Αρχείο ετικετών: ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Μαΐ 25

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΧΟΛΗΣ ΚΡΙΤΩΝ-ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΩΝ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ,26-27 ΜΑΪΟΥ 2017,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Όπως έχετε ενημερωθεί την Παρασκευή 26 και το Σάββατο 27 Μάϊου θα διεξαχθεί στα Γιάννενα σχολή κριτών – χρονομετρών Τεχνικής κολύμβησης. Την ευθύνη των μαθημάτων θα έχουν οι ομοσπονδιακοί προπονητές κ.κ Ξιάρχος Αλέξανδρος και Καλαϊτζογλίδης Ιωάννης. Το πρόγραμμα έχει ως εξής: Παρασκευή 26 Μαϊου 15:00 – 17:00 Προπόνηση των τμημάτων Τεχνικής κολύμβησης των ομάδων υπό …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 09

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ «10α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” 2017 9–12 ΕΤΩΝ»,8-9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ «10α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” 2017 9–12 ΕΤΩΝ»,8-9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Απρ 06

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ «10α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” 2017 9–12 ΕΤΩΝ»,8-9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

GROUP ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗΣ «10α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” 2017 9–12 ΕΤΩΝ»,8-9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ «10α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” 2017 9–12 ΕΤΩΝ»,8-9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Ιαν 30

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Ιαν 26

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «10α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” 2017 9–12 ΕΤΩΝ»,8-9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «10α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” 2017 9–12 ΕΤΩΝ»,8-9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Ιαν 07

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5TH SWIMMING CUP IOANNINA 2017,7-8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5th SWIMMING CUP IOANNINA 2017,7-8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Ιαν 06

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 5th SWIMMING CUP IOANNINA 2017,7-8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 5th SWIMMING CUP IOANNINA 2017,7-8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Δεκ 06

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 5th SWIMMING CUP IOANNINA 2017,7-8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 5th SWIMMING CUP IOANNINA 2017,7-8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Νοέ 20

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ GRAND PRIX KAI ΗΜΕΡΙΔΑΣ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ GRAND PRIX KAI ΗΜΕΡΙΔΑΣ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Ιούν 27

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΙΟΥΛΙΟΥ 2016

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΒΑΛΑ 2016,1-2 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016,ΚΑΒΑΛΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2016,ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016,ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΩΚΕΑΝΟΣ 2016»-MASTERS,2-3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016,OCEANOS SPORTS CENTER ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2016,2-3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016,ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΣΕΤΣΟ ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ 2016,2-3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2-16,ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ & K.O. ΑΞΩΝ,ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ PROGRAMM 43RD ARENA EUROPEAN JUNIOR SWIMMING CHAMPIONSHIPS,6-10 JULY 2016,HODMEZOVASARHELY-HUNGARY 16th GYMNASIADE 2016,11-18 JULY 2016,TRABZON-TURKEY ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Μαΐ 25

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ΗΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΜΑΪΟΥ 2016,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ΗΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΜΑΪΟΥ 2016,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Απρ 24

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9Α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” 2016 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,Ε.Α.Ν.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9Α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” 2016 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,Ε.Α.Ν.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9Α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” 2016 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,Ε.Α.Ν.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9Α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” 2016 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,Ε.Α.Ν.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9Α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” 2016 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,Ε.Α.Ν.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9Α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 21

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 9α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” 2016 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,Ε.Α.Ν.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 9α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” 2016 9-10-11-12 ΕΤΩΝ»,23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,Ε.Α.Ν.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Ιαν 25

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4TH SWIMMING CUP IOANNINA 2016,23-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4TH SWIMMING CUP IOANNINA 2016,23-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΑΤΟΜΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4TH SWIMMING CUP IOANNINA 2016,23-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4TH SWIMMING CUP IOANNINA 2016,23-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4TH SWIMMING CUP IOANNINA 2016,23-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

Ιαν 21

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 4th SWIMMING CUP IOANNINA 2016,23-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 4th SWIMMING CUP IOANNINA 2016,23-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΙΩΑΝΝΙΝΑ GROUP ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗΣ 4TH SWIMMING CUP IOANNINA 2016,23-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΙΩΑΝΝΙΝΑ Ο Κολυμβητικός Όμιλος Ιωαννίνων διοργανώνει για τέταρτη  συνεχόμενη  χρονιά διασυλλογικούς κολυμβητικούς αγώνες με την επωνυμία 4th Swimming Cup Ioannina 2016,στο κλειστό κολυμβητήριο της πόλης, στις 23 κ΄24 Ιανουαρίου 2016. Στους αγώνες θα συμμετάσχουν 25 ομάδες από 16 πόλεις …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Ιαν 18

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Γ.Ο.Η.,ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ,9-10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΙ ΔΑΚ «ΠΛΑΤΩΝ» ΝΙΚΑΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ,9-10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 11 – 12 ΕΤΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΛΑΡΙΣΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «7ων ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ » ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MASTER,16-17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 16

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015

ΙΒ’ ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ 2015,3-5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015,ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΙΒ’ ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ 2015 ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΕΙΑ  2015,4 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015,ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΕΙΑ 2015 ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR 2015,4-5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015,ΚΑΒΑΛΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR 2015 8α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2015,4-5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015,ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 8α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2015 33α  ΝΙΟΒΕΙΑ  2015,4-5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015,ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΝΙΟΒΕΙΑ 2015 16ο ΤΡΟΠΑΙΟ-ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ 2015,17-19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015,ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 16ο ΤΡΟΠΑΙΟ-ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ 2015 ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2015,17-19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ,ΠΑΤΡΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟ …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 05

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8Α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2015,4-5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8Α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2015-ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8Α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2015-ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8Α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2015-ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Απρ 03

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 8α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2015,4-5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 8α ΠΟΣΕΙ∆ΩΝΙΑ 2015

Ιαν 24

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3rd SWIMMING CUP IOANNINA «DODONI 2015»,23-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Πηγή:www.swim-news.gr ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3rd SWIMMING CUP IOANNINA «DODONI 2015»

Ιαν 20

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015

«Α’ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2015»,10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΚΑΒΑΛΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «Α’ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2015» ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΗΝΑΣ,10-11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΙ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΙΑΝ 2015 ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,10-11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΙΑΝ 2015 …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Δεκ 17

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 3ο SWIMMING CUP IOANNINA DODONI 2015

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 3o SWIMMING CUP ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΩΔΩΝΗ 2015

Δεκ 10

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «8α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2015»,4-5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «8α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2015»

Απρ 27

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2014,26-27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Πηγή:www.swim-news.gr ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2014

Απρ 25

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014

ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR 2014,5-6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014,ΚΑΒΑΛΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR 2014 32α ΝΙΟΒΕΙΑ 2014,5-6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014,ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 32α ΝΙΟΒΕΙΑ 2014 ΚΒ’ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ 2014,12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014,ΛΑΡΙΣΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΒ’ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ 2014 ΠΟΛΥΕΘΝΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ, 12-13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014,ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΛΥΕΘΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 2014 ΠΟΛΥΕΘΝΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ, 12-13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014,ΛΕΜΕΣΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΛΥΕΘΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 2014 ΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ 2014,12-13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014,ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Παλαιότερα άρθρα «