τον Γ’ Όμιλο Αττικής), ΑΝΟ Γλυφάδας, ΝΟ Πατρών, ΝΕ Πατρών (από τον Όμιλο Πάτρας), ΝΑΟ Κέρκυρας, ΠΑΣ Φοίβος, ΝΟ Καβάλας (από τον Α’ Όμιλο Θεσσαλονίκης), ΠΑΟΚ, ΑΣ Απόλλο, Μακεδονικός, ΚΕ Κοζάνης (από τον Β’ Όμιλο Θεσσαλονίκης), ΝΟ Λάρισας, Νίκη Βόλου, ΟΥΚ Βόλου (από τον Όμιλο Βόλου), ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Χανίων (από τον Όμιλο Κρήτης).

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Κυριακής και οι τελικές βαθμολογίες σε όλους τους Ομίλους:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήρια Γέρακα, Ν. Σμύρνης):

Πανιώνιος – Δελφίνια Μεταμόρφωσης 16-2, ΝΟ Καλαμακίου – Νηρέας Γέρακα 7-8,Νηρέας Γέρακα – Πανιώνιος 3-10, ΝΟ Χίου – ΝΟ Καλαμακίου 11-3, Δελφίνια Μεταμόρφωσης – Νηρέας Γέρακα 6-6, Πανιώνιος – ΝΟ Χίου 7-7,ΝΟ Χίου – Δελφίνια Μεταμόρφωσης 20-7, ΝΟ Καλαμακίου – Πανιώνιος 4-13, Νηρέας Γέρακα – ΝΟ Χίου 7-17, Δελφίνια Μεταμόρφωσης – ΝΟ Καλαμακίου 5-11.

Η Βαθμολογία (Τελική):

  1. ΝΟ Χίου 10
  2. Πανιώνιος 10
  3. Νηρέας Γέρακα 4

……………………………

  1. ΝΟ Καλαμακίου 3
  2. Δελφίνια Μεταμόρφωσης 1

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Ν. Σμύρνης):

Νηρέας Χαλανδρίου – Μίλων 15-3, Εθνικός Πειραιά – Ιωνικός 18-4,Ιωνικός – Νηρέας Χαλανδρίου 4-19, Ολυμπιακός – Εθνικός Πειραιά 21-3, Μίλων – Ιωνικός 6-10, Νηρέας Χαλανδρίου – Ολυμπιακός 2-9,Ολυμπιακός – Μίλων 18-1, Εθνικός Πειραιά – Νηρέας Χαλανδρίου 7-11, Ιωνικός – Ολυμπιακός 0-5 χωρίς αγώνα (δεν κατέβηκε ο Ιωνικός ο οποίος μηδενίζεται και του αφαιρείται ένας βαθμός), Μίλων – Εθνικός Πειραιά 2-15.

Η Βαθμολογία (Τελική):

  1. Ολυμπιακός 12
  2. Νηρέας Χαλανδρίου 9
  3. Εθνικός Πειραιά 6

………………………………..

  1. Ιωνικός 2
  2. Μίλων 0

** Ο Ιωνικός έχει έναν μηδενισμό και του έχει αφαιρεθεί ένας (-1) βαθμός.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Βουλιαγμένης):

Παναθηναϊκός – ΑΕ Χαϊδαρίου 16-6, ΝΟ Βουλιαγμένης – Άρης Νίκαιας 25-3,Άρης Νίκαιας – Παναθηναϊκός 0-27, Παλαιό Φάληρο – ΝΟ Βουλιαγμένης 6-6, ΑΕ Χαϊδαρίου – Άρης Νίκαιας 15-5, Παναθηναϊκός – Παλαιό Φάληρο 8-16,Παλαιό Φάληρο – ΑΕ Χαϊδαρίου 24-6, ΝΟ Βουλιαγμένης – Παναθηναϊκός 14-2, Άρης Νίκαιας – Παλαιό Φάληρο 0-19, ΑΕ Χαϊδαρίου – ΝΟ Βουλιαγμένης 5-19.

Η Βαθμολογία (Τελική):

  1. ΝΟ Βουλιαγμένης 10
  2. Παλαιό Φάληρο 10
  3. Παναθηναϊκός 6

…………………………………..

  1. ΑΕ Χαϊδαρίου 3
  2. Άρης Νίκαιας 0

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ (Κολυμβητήριο Πεπανός):

ΑΝΟ Γλυφάδας – ΝΟ Πατρών 12-8, ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων – ΝΕ Πατρών 8-9,ΝΕ Πατρών – ΑΝΟ Γλυφάδας 5-15, Νηρέας Λαμίας – ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων 7-12, ΝΟ Πατρών – ΝΕ Πατρών 10-2, ΑΝΟ Γλυφάδας – Νηρέας Λαμίας 18-6,Νηρέας Λαμίας – ΝΟ Πατρών 7-18, ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων – ΑΝΟ Γλυφάδας 8-10, ΝΕ Πατρών – Νηρέας Λαμίας 8-7, ΝΟ Πατρών – ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων 12-6.

Η Βαθμολογία (Τελική):

  1. ΑΝΟ Γλυφάδας 12
  2. ΝΟ Πατρών 9
  3. ΝΕ Πατρών 6

………………………………

  1. ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων 3
  2. Νηρέας Λαμίας 0

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κολυμβητήρια Ποσειδώνιο, Εθνικό):

Ηρακλής – ΝΟ Καβάλας 5-9, ΠΑΣ Φοίβος – Πύρρος Ιωαννίνων 5-0 χωρίς αγώνας (δεν κατέβηκε να αγωνιστεί ο Πύρρος που μηδενίζεται στο συγκεκριμένο παιχνίδι και του αφαιρείται ένας βαθμός),Πύρρος Ιωαννίνων – Ηρακλής 5-4, ΝΑΟ Κέρκυρας – ΠΑΣ Φοίβος 9-7, ΝΟ Καβάλας – Πύρρος Ιωαννίνων 9-2, Ηρακλής – ΝΑΟ Κέρκυρας 3-18,ΝΑΟ Κέρκυρας – ΝΟ Καβάλας 17-5, ΠΑΣ Φοίβος – Ηρακλής 11-6, Πύρρος Ιωαννίνων – ΝΑΟ Κέρκυρας 0-5 χωρίς αγώνα (δεν κατέβηκε ο Πύρρος που μηδενίστηκε και του αφαιρέθηκε άλλος ένας βαθμός), ΝΟ Καβάλας – ΠΑΣ Φοίβος 6-9.

Η Βαθμολογία (Τελική):

  1. ΝΑΟ Κέρκυρας 12
  2. ΠΑΣ Φοίβος 9
  3. ΝΟ Καβάλας 6

………………………………

  1. Πύρρος Ιωαννίνων 1
  2. Ηρακλής 0

*** Ο Πύρρος Ιωαννίνων έχει δύο μηδενισμούς και του έχουν αφαιρεθεί δύο (-2) βαθμοί.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κολυμβητήρια Ποσειδώνιο, Εθνικό):

ΣΑΠΚ Νεάπολης – Μακεδονικός 8-5, ΠΑΟΚ – ΚΕ Κοζάνης 27-1, ΑΣ Απόλλο – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 23-3,Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Μακεδονικός 4-6, ΚΕ Κοζάνης – ΣΑΠΚ Νεάπολης 11-5, ΑΣ Απόλλο – ΠΑΟΚ 6-12, Μακεδονικός – ΚΕ Κοζάνης 7-5, ΠΑΟΚ – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 20-0, ΣΑΠΚ Νεάπολης – ΑΣ Απόλλο 5-10,Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΚΕ Κοζάνης 4-13, ΑΣ Απόλλο – Μακεδονικός 15-2, ΠΑΟΚ – ΣΑΠΚ Νεάπολης 14-1, ΚΕ Κοζάνης – ΑΣ Απόλλο 3-15, Μακεδονικός – ΠΑΟΚ 1-22, ΣΑΠΚ Νεάπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 4-4.

Η Βαθμολογία (Τελική):

  1. ΠΑΟΚ 15
  2. ΑΣ Απόλλο 12
  3. Μακεδονικός 6
  4. ΚΕ Κοζάνης 6

…………………………

  1. ΣΑΠΚ Νεάπολης 4
  2. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ (Κολυμβητήριο Νέας Ιωνίας Βόλου):

ΝΟ Λάρισας – ΟΥΚ Βόλου 4-4, ΟΕΑΝΑΒ – Νίκη Βόλου 2-13,Νίκη Βόλου – ΝΟ Λάρισας 4-6, ΝΑΣ Ημαθίας – ΟΕΑΝΑΒ 7-7, ΟΥΚ Βόλου – Νίκη Βόλου 5-9, ΝΟ Λάρισας – ΝΑΣ Ημαθίας 11-3,ΝΑΣ Ημαθίας – ΟΥΚ Βόλου 7-11, ΟΕΑΝΑΒ – ΝΟ Λάρισας 3-13, Νίκη Βόλου – ΝΑΣ Ημαθίας 11-2, ΟΥΚ Βόλου – ΟΕΑΝΑΒ 7-5.

Η Βαθμολογία (Τελική):

  1. ΝΟ Λάρισας 10
  2. Νίκη Βόλου 9
  3. ΟΥΚ Βόλου 7

………………………………..

  1. ΝΑΣ Ημαθίας 1
  2. ΟΕΑΝΑΒ 1

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ (Κολυμβητήριο Ηρακλείου):

ΝΟ Ρεθύμνου – ΟΦΗ 16-1,ΝΟ Χανίων – ΝΟ Ρεθύμνου 7-9, ΟΦΗ – ΝΟ Χανίων 4-14.Η Βαθμολογία (Τελική):

  1. ΝΟ Ρεθύμνου 6
  2. ΝΟ Χανίων 3

………………………………

  1. ΟΦΗ 0

Η Τελική φάση του πρωταθλήματος Εφήβων θα διεξαχθεί 6-8/5. Η κλήρωση της Γ’ φάσης θα γίνει την Τετάρτη 20/4 στις 13.00 στα γραφεία της ΚΟΕ.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΕΦΗΒΩΝ 2016

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ

 

  1. Α’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2. Β’ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ                3. Γ’ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ

 

ΝΟ ΧΙΟΥ                                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ               ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                     ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ/ΡΙΟΥ                ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ              ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                           ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ                   ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                             ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

  1. Δ’ ΟΜ. ΠΑΤΡΑΣ               5.  Α’ ΟΜ.  ΘΕΣ/ΚΗΣ                6. Β’ ΟΜ.  ΘΕΣ/ΚΗΣ

 

ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ             ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                        ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ

ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΩΝ                           ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                            ΠΑΟΚ ΑΣ

ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                           ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                              ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                          ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ      

ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                              ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                     ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

                                                                                                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

                                                                                                                                                           

  1. ΟΜ. ΒΟΛΟΥ                         8. ΟΜ. ΚΡΗΤΗΣ

             

ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ                        ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                 

ΟΕΑ/ΝΑΒ                                    ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  

ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                             ΟΦΗ                                            

ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                  

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                                                                 

                                                                                                           

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΓΕΡΑΚΑ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2016

ΩΡΑ: 20:30               ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                            ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΩΡΑ: 21:30               ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                                    ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2016

ΩΡΑ: 13:00                ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                                 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ              

ΩΡΑ: 14:00                ΝΟ ΧΙΟΥ                                           ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2016

ΩΡΑ: 19:00               ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ                     ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

ΩΡΑ: 20:00               ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                            ΝΟ ΧΙΟΥ

 

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2016

ΩΡΑ: 09:00                ΝΟ ΧΙΟΥ                                           ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                       ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2016

ΩΡΑ: 17:00                ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                                 ΝΟ ΧΙΟΥ

ΩΡΑ: 18:00                ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ.                            ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

 

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2016

ΩΡΑ: 20:30               ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                                 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

ΩΡΑ: 21:30               ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2016

ΩΡΑ: 09:30                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

ΩΡΑ: 10:30                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2016

ΩΡΑ: 17:30                ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                 ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 18:30                ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                     ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

ΩΡΑ: 12:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2016

ΩΡΑ: 19:00                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 20:00                ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2016

ΩΡΑ: 19:30               ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 20:30               ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2016

ΩΡΑ: 10:30                ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 11:30                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                           ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2016

ΩΡΑ: 18:00               ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                               ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΩΡΑ: 19:00               ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                   ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2016

ΩΡΑ: 09:30                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                           ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 10:30                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                   ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2016

ΩΡΑ: 17:00                ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                    ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ: 18:00                ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                              ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΠΑΝΟΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2016

ΩΡΑ: 20:00                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                           ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 21:00                ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.                    ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 12:00                ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ.                         ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2016

ΩΡΑ: 17:00                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                   ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 18:00                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                           ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ.

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2016

ΩΡΑ: 10:00                ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ.                         ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 11:00                ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.                    ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2016

ΩΡΑ: 16:00                ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                                ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ.

ΩΡΑ: 17:00                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2016

ΩΡΑ: 21:00               ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                                  ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΩΡΑ: 22:00               ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                   ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΕΘΝΙΚΟ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.                               ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΩΡΑ: 12:00                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                           ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2016

ΩΡΑ: 20:00                ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                                ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.      

ΩΡΑ: 21:00                ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                                 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                           ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΩΡΑ: 12:00                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2016

ΩΡΑ: 17:00                ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ                                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΩΡΑ: 18:00                ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

 

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2016

ΩΡΑ: 16:00                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                    ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΩΡΑ: 17:00                ΠΑΟΚ                                                ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΩΡΑ: 18:00                ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                                   ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΕΘΝΙΚΟ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2016

ΩΡΑ: 08:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ                   ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΩΡΑ: 09:00                ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                                 ΣΑΠΚ ΝΕΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 10:00                ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                                   ΠΑΟΚ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2016

ΩΡΑ: 17:00               ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                   ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΩΡΑ: 18:00               ΠΑΟΚ                                                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

ΩΡΑ: 19:00               ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                         ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2016

ΩΡΑ: 08:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ                   ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΩΡΑ: 09:00                ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                                   ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΩΡΑ: 10:00                ΠΑΟΚ                                                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2016

ΩΡΑ: 14:00                ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                                 ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ

ΩΡΑ: 15:00                ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                   ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 16:00                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                    ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ  ΒΟΛΟΥ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2016

ΩΡΑ: 19:00                ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 20:00                ΟΕΑ/ΝΑΒ                                          ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2016

ΩΡΑ: 10:30                ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                  ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 11:30                ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ                              ΟΕΑ/ΝΑΒ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2016

ΩΡΑ: 18:30                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 19:30                ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                  ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2016

ΩΡΑ: 10:30                ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ                              ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 11:30                ΟΕΑ/ΝΑΒ                                          ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2016

ΩΡΑ: 18:30                ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                  ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΩΡΑ: 19:30                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΟΕΑ/ΝΑΒ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2016

ΩΡΑ: 20:30               ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                              ΟΦΗ              

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2016

ΩΡΑ: 12:00                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2016

ΩΡΑ: 16:30                 ΟΦΗ                                                 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΕΦΗΒΩΝ 2016

Παρά το γεγονός ότι απομένουν δύο αγώνες για να ολοκληρωθεί η Α’ προκριματική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Εφήβων, γνωρίζουμε από σήμερα (Κυριακή 21/2) το βράδυ και τις 39 ομάδες που προκρίθηκαν στη Β’ φάση (15-17/4).

Μέχρι και απόψε έχουν ολοκληρωθεί οι αγώνες σε οκτώ από τους δέκα ομίλους (πέντε σήμερα, ένας από χθες Σάββατο, o Κρήτης, και δύο το περασμένο Σαββατοκύριακο (Θεσσαλονίκης Α’ και Β’). Αύριο Δευτέρα 22/2 ολοκληρώνεται η Α’ φάση με έναν αγώνα για τον Β’ Όμιλο Αττικής και έναν ακόμα για τον Γ’ Όμιλο Αττικής, που δεν επηρεάζουν όμως την υπόθεση πρόκριση, αλλά μόνο την τελική κατάταξη στον κάθε όμιλο. Σημειώνουμε ότι από την Α’ φάση ΔΕΝ προκρίνονται στη Β’ μόνο οι ομάδες που κατέλαβαν την τελευταία θέση σε κάθε όμιλο.

Συγκλονιστική ήταν η υπόθεση πρόκριση- αποκλεισμός στον Δ’ Όμιλο Αττικής, καθώς ισοβάθμησαν στις τελευταίες θέσεις με 3 βαθμούς οι Νηρέας Χαλανδρίου, Πανιώνιος και ΓΣ Ηλιούπολης και αποκλείστηκε τελικά ως 5ος και τελευταίος ο ΓΣ Ηλιούπολης που δεν ευνοήθηκε στην τριπλή ισοβαθμία.

Έτσι, οι 39 ομάδες που προκρίνονται είναι: Παλαιό Φάληρο, Εθνικός Πειραιά, Νηρέας Γέρακα, ΑΕ Χαϊδαρίου (από τον Α’ Όμιλο Αττικής), ΑΝΟ Γλυφάδας, ΝΟ Καλαμακίου, Μίλων, Άρης Νίκαιας (από τον Β’ Αττικής), ΝΟ Χίου, ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων, Δελφίνια Μεταμόρφωσης, Ιωνικός (από τον Γ’ Αττικής), Ολυμπιακός, ΝΟ Βουλιαγμένης, Νηρέας Χαλανδρίου, Πανιώνιος (από τον Δ’ Αττικής), ΑΣ Απόλλο, ΠΑΣ Φοίβος, Μακεδονικός, Εθνικός Αλεξανδρούπολης (από τον Α’ Θεσσαλονίκης), ΠΑΟΚ, ΣΑΠΚ Νεάπολης, ΝΟ Καβάλας, Ηρακλής (από τον Β’ Θεσσαλονίκης), ΝΑΟ Κέρκυρας, ΝΑΣ Ημαθίας, ΚΕ Κοζάνης, Πύρρος Ιωαννίνων (από τον Όμιλο Πτολεμαϊδας), ΝΟ Χανίων, ΝΟ Ρεθύμνου, ΟΦΗ (από τον Όμιλο Κρήτης), Νίκη Βόλου, ΟΥΚ Βόλου, Νηρέας Λαμίας, ΝΟ Λάρισας, ΟΕΑΝΑΒ (από τον Όμιλο Βόλου), ΝΟ Πατρών, ΝΕ Πατρών, Παναθηναϊκός (από τον Όμιλο Πάτρας).

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Χαϊδαρίου):

Νηρέας Γέρακα – Εθνικός Πειραιά 4-11, Ηλυσιακός – ΑΕ Χαϊδαρίου 3-10, ΑΕ Χαϊδαρίου – Νηρέας Χαλανδρίου 5-8, Παλαιό Φάληρο – Ηλυσιακός 25-2, Εθνικός Πειραιά – ΑΕ Χαϊδαρίου 16-3, Νηρέας Γέρακα – Παλαιό Φάληρο 3-25, Παλαιό Φάληρο – Εθνικός Πειραιά 18-2, Ηλυσιακός – Νηρέας Γέρακα 3-11, ΑΕ Χαϊδαρίου – Παλαιό Φάληρο 2-27, Εθνικός Πειραιά – Ηλυσιακός 18-1.

Η Βαθμολογία (Τελική):

  1. Παλαιό Φάληρο 12
  2. Εθνικός Πειραιά 9
  3. Νηρέας Γέρακα 6
  4. ΑΕ Χαϊδαρίου 3

………………………………………..

  1. Ηλυσιακός 0

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήρια Αλίμου, Νίκαιας, Γλυφάδας, Νέας Σμύρνης):

ΝΟ Καλαμακίου – Μίλων 17-2 και από χθες Πέμπτη: Απόλλων Σμύρνης – Άρης Νίκαιας 13-26, ΑΝΟ Γλυφάδας – Απόλλων Σμύρνης 28-6, Μίλων – Άρης Νίκαιας 11-3, ΝΟ Καλαμακίου – ΑΝΟ Γλυφάδας 0-12, ΑΝΟ Γλυφάδας – Μίλων 17-8, Απόλλων Σμύρνης – ΝΟ Καλαμακίου 10-24, Άρης Νίκαιας – ΑΝΟ Γλυφάδας 6-13, Μίλων – Απόλλων Σμύρνης 14-13.

Η Βαθμολογία:

  1. ΑΝΟ Γλυφάδας 12 (4 αγ.)
  2. ΝΟ Καλαμακίου 6 (3 αγ.)
  3. Μίλων 6 (4 αγ.)
  4. Άρης Νίκαιας 3 (3 αγ.)

……………………………………….

  1. Απόλλων Σμύρνης 0 (4 αγ.)

** Δευτέρα 22/2: Κολυμβητήριο Νίκαιας, 21.45 Άρης Νίκαιας – ΝΟ Καλαμακίου.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριια Νίκαιας, Πεντέλης):

Δελφίνια Μεταμόρφωσης – ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων 5-14 και από Πέμπτη: Ιωνικός – ΝΟ Χαλκίδας 14-6, ΝΟ Χίου – Δελφίνια Μεταμόρφωσης 13-4, ΝΟ Χαλκίδας – ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων 4-14, Ιωνικός – ΝΟ Χίου 4-18, ΝΟ Χίου – ΝΟ Χαλκίδας 25-1, Δελφίνια Μεταμόρφωσης – Ιωνικός 13-6, ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων – ΝΟ Χίου 7-12, ΝΟ Χαλκίδας – Δελφίνια Μεταμόρφωσης 5-11.

Η Βαθμολογία:

  1. ΝΟ Χίου 12 (4 αγ.)
  2. ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων 6 (3 αγ.)
  3. Δελφίνια Μεταμόρφωσης 6 (4 αγ.)
  4. Ιωνικός 3 (3 αγ.)

……………………………………………………………………..

  1. ΝΟ Χαλκίδας 0 (4 αγ.)

** Δευτέρα 22/2: Κολυμβητήριο Νίκαιας, 20.45 ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων – Ιωνικός.

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Νέας Σμύρνης):

Ολυμπιακός – Πανιώνιος 9-5, ΓΣ Ηλιούπολης – Νηρέας Χαλανδρίου 4-11, Νηρέας Χαλανδρίου – Ολυμπιακός 3-14, ΝΟ Βουλιαγμένης – ΓΣ Ηλιούπολης 10-1, Πανιώνιος – Νηρέας Χαλανδρίου 7-5, Ολυμπιακός – ΝΟ Βουλιαγμένης 7-6, ΝΟ Βουλιαγμένης – Πανιώνιος 12-1, ΓΣ Ηλιούπολης – Ολυμπιακός 5-13, Νηρέας Χαλανδρίου – ΝΟ Βουλιαγμένης 1-10, Πανιώνιος – ΓΣ Ηλιούπολης 5-6.

Η Βαθμολογία (Τελική):

  1. Ολυμπιακός 12
  2. ΝΟ Βουλιαγμένης 9
  3. Νηρέας Χαλανδρίου 3 (16-11 μεταξύ των τριών)
  4. Πανιώνιος 3 (12-11 μεταξύ των τριών)

……………………………………………………………………………………

  1. ΓΣ Ηλιούπολης 3 (10-16 μεταξύ των τριών)

ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Κολυμβητήριο Πτολεμαϊδας):

Πύρρος Ιωαννίνων – ΚΕ Κοζάνης 2-7, ΝΑΣ Ημαθίας – Δελφίνια Πτολεμαϊδας 14-3, Δελφίνια Πτολεμαϊδας – Πύρρος Ιωαννίνων 3-6, ΝΑΟ Κέρκυρας – ΝΑΣ Ημαθίας 7-6, ΚΕ Κοζάνης – Δελφίνια Πτολεμαϊδας 9-4, Πύρρος Ιωαννίνων – ΝΑΟ Κέρκυρας 5-11, ΝΑΟ Κέρκυρας – ΚΕ Κοζάνης 7-4, ΝΑΣ Ημαθίας – Πύρρος Ιωαννίνων 8-6, Δελφίνια Πτολεμαϊδας – ΝΑΟ Κέρκυρας 5-8, ΚΕ Κοζάνης – ΝΑΣ Ημαθίας 1-9.

Η Βαθμολογία (Τελική):

  1. ΝΑΟ Κέρκυρας 12
  2. ΝΑΣ Ημαθίας 9
  3. ΚΕ Κοζάνης 6
  4. Πύρρος Ιωαννίνων 3

………………………………………….

  1. Δελφίνια Πτολεμαϊδας 0

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ (Κολυμβητήριο Ηρακλείου):

ΝΟ Ρεθύμνου – ΟΦΗ 12-3, ΝΟ Χανίων – ΝΟ Αγ. Νικολάου 29-2, ΝΟ Ρεθύμνου – ΝΟ Αγίου Νικολάου 15-2, ΝΟ Χανίων – ΟΦΗ 16-4, ΝΟ Χανίων – ΝΟ Ρεθύμνου 11-8, ΟΦΗ – ΝΟ Αγίου Νικολάου 8-4.

Η Βαθμολογία (Τελική):

1.ΝΟ Χανίων 9

  1. ΝΟ Ρεθύμνου 6
  2. ΟΦΗ 3

……………………………….

  1. ΝΟ Αγίου Νικολάου 0

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ (Κολυμβητήριο Νέας Ιωνίας Βόλου):

Νίκη Βόλου – ΝΟ Λάρισας 8-5, ΟΥΚ Βόλου – Νηρέας Λαμίας 6-6, ΟΕΑΝΑΒ – ΝΕ Λάρισας 18-2, ΝΟ Λάρισας – Νηρέας Λαμίας 6-7, ΝΕ Λάρισας – ΟΥΚ Βόλου 2-19, Νίκη Βόλου – ΟΕΑΝΑΒ 12-5, Νηρέας Λαμίας – ΝΕ Λάρισας 16-4, ΟΕΑΝΑΒ – ΝΟ Λάρισας 3-16, ΟΥΚ Βόλου – Νίκη Βόλου 7-6, ΝΟ Λάρισας – ΝΕ Λάρισας 22-3, Νίκη Βόλου – Νηρέας Λαμίας 10-7, ΟΕΑΝΑΒ – ΟΥΚ Βόλου 3-9, ΝΕ Λάρισας – Νίκη Βόλου 5-17, Νηρέας Λαμίας – ΟΕΑΝΑΒ 16-10, ΟΥΚ Βόλου – ΝΟ Λάρισας 5-7.

Η Βαθμολογία (Τελική):

  1. Νίκη Βόλου 12
  2. ΟΥΚ Βόλου 10
  3. Νηρέας Λαμίας 10
  4. ΝΟ Λάρισας 9
  5. ΟΕΑΝΑΒ 3

……………………………………………

  1. ΝΕ Λάρισας 0

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ (Κολυμβητήριο Πεπανός):

ΓΣ Περιστερίου – Παναθηναϊκός 1-10, ΝΟ Πατρών – ΝΕ Πατρών 15-6, Παναθηναϊκός – ΝΕ Πατρών 8-14, ΓΣ Περιστερίου – ΝΟ Πατρών 3-13, Παναθηναϊκός – ΝΟ Πατρών 7-11, ΓΣ Περιστερίου – ΝΕ Πατρών 3-8.

Η Βαθμολογία (Τελική):

  1. ΝΟ Πατρών 9
  2. ΝΕ Πατρών 6
  3. Παναθηναϊκός 3

………………………………………

  1. ΓΣ Περιστερίου 0

Η Β’ φάση του πρωταθλήματος Εφήβων είναι προγραμματισμένη για τις 15-17/4. Η κλήρωση της Β’ φάσης θα γίνει την Τετάρτη 23/3 στις 13.00 στα γραφεία της ΚΟΕ.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΕΦΗΒΩΝ 2016

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ

  1. Α’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ            2. Β’ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ         3. Γ’ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ

 

ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ                       ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     ΝΟ ΧΙΟΥ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                      ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                  ΑΚΟ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ.

ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ            ΝΟ ΚΑΛΑΜΚΙΟΥ                    ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                     ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ                           ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                        ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ              ΚΟ ΠΟΣ ΙΛΙΣΙΩΝ

 

  1. Δ’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ               5.  Α’ ΟΜ.  ΘΕΣ/ΚΗΣ                6. Β’ ΟΜ.  ΘΕΣ/ΚΗΣ

 

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ             ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ            ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                    ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                            ΠΑΟΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ               ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ             ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                     ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                             ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ        

ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                   ΧΑΝΘ                                          ΑΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

                                                                                                                                                           

  1. ΟΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ        8. ΟΜ. ΚΡΗΤΗΣ                        9. ΟΜ. ΒΟΛΟΥ

 

ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                           ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                       ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤ/ΔΑΣ                  ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                              ΟΕΑ/ΝΑΒ

ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ                        ΟΦΗ                                             ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ             ΝΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ         ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                                                                           ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

                                                                                                            ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

  1. ΟΜ. ΠΑΤΡΑΣ

 

ΝΕ ΠΑΤΡΑΣ

ΝΟ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        19/02/2016

ΩΡΑ: 20:30               ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ                  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ: 21:30                ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                            ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                              ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

ΩΡΑ: 12:00                ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 18:00               ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 19:00               ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ                   ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ: 12:00                ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                            ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                              ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ: 19:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΑΛΙΜΟΥ

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        19/02/2016

ΩΡΑ: 21:30                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                       ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΝΙΚΑΙΑΣ

1η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               18/02/2016

ΩΡΑ: 21:45                ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                                    ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Δευτέρα                                              22/02/2016

ΩΡΑ: 21:45                ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                    ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 13:30                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                           ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

 

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 19:30                ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ                                 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΩΡΑ: 20:30               ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                                    ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 11:00                 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                          ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ        

ΩΡΑ: 12:00                 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                       ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 19:00                ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                    ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 20:00                ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ                                 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

 

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΝΙΚΑΙΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               18/02/2016

ΩΡΑ: 20:45               ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                  ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Δευτέρα                                              22/02/2016

ΩΡΑ: 20:45                ΚΟ ΠΟΣ. ΙΛΙΣΙΩΝ                         ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΝΤΕΛΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        19/02/2016

ΩΡΑ: 20:30               ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ                    ΚΟ ΠΟΣ. ΙΛΙΣΙΩΝ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 14:00               ΝΟ ΧΙΟΥ                                          ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 19:00               ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                              ΚΟ ΠΟΣ. ΙΛΙΣΙΩΝ

ΩΡΑ: 20:00                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                  ΝΟ ΧΙΟΥ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 10:00               ΝΟ ΧΙΟΥ                                          ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΩΡΑ: 11:00               ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ                    ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 16:30               ΚΟ ΠΟΣ. ΙΛΙΣΙΩΝ                         ΝΟ ΧΙΟΥ

ΩΡΑ: 17:30                ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                              ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ

 

  1. Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        19/02/2016

ΩΡΑ: 20:30               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΩΡΑ: 21:30                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                          ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 09:30               ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                         ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 10:30               ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 17:30               ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                          ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ

ΩΡΑ: 18:30               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                    ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 09:00               ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΩΡΑ: 10:00               ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                         ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 17:00               ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                         ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 18:00               ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

 

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        12/02/2016

ΩΡΑ: 20:00               ΧΑΝΘ                                                            ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΩΡΑ: 21:00               ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                                   ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             13/02/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                   ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

ΩΡΑ: 12:00                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΧΑΝΘ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             13/02/2016

ΩΡΑ: 19:00               ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ                   ΧΑΝΘ                       

ΩΡΑ: 20:00               ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                   ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             14/02/2016

ΩΡΑ: 11:00                            ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                                   ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

ΩΡΑ: 12:00                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             14/02/2016

ΩΡΑ: 16:00                ΧΑΝΘ                                                            ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ

ΩΡΑ: 17:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ                  ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        12/02/2016

ΩΡΑ: 18:00                            ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                                 ΑΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

ΩΡΑ: 19:00                            ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                    ΠΑΟΚ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             13/02/2016

ΩΡΑ: 09:00                ΠΑΟΚ                                                ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             13/02/2016

ΩΡΑ: 17:00                ΑΣ ΟΞΥΓΟΝΟ                                 ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 18:00                ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                                 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             14/02/2016

ΩΡΑ: 09:00                ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                                ΑΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

ΩΡΑ: 10:00                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             14/02/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΠΑΟΚ                                                ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΩΡΑ: 19:00                ΑΣ ΟΞΥΓΟΝΟ                                 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        19/02/2016

ΩΡΑ: 20:00                            ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΙΝΩΝ                     ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΩΡΑ: 21:00                            ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ                              ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 12:00                ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ                 ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΙΝΩΝ

ΩΡΑ: 13:00                 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                          ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                                 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

ΩΡΑ: 19:00                ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΙΝΩΝ                     ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 09:00                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                           ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΩΡΑ: 10:00                ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ                              ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΙΝΩΝ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 15:00                ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ                 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΩΡΑ: 16:00                ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                                ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                       19/02/2016

ΩΡΑ: 20:15                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                             ΟΦΗ

ΩΡΑ: 21:15                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                                ΝΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 11:30                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                             ΝΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΩΡΑ: 12:30                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                    ΟΦΗ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 16:30                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΩΡΑ: 17:30                ΟΦΗ                                                   ΝΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   Ν. ΙΩΝΙΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        19/02/2016

ΩΡΑ: 19:00                ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 20:00                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 21:00                ΟΕΑ ΝΑΒ                                          ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 10:00               ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 11:00               ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 12:00               ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                  ΟΕΑ ΝΑΒ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                   ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 19:00                ΟΕΑ ΝΑΒ                                          ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 20:00                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ       

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 11:00                ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                  ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 12:00                ΟΕΑ ΝΑΒ                                          ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 18:00               ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ       

ΩΡΑ: 19:00               ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                   ΟΕΑ ΝΑΒ

ΩΡΑ: 20:00               ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΠΕΠΑΝΟΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 17:00               ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 18:00                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                            21/02/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ                  ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 12:00                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 18:00               ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ                   ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 19:00               ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΕΦΗΒΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr

Σε εκτέλεση των προκηρυχθέντων απο την  Γενική Προκήρυξη Πρωταθλημάτων Υδατοσφαίρισης της  ΚΟΕ  για την αγωνιστική περίοδο  «2015-2016»  με  αριθμ.πρωτ:  5333/ 6.10.2015,  προκηρύσσουμε τους αγώνες του Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης  ΕΦΗΒΩΝ  (γενν. ’99)   «2016»  σύμφωνα με τα παρακάτω:  

 

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ

 

  1. Α’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2. Β’ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ                3. Γ’ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ

 

ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ                       ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     ΝΟ ΧΙΟΥ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                      ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                  ΑΚΟ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ.

ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ            ΝΟ ΚΑΛΑΜΚΙΟΥ                    ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                     ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ                           ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                        ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ              ΚΟ ΠΟΣ ΙΛΙΣΙΩΝ

 

  1. Δ’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ               5.  Α’ ΟΜ.  ΘΕΣ/ΚΗΣ                6. Β’ ΟΜ.  ΘΕΣ/ΚΗΣ

 

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ             ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ            ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                    ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                            ΠΑΟΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ               ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ             ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                     ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                             ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ        

ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. ΧΑΝΘ            ΑΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

                                                                                                                                                           

  1. ΟΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ        8. ΟΜ. ΚΡΗΤΗΣ                        9. ΟΜ. ΒΟΛΟΥ

 

ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                           ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                       ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤ/ΔΑΣ                  ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                              ΟΕΑ/ΝΑΒ

ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ                        ΟΦΗ                                             ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ             ΝΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ         ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ   ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

            ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

  1. ΟΜ. ΠΑΤΡΑΣ

 

ΝΕ ΠΑΤΡΑΣ

ΝΟ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΤΟΠΟΣ  &  ΧΡΟΝΟΣ  ΤΕΛΕΣΗΣ

 

   Το  Πρωτάθλημα   ΕΦΗΒΩΝ  «2016»  θα διεξαχθεί σε τέσσερις (4) φάσεις:

 

 

Α’  Φάση                                          12-14/02/2016 και 19-21/02/2016

                                                           

Β’  Φάση                                          15 – 17 / 04 / 2016        

 

Γ’  Φάση                                           06- 08 / 05 / 2016

 

Δ’  Φάση – Τελική                            15- 17 / 07 / 2016        

 

 

ΗΛΙΚΙΑ   ΑΘΛΗΤΩΝ

 

   Έχουν δικαίωμα συμμετοχής οι αθλητές  (γενν. 1999)  και  νεώτεροι.

 

 

ΔΙΑΡΚΕΙΑ   ΑΓΩΝΩΝ

 

   Η διάρκεια των αγώνων του Πρωταθλήματος  ΕΦΗΒΩΝ  «2016»,  θα είναι τέσσερις (4) περίοδοι των οκτώ (8) λεπτών η κάθε περίοδος.

 

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΣ   ΧΩΡΟΣ

 

   Διαστάσεις αγωνιστικού χώρου:    30 Χ 20    Μπάλα  (μεγάλη)  Ανδρική.

 

 

Α’  Φάση

 

   Τουρνουά ενός γύρου σε ομίλους με το σύστημα  POOL  (ένας εναντίον όλων).

Ισχύει η  Ισοπαλία.

 

Β’  Φάση

 

  Δεν προκρίνονται στην  Β’ Φάση  οι ομάδες που θα καταλάβουν την τελευταία θέση σε κάθε όμιλο.

Σύνολο ομάδων που προκρίνονται τριάντα εννέα (39) ομάδες.

 

   Η κλήρωση για την  Β’  Φάση  θα διεξαχθεί την  Τετάρτη  23/03/2016  και  ώρα:  13:00  στα γραφεία της  ΚΟΕ.

 

  Η  Β’  Φάση  θα διεξαχθεί σε Τουρνουά ενός γύρου, σε ομίλους με το σύστημα  POOL  (ένας εναντίον όλων).    Ισχύει η  Ισοπαλία.

 

ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ – ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ  ΤΟΥ  ΑΓΩΝΑ – TIME  OUT

 

   Ισχύουν τα αναφερόμενα στην  Γενική Προκήρυξη Υδατοσφαίρισης  «2016»  με αριθμ.πρωτ.:  5333/Ε/ 06.10.2015.

 

   Όλοι οι αγώνες των Πρωταθλημάτων Υδατοσφαίρισης, θα διεξάγονται σύμφωνα με τους Διεθνείς Κανονισμούς Διαιτησίας και τους Νέους Κανονισμούς Υδατοσφαίρισης της  FINA  (που ακολουθούν)  και τις ιδιαιτερότητες των Πρωταθλημάτων της  ΚΟΕ.

 

   Το ΔΣ της ΚΟΕ διατηρεί το δικαίωμα, σε περίπτωση απόσυρσης σωματείου από όμιλο μετά την κλήρωση, να τροποποιεί τον αριθμό των προκρινόμενων ομάδων στην επόμενη φάση από τον συγκεκριμένο όμιλο.

 

ΛΟΙΠΕΣ  ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ  –  ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ

 

Η Συμμετοχή στο πιο πάνω πρωτάθλημα αφορά σωματεία που έχουν ήδη λάβει ειδική αθλητική αναγνώριση από την ΓΓΑ ή θα λάβουν αυτήν μέχρι και την 07/03/2016 (κατά παράταση που δίνει η ΚΟΕ για την έγκριση της συμμετοχής). Η μη ύπαρξη Ειδικής Αθλητικής Αναγνώρισης από την ΓΓΑ για οποιοδήποτε σωματείο, μετά την ως άνω προθεσμία, συνεπάγει την μη περαιτέρω συμμετοχή του σε οποιαδήποτε φάση και αν ευρίσκεται το παρόν πρωτάθλημα..

Περαιτέρω μέχρι την ως άνω προθεσμία (07/03/2013) θα πρέπει όλα τα συμμετέχοντα σωματεία θα έχουν προσκομίσει στην ΚΟΕ την γνωστοποίηση των προπονητών τους μετά της Ειδικής σχετικής αδείας ασκήσεως επαγγέλματος από την ΓΓΑ.

Στην περίπτωση μη προσκομίσεως των ως άνω αδειών, δεν θα επιτραπεί η περαιτέρω συμμετοχή του σωματείου σε οποιαδήποτε φάση και αν ευρίσκεται το παρόν πρωτάθλημα.

 

Για οτιδήποτε δεν αναφέρεται στην παρούσα  Ειδική Προκήρυξη αποφασίζει το  Δ.Σ.

της  ΚΟΕ. 

 

Η  παρούσα δέχεται τροποποιήσεις, εφόσον τούτο αποφασισθεί από το  Δ.Σ.  της  ΚΟΕ.

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        19/02/2016

ΩΡΑ: 20:30                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ                  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ: 21:30                ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                            ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                              ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

ΩΡΑ: 12:00                ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 18:00               ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 19:00               ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ                   ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ: 12:00                ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                            ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                              ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ: 19:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΑΛΙΜΟΥ

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        19/02/2016

ΩΡΑ: 21:30    ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                       ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΝΙΚΑΙΑΣ

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        19/02/2016

ΩΡΑ: 21:45                ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                                    ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 14:00                ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                    ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 13:30                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                           ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

 

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 19:30                ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ                                 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΩΡΑ: 20:30    ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                                   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 11:00    ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                           ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ        

ΩΡΑ: 12:00    ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                        ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 19:00    ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                    ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 20:00    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ                                 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

 

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΝΙΚΑΙΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        19/02/2016

ΩΡΑ: 20:45                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                  ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 13:00                ΚΟ ΠΟΣ. ΙΛΙΣΙΩΝ                         ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΝΤΕΛΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        19/02/2016

ΩΡΑ: 20:30    ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ                   ΚΟ ΠΟΣ. ΙΛΙΣΙΩΝ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 14:00                ΝΟ ΧΙΟΥ                                          ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 19:00                ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                              ΚΟ ΠΟΣ. ΙΛΙΣΙΩΝ

ΩΡΑ: 20:00                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                  ΝΟ ΧΙΟΥ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΧΙΟΥ                                          ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΩΡΑ: 11:00    ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ                   ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 16:30                ΚΟ ΠΟΣ. ΙΛΙΣΙΩΝ                         ΝΟ ΧΙΟΥ

ΩΡΑ: 17:30                             ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                              ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ

 

  1. Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        19/02/2016

ΩΡΑ: 20:30               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΩΡΑ: 21:30                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                          ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 09:30                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                         ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 10:30                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 17:30                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                          ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ

ΩΡΑ: 18:30                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                    ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 09:00                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΩΡΑ: 10:00    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                         ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 17:00                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                         ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 18:00                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

 

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        12/02/2016

ΩΡΑ: 20:00                ΧΑΝΘ                                                            ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΩΡΑ: 21:00                ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                                   ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             13/02/2016

ΩΡΑ: 11:00    ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                   ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

ΩΡΑ: 12:00    ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΧΑΝΘ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             13/02/2016

ΩΡΑ: 19:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ                   ΧΑΝΘ                       

ΩΡΑ: 20:00                ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                   ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             14/02/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                                   ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

ΩΡΑ: 12:00    ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             14/02/2016

ΩΡΑ: 16:00                ΧΑΝΘ                                                            ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ

ΩΡΑ: 17:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ                  ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

 

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        12/02/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                                 ΑΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

ΩΡΑ: 19:00                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                    ΠΑΟΚ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             13/02/2016

ΩΡΑ: 09:00                ΠΑΟΚ                                                ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             13/02/2016

ΩΡΑ: 17:00    ΑΣ ΟΞΥΓΟΝΟ                                 ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 18:00    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                                 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             14/02/2016

ΩΡΑ: 09:00    ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                                ΑΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

ΩΡΑ: 10:00                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             14/02/2016

ΩΡΑ: 18:00    ΠΑΟΚ                                                ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΩΡΑ: 19:00    ΑΣ ΟΞΥΓΟΝΟ                                 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

           

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        19/02/2016

ΩΡΑ: 20:00                ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΙΝΩΝ                     ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΩΡΑ: 21:00                ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ                              ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 12:00                ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ                 ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΙΝΩΝ

ΩΡΑ: 13:00                 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                          ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 18:00    ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                                 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

ΩΡΑ: 19:00    ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΙΝΩΝ                     ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 09:00    ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                           ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΩΡΑ: 10:00                ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ                              ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΙΝΩΝ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 15:00    ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ                  ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΩΡΑ: 16:00    ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                                 ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                       19/02/2016

ΩΡΑ: 20:15                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                             ΟΦΗ

ΩΡΑ: 21:15                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                                ΝΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 11:30                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                             ΝΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΩΡΑ: 12:30                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                    ΟΦΗ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 16:30    ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΩΡΑ: 17:30    ΟΦΗ                                                   ΝΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   Ν. ΙΩΝΙΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        19/02/2016

ΩΡΑ: 19:00                ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 20:00    ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 21:00                ΟΕΑ ΝΑΒ                                          ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 11:00                ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 12:00                ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                  ΟΕΑ ΝΑΒ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                   ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 19:00                ΟΕΑ ΝΑΒ                                          ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 20:00                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ       

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 10:00         ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                              ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 11:00         ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                         ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 12:00                ΟΕΑ ΝΑΒ                                          ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ       

ΩΡΑ: 19:00                ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                   ΟΕΑ ΝΑΒ

ΩΡΑ: 20:00                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΠΕΠΑΝΟΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             20/02/2016

ΩΡΑ: 19:30                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 20:30                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                            21/02/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ                  ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 12:00                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             21/02/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ                   ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 19:00                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015,26-28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πηγή:www.koe.org.gr

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ-ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ-ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ-ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015,26-28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πηγή:www.koe.org.gr

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015,26-28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015,26-28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πηγή:www.koe.org.gr

Σε συνέχεια του με αριθ. Πρωτ. 3822/Ε από 22.6.15 εγγράφου μας, σχετικά με τους Πανελλήνιους Αγώνες Κολύμβησης Προαγωνιστικών Κατηγοριών 9-12 ετών, που θα διεξαχθούν 26-28/6/15 στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Περιστερίου, σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα προθέρμανσης των 2 γκρουπ, καθώς και τις ώρες των αγώνων.

Επίσης σας ενημερώνουμε ότι καλούνται, οι εκπρόσωποι ή οι προπονητές των σωματείων που συμμετέχουν στους παραπάνω αγώνες, την Παρασκευή 26/6/15 και ώρα 15.45 στο κλειστό γυμναστήριο του κολυμβητηρίου, για ενημέρωση.

Α’ ΓΚΡΟΥΠ

ΕΝΟ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ, ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ, ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ, ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ, ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ, ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ, ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ, ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ, ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, ΠΑΕ ΑΡΓΗΣ, ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΥΔΡΙΑ, ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ, ΥΣ ΡΟΔΟΥ, ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΝΑΥΤΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΑΣΚΑΛ, ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ, ΑΡΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ, ΡΟΗ, ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ, ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ, ΑΟ ΠΕΝΤΕΛΙΚΟΥ, ΑΚΟΒΒ, ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ, ΚΟΠΙ, ΚΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ, ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΝΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ, ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ, ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ, ΟΦ Ν.ΙΩΝΙΑΣ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ, ΠΟΠ 94.

Β’ ΓΚΡΟΥΠ

ΝΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΑΣΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ, ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ, ΑΝΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙΑΣ, ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ, ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ, ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ, ΠΕΚΕΒ, ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ, ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ, ΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ, ΝΤΕΡΗ, ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ, ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ, ΝΗΕΡΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ, ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ, ΝΑΟ ΛΑΜΙΑΣ, ΑΟ ΚΟΛΩΝΟΥ, ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ, ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 73, ΑΝΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΝΟ ΧΙΟΥ, ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ, ΝΟΒΑ, ΝΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ, ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΑΚΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ.

Ώρες Προθέρμανσης 9-10 ετών

Γκρουπ Α’                  Παρασκευή  26/6       16.00-16.25

Γκρουπ Β’                              «                      16.25-16.50

Ώρα έναρξης Αγώνων 9-10 ετών     17.00

Ώρες Προθέρμανσης 11-12 ετών

Γκρουπ Α’                  Παρασκευή 26/6        19.00-19.20

Γκρουπ Β’                              «                      19.20-19.40

Ώρα έναρξης Αγώνων 11-12 ετών   19.45

Ώρες Προθέρμανσης 9-10 ετών

Γκρουπ Β’                  Σάββατο  27/6                        07.30-07.55 πρωί

                                                «                      16.25-16.50 απόγευμα

Γκρουπ Α’                              «                      07.55-08.20 πρωί

                                                «                      16.00-16.25 απόγευμα

Ώρα έναρξης Αγώνων 9-10 ετών     πρωί 08.30 και

                                                                        απόγευμα 17.00

Ώρες Προθέρμανσης 11-12 ετών

Γκρουπ Β’                  Σάββατο 27/6             10.15-10.35 πρωί

                                                «                      19.20-19.40 απόγευμα

Γκρουπ Α’                              «                      10.35-10.55 πρωί

                                                «                      19.00-19.20 απόγευμα

Ώρα έναρξης Αγώνων 11-12 ετών   πρωί 11.00 και

                                                                        απόγευμα 19.45

Ώρες Προθέρμανσης 11-12 ετών

Γκρουπ Β’                  Κυριακή  28/6                        08.30-08.55

Γκρουπ Α’                              «                      08.55-09.20

Ώρα έναρξης Αγώνων 11-12 ετών   09.30