Ετικέτα: ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ «Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ»

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,30-31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,9-10 ΕΤΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ «Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ»

Πηγή:swim-news.gr

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,30-31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,9-10 ΕΤΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ «Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ»

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Γ.Ο.Η.,ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ,9-10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΙ ΔΑΚ «ΠΛΑΤΩΝ» ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ,9-10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 11 – 12 ΕΤΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΛΑΡΙΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «7ων ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ » ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MASTER,16-17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ «Β’ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016»,ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΚΑΒΑΛΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 7ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ ’’ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΛΗ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΘΥΣΙΑΣ’’,15-17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016, ΔΑΚ «ΠΛΑΤΩΝ» ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ “ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2016”,22-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ

ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΑΓΩΝΩΝ Ν.Γ.Σ ΑΡΤΕΜΙΣ ΄78 ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ,22-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016, ΔΑΚ «ΠΛΑΤΩΝ» ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 4th SWIMMING CUP IOANNINA 2016,23-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ης ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,30-31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,9-10 ΕΤΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ «Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ης ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,30-31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,11-12 ΕΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ης ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,30-31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΛΛΑΔΑ-ΣΕΡΒΙΑ 11-12,ΤΡΙΤΗ 5 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ «Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ»

Πηγή:www.koe.org.gr

Σε ένα συναρπαστικό παιχνίδι που διεξήχθη στο κολυμβητήριο «Πέτρος Καπαγέρωφ» μπροστά σε περίπου 500 οπαδούς, η Εθνική μας ομάδα ηττήθηκε με 12-11 από την Σερβία στο πρώτο της επίσημο παιχνίδι για το 2016 και λιγες ημέρες πριν την έναρξη του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος στο Βελιγράδι.

Οι δύο ομάδες ήταν κοντά στο σκορ σε όλη τη διάρκεια του αγώνα. Η Ελλάδα ξεκίνησε πιο δυναμικά και προηγήθηκε με 3-2, ενώ στο ημίχρονο το σκορ ήταν 6-5. Στην τρίτη περίοδο οι Σέρβοι ανέβασαν ρυθμό και πέρασαν μπροστά στο σκορ, ενώ τα τελευταία λεπτά ήταν συγκλονιστικά με το σκορ να είναι ισόπαλο 11-11 και τον Αλέξιτς να πετυχαίνει το νικητήριο γκολ 2.02 πριν το φινάλε.

Μεγάλος πρωταγωνιστής για την Ελληνική ομάδα ο Γιάννης Φουντούλης που πέτυχε 6 γκολ, ενώ από πλευράς Σερβίας Μάντιτς και Αλέξιτς πέτυχαν από 3.

ΕΛΛΑΔΑ – ΣΕΡΒΙΑ 11-12

Οκτάλεπτα: 3-2, 3-3, 2-4, 3-3 

Συνθέσεις:

ΕΛΛΑΔΑ: Φλέγκας, Μυλωνάκης, Δερβίσης, Γεννηδουνιάς, Γ. Φουντούλης 6, Ποντικέας, Χρ. Αφρουδάκης, Δελακάς 1, Μουρίκης 1, Κολόμβος 2, Γούνας 1, Βλαχόπουλος, Γαλανόπουλος

ΣΕΡΒΙΑ: Πιγιέτλοβιτς, Μάντιτς 3, Γκόσιτς 1, Ραντιέλοβιτς, Τσουκ 2, Πιγιέλτοβιτς 1, Νίκιτς 1,  Άλεξιτς 3, Γιάκσιτς, Φιλίποβιτς, Πρλαίνοβιτς 1, Στ. Ράσοβιτς, Μίτροβιτς

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ SUPER CUP 2015,21-22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015,ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ «Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ»

Πηγή:www.koe.org.gr

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ SUPER CUP 2015,ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΑΤΟΜΙΚΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ SUPER CUP 2015,ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ SUPER CUP 2015,ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΤΟΜΙΚΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ SUPER CUP 2015,ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ SUPER CUP 2015,ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΑΤΟΜΙΚΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ SUPER CUP 2015,ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ SUPER CUP 2015,ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΤΟΜΙΚΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ SUPER CUP 2015,ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

Ο Ολυμπιακός είναι ο Κυπελλούχος Ελλάδας, στο 1ο Σούπερ Καπ κολύμβησης που ολοκληρώθηκε στο Εθνικό κολυμβητήριο του Πειραιά. Η ομάδα του Πειραιά συγκέντρωσε 265 βαθμούς και κατέλαβε την 1η θέση, αφήνοντας 2ο τον Ωκεανό με 172. Στην τρίτη θέση ήταν ο Εθνικός Πειραιά, με 108, ενώ την τελική πεντάδα συμπλήρωσαν ΑΝΟ Γλυφάδας και Ποσειδών Ιλισίων, συγκεντρώνοντας από 78 βαθμούς.

Η τελική βαθμολογία:

  1. Ολυμπιακός- 265
  2. Ωκεανός- 172
  3. ΕΟΦΠ- 108
  4. ΑΝΟ Γλυφάδας- 78
  5. ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων- 78
  6. ΑΝΟ Αργυρόπουλης- 76
  7. Γλαύκος Περιστερίου- 74
  8. Ολυμπιάδα 73- 56
  9. ΑΟΦΠ- 55
  10. ΝΕ Πατρών- 48
  11. Ιωνικός-40
  12. Α.Ο Ολυμπιάδα Πετρούπολης-34
  13. Γ.Σ Περιστερίου- 32
  14. Ποσειδών Ιωαννίνων- 24
  15. Α.Ο Ηλυσιακός- 23
  16. ΑΕ Χαϊδαρίου- 17
  17. ΝΟ Χανίων- 16
  18. Δελφίνια Περιστερίου-15
  19. ΝΟ Χαλκίδας- 14
  20. ΝΟΒΑ-7

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ SUPER CUP 2015,21-22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015,ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ «Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ»

Πηγή:www.koe.org.gr

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ SUPER CUP 2015

Στο Εθνικό κολυμβητήριο «Πέτρος Καπαγέρωφ» του Πειραιά, διεξάγεται το Σαββατοκύριακο (21-22/3) το Σούπερ Καπ της Κολύμβησης.

Η διοργάνωση προστέθηκε φέτος στον αγωνιστικό σχεδιασμό της ΚΟΕ, για το άθλημα της Κολύμβησης και με αυτή επιβραβεύονται τα Σωματεία για βαθμολογική τους συγκομιδή στο σύνολο των Πανελλήνιων πρωταθλημάτων την περασμένη αγωνιστική περίοδο . Τα 12 πρώτα της Αττικής, τα 4 της Θεσσαλονίκης και τα πρώτα των Περιφερειών.

Με βάση τις τελικές δηλώσεις συμμετοχών, στο φετινό Σούπερ Καπ από την Περιφέρεια Αττικής μετέχουν τα Σωματεία: ΑΝΟ Αργυρούπολης, Ολυμπιακός, Ωκεανός, ΑΝΟ Γλυφάδας, Ποσειδών Ιλισίων, Παλαιό Φάληρο, Εθνικός Πειραιά, ΓΣ Περιστερίου, ΑΕ Χαϊδαρίου, ΑΟ Ολυμπιάδα ’73, Ηλυσιακός, Ιωνικός Νίκαιας, Δελφίνια Περιστερίου, Γλαύκος Περιστερίου, Ολυμπιάδα Πετρούπολης.

Από τη Θεσσαλία: ΝΟΒΑ

Από την Κρήτη: ΝΟ Χανίων

Από την Ανατολικής Στερεάς Ελλάδας – Εύβοιας: ΝΟ Χαλκίδας

Από την Πελοπόννησο: ΝΕ Πατρών

Από την Δυτική Στερεά – Ήπειρο: Ποσειδών Ιωαννίνων

Επί πλέον μετέχουν κολυμβητές/τριες των Προεθνικών ομάδων από Σωματεία που δεν έχουν δικαίωμα συμμετοχής στο Σούπερ Καπ.

Το σύνολο των κολυμβητών/τριών που μετέχουν είναι 276.

Οι ώρες έναρξης των αγώνων: Σάββατο, 09.00 και 17.00, Κυριακή 09.00 και 16.00.

WORLD LEAGUE WATER POLO ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2014-15.ΕΛΛΑΔΑ-ΟΛΛΑΝΔΙΑ 11-12

Πηγή:www.koe.org.gr

Το πάλεψε γερά κόντρα στην Ολλανδία η Εθνική μας ομάδα υδατοσφαίρισης των Γυναικών στο πρώτο της παιχνίδι στο World League απόψε, στο κλειστό κολυμβητήριο του Πειραιά «Π. Καπαγέρωφ», αλλά ηττήθηκε τελικά στις λεπτομέρειες και με ένα γκολ διαφορά 12-11.

Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα, που κοουτσάρισε ο Στέφανος Λέανδρος, καθώς ο Γιώργος Μορφέσης ήταν τιμωρημένος (με μια αγωνιστική από τον μικρό τελικό του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος Νεανίδων στη Μαδρίτη), έδειξε καλά στοιχεία κατά διαστήματα, λειτούργησε πολύ καλά στην άμυνα, αλλά λίγο η αστοχία σε κρίσιμα σημεία στον παίκτη παραπάνω, εξαιτίας του άγχους της πρεμιέρας, λίγο τα ατομικά λάθη, δεν της επέτρεψαν να φύγει με το ροζ φύλλο αγώνα.

Η εθνική, πάντως, στο πρώτο της αυτό ματς, κόντρα σε μια ισάξιά της ομάδα παγκόσμιου βεληνεκούς, έδειξε ότι μπορεί να φτάσει σε υψηλά στάνταρ, οι διεθνείς μας φάνηκαν ορεξάτες και αφήνουν υποσχέσεις για σπουδαία πράγματα στις μεγάλες διοργανώσεις της φετινής σεζόν.

Το παιχνίδι είχε συνεχείς εναλλαγές στο σκορ. Η ελληνική ομάδα βρέθηκε να χάνει με 9-7, αλλά ισοφάρισε και πέρασε μπροστά στο τέλος του τρίτου οκτάλεπτου με 10-9 (Μ. Πλευρίτου 1.50). Στο τελευταίο οκτάλεπτο, όμως, η Ολλανδία με 3-0 σερί και γκολ από την καλύτερή της παίκτρια την Άμαρενς Χένε, την Κλάασεν και την Στόμφορστ πέρασε μπροστά με 2 γκολ (10-12). Η Τσουκαλά μείωσε σε 12-11 και η Ελλάδα είχε ευκαιρία στα τελευταία δευτερόλεπτα με παίκτρια παραπάνω, αλλά το σουτ της Αβραμίδου απέκρουσε η Άρστ (στο 0.02).

Η Ελλάδα είχε 5/11 π.π., 1 κόντρα, 5 περιφέρεια. Η Ολλανδία είχε 3/11 π.π., 1/1 πέναλτι, 2 κόντρα, 2 φουνταριστός, 4 περιφέρεια.

Το επόμενο ματς της εθνικής μας είναι προγραμματισμένο για τις 16 Δεκεμβρίου, με Γερμανία εκτός έδρας.

ΕΛΛΑΔΑ – ΟΛΛΑΝΔΙΑ 11-12

Οκτάλεπτα: 3-2, 2-4, 5-3, 1-3

ΕΛΛΑΔΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑ
Διαμαντοπούλου Χρ. Άρστ
Τσουκαλά 3 Σμιτ
Διαμαντοπούλου Βασ. 1 Χένε Ντ. 1
Πλευρίτου Μαργ. 2 Βαν ντερ Σλουτ 1
Ελευθεριάδου Χένε Άμ. 4
Αβραμίδου 2 Στόμφορστ 1
Ασημάκη Ναϊχούις 1
Ρουμπέση 2 Σέβενιτς
Χυδηριώτη Μέγκενς 2
Μανωλιουδάκη 1 Βαν ντερ Γκρααφ
Πλευρίτου Ελ. Κλάασεν 2
Κοντογιάννη Ντρέβες
Κούβδου Έλ Βίλεμς
Προπονητής: Στέφανος Λέανδρος Προπονητής: Άρνο Χαβέγκα

Διαιτητές: Αρκάντι Βοεβοντίν (Ρωσία), Άννι Γκραντίν (Γαλλία).

Παρατηρητής: Ζακ Ρασίν

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ Κ.Ο.Ε. ΓΙΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ 2014

Πηγή:www.koe.org.gr

Σας γνωρίζουμε ότι οι Χειμερινοί Αγώνες Κολύμβησης Ν. Ελλάδας Παμπαίδων-Παγκορασίδων ΑΒ, Παίδων-Κορασίδων, Εφήβων-Νεανίδων και οι Πανελλήνιοι Χειμερινοί Αγώνες Ανδρών-Γυναικών, θα διεξαχθούν στο κολυμβητήριο του Πειραιά τις παρακάτω ημερομηνίες και ώρες:

ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ «Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ»

7-9/2/14           ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Ν. ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΒ

                        7/2       ώρα έναρξης  17.00

                        8/2                   «          09.00 & 17.00

                        9/2                   «          09.00 & 16.00

14-16/2/14       ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Ν. ΕΛΛΑΔΑΣ

                        ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ

                        14/2     ώρα έναρξης  17.00

                        15/2                 «          09.00 & 17.00

                        16/2                 «          09.00 & 16.00

21-23/2/14       ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

                        ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

                        20/2     4 διαδρομές 16.00-18.00 Προπόνηση συλλόγων

                        21/2     ώρα έναρξης  09.00 & 17.00

                        22/2                 «          09.00 & 17.00

                        23/2                 «          09.00 & 16.00

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α-Β, ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΚΑΒΑΛΑ  15-16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014

 

Α’  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Πρωί 10.00

1.         50μ.     ‘Υπτιο             Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

2.         50μ.     ‘Υπτιο             Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων  ΑΒ

3.         400μ.   Ελεύθερο        Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

4.         400μ.   Ελεύθερο        Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων  ΑΒ

5.         200μ.   Πεταλούδα     Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

6.         200μ.   Πεταλούδα     Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων  ΑΒ

7.         200μ.   Μ.Ατομική     Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

8.         200μ.   Μ.Ατομική     Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων ΑΒ

9.         4Χ200μ.          Ελεύθερο        Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

10.       4Χ200μ. Ελεύθερο     Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων ΑΒ

Β’  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Απόγευμα 17.00

1.         50μ.     Ελεύθερο        Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων ΑΒ

2.         50μ.     Ελεύθερο        Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

3.         200μ.   Πρόσθιο          Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων  ΑΒ

4.         200μ.   Πρόσθιο          Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

5.         400μ.   Μ.Ατομική     Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων  ΑΒ

6.         400μ.   Μ.Ατομική     Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

7.         200μ.   Ελεύθερο        Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων ΑΒ

8.         200μ.   Ελεύθερο        Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

9.         4Χ100μ. Μ.Ομαδική Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων ΑΒ

10.       4Χ100μ.          Μ.Ομαδική    Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

 

Γ’  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Πρωί 09.00

1.         50μ.     Πεταλούδα     Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

2.         50μ.     Πεταλούδα     Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων  ΑΒ

3.         100μ.   ‘Υπτιο             Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

4.         100μ.   ‘Υπτιο             Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων  ΑΒ

5.         100μ.   Πρόσθιο          Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

6.         100μ.   Πρόσθιο          Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων ΑΒ

7.         800μ.   Ελεύθερο        Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

8.         1500μ.             Ελεύθερο        Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων ΑΒ

9.         4Χ100μ.          Ελεύθερο        Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

10.       4Χ100μ. Ελεύθερο     Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων ΑΒ

 

Δ’  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Απόγευμα 16.00

1.         50μ.     Πρόσθιο          Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων  ΑΒ

2.         50μ.     Πρόσθιο          Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

3.         100μ.   Ελεύθερο        Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων ΑΒ

4.         100μ.   Ελεύθερο        Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

5.         100μ.   Πεταλούδα     Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων  ΑΒ

6.         100μ.   Πεταλούδα     Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

7.         200μ.   ‘Υπτιο             Εφήβων-Παίδων-Παμπαίδων  ΑΒ

8.         200μ.   ‘Υπτιο Νεανίδων-Κορασίδων-Παγκορασίδων ΑΒ

9.         800μ.   Ελεύθερο        Εφήβων-Παίδων

10.       1500μ.             Ελεύθερο        Νεανίδων-Κορασίδων