Ετικέτα: ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β’ ΗΜΕΡΙΔΑΣ GRAND PRIX ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,18-20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

olympic_games_380425-e1479409369188-150x99

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β’ ΗΜΕΡΙΔΑΣ GRAND PRIX ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,18-20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ Β’ ΗΜΕΡΙΔΑΣ GRAND PRIX ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,18-20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

SWIMMING RACE START

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ Β’ ΗΜΕΡΙΔΑΣ GRAND PRIX ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,18-20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ Β’ ΗΜΕΡΙΔΑΣ GRAND PRIX ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,18-20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ GRAND PRIX ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,4-5-6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

freestyle start

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ GRAND PRIX ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,4-5-6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ GRAND PRIX ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,4-5-6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

india-commonwealth-games-swimming-2010-10-8-2-10-36

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ GRAND PRIX ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,4-5-6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΗΜΕΡΙΔΑΣ GRAND PRIX ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,4-5-6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ,ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

swimming_pools_desktop_1600x1200_wallpaper-13736

Πηγή:Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ,ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR 2016,ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

399740_518456658167721_726871409_n (1)

Πηγή:Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR 2016,ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ,ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

44527_672911539388898_264259628_n

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ,ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR 2016,ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1452267_807407325939318_559698780_n

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR 2016,ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ,ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ,ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR 2016,ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

εθνικο κολυμβητηριο

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR 2016,ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗ,ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

493696boy-and-girl-wearing-goggles-underwater-posters

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗ,ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΜΑΪΟΥ 2016

swimming pool

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ GRAND PRIX 2016,6-8 ΜΑΪΟΥ 2016,ΑΛΙΜΟΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR 2016,ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΜΑΪΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 2016,7-8 ΜΑΪΟΥ 2016,ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «45 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ»,7-8 ΜΑΪΟΥ 2016,ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2016»,7-8 ΜΑΪΟΥ 2016,ΚΑΛΑΜΑΤΑ

PROGRAMM LEN EUROPEAN AQUATICS CHAMPIONSHIPS (SWIMMING),9-22 MAY 2016,LONDON

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 1ης ΘΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΪΟΥ 2016,ΒΟΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 1ης ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ,14-15 ΜΑΪΟΥ 2016,ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 1ης ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ,14-15 ΜΑΪΟΥ 2016,ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 15α ΤΣΙΤΕΙΑ 2016,20-22 ΜΑΪΟΥ 2016,ΙΛΙΣΙΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 1ης ΘΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΜΑΪΟΥ 2016,ΚΑΒΑΛΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 1ης ΘΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΜΑΪΟΥ 2016,ΧΑΛΚΙΔΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ» 2016,21-22 ΜΑΪΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «15ο ΚΥΠΕΛΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ»,21-22 ΜΑΪΟΥ 2016,ΧΑΪΔΑΡΙ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ 7-8 ΕΤΩΝ,ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΪΟΥ 2016,ΧΑΪΔΑΡΙ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΙ 2016»,27-28-29 ΜΑΪΟΥ 2016,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «Κ΄ΙΩΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016»,28-29 ΜΑΪΟΥ 2016,ΒΟΛΟΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΡΕΣΤΕΙΑ 2016,ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΙΟΥ 2016,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR,ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΜΑΪΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

24428_573998422613544_1877077021_n

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR,ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΜΑΪΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ» 2016-ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,21-22 ΜΑΪΟΥ 2015,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

εθνικο κολυμβητηριο

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ» 2016-ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,21-22 ΜΑΪΟΥ 2015,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΑΣΤΕΡΙΩΝ 1-7 ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ,ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

BRAZIL, BRA
BRUNO, Maria 
COUTINHO, Maria 
DAMICO, Juliana
FERES, Beatriz
FERES, Branca
GONCALVES, Jééssica
JAPIASSÚ, Priscila
MOLINOS, Lorena
NOGUEIRA, Pamela
STEPHAN, Giovana
13 th FINA Synchronised Swimming World Cup
Quebec City, Canada CAN 2014  Oct.2 nd - 5th
Day3 - Oct.4 Combined Free Routine
Photo G. Scala/Deepbluemedia

Πηγή:www.koe.org.gr

Με απόλυτη οργανωτική και αγωνιστική επιτυχία ολοκληρώθηκε το Σάββατο το βράδυ στο Εθνικό κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης η Ημερίδα ορίων για Αστέρια 1-7, με τη συμμετοχή 132 αθλητριών από 11 σωματεία.

Οι τρεις πρώτες σε κάθε Αστέρι ήταν:

ΑΣΤΕΡΙ 1:

  1. Μαρία Τσάμη (Οδυσσσ. Θεσ.) 58,2496 β.
  2. Αναστασία Ρόπλου (ΝΕ Λάρισας) 57,7498 β.
  3. Φανή Σταθάκου (ΝΕ Λάρισας) 57,1665 β.

ΑΣΤΕΡΙ 2:

  1. Έλλη Χρονοπούλου (ΝΕ Λάρισας) 54,1996 β.
  2. Ευαγγελία Μπουρνόβα (ΝΕ Λάρισας) 51,7330 β.
  3. Δήμητρα Παπαλεξίου (ΝΟ Λάρισας) 50,1998 β.

ΑΣΤΕΡΙ 3:

  1. Ευνίκη – Βικτωρία Κατσαρκά (Ηρακλής) 47,3330 β.
  2. Ευαγγελία Σιαφλιάκη (ΑΣ Απόλλο) 47,1110 β.
  3. Ακυλίνα Φωτίου (ΑΣ Απόλλο) 45,8328 β.

ΑΣΤΕΡΙ 4:

  1. Αγγελική – Μαρία Γκουργκούλια (ΝΟ Λάρισας) 49,8645 β.
  2. Γεωργία Κατσογιάννη (ΝΟ Λάρισας) 49,3475 β.
  3. Άννα Διδασκάλου (ΑΣ Απόλλο) 48,8887 β.

ΑΣΤΕΡΙ 5:

  1. Νεφέλη Μαραθεύτη (ΝΟ Λάρισας) 53,5999 β.
  2. Αναστασία Φούκη (ΠΑΣ Γιάννενα) 52,6962 β.
  3. Σταυρούλα Γογότση (ΑΣ Απόλλο) 51,9480 β.

ΑΣΤΕΡΙ 6:

  1. Ερμιόνη Χριστοδούλου (Ηρακλής) 60,8273 β.
  2. Πασχαλίνα Κιοσσέ (Πανσερραϊκός) 59,8451 β.
  3. Ηλιάνα Πανταζή (Πανσερραϊκός) 59,4523 β.

ΑΣΤΕΡΙ 7:

  1. Δανάη Δεληγιάννη (ΝΟΒΑ) 69,9200 β.
  2. Αντιγόνη Κακιούση (Ηρακλής) 60,4618 β.
  3. Αναστασία Σαμαρά (ΝΟ Λάρισας) 54,4652 β.