ΚΟ ΠΟΣ ΙΛΙΣΙΩΝ

now browsing by tag

 
 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ WATER POLO ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017

1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1η αγωνιστική Πέμπτη 15/06/2017 ΩΡΑ: 19:30 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΩΡΑ: 20:30 ΠΑΟΚ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2η αγωνιστική Παρασκευή 16/06/2017 ΩΡΑ: 13:30 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕ ΠΤΡΩΝ ΩΡΑ: 14:30 ΜΓΣ ΠΑΝΣ/ΚΟΣ ΠΑΟΚ 3η αγωνιστική Παρασκευή 16/06/2017 ΩΡΑ: 19:30 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΩΡΑ: 20:30 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝRead More

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017

Ολοκληρώθηκε η προκριματική φάση του πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης Κορασίδων (γενν. 2002 και μετά) και έγιναν γνωστές οι δέκα ομάδες που θα βρεθούν στην τελική φάση που θα λάβει χώρα από 23-25 Ιουνίου. Οι δέκα ομάδες που προκρίνονται είναι: ΝΟ Βουλιαγμένης, Νηρέας Χαλανδρίου (Α’ Όμιλος Αττικής), Ολυμπιακός, Πανιώνιος (Β’ Όμιλος Αττικής), ΝΟRead More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2017 Σε 5 Ομίλους διεξάγεται (31/3-2/4) η προκριματική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Κορασίδων (γενν. 2002). Αναλυτικά: Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (κολ. Ιλίσιο, ΝΟΒ, Περιστερίου): Εθνικός, Νηρέας Χαλανδρίου, Ηλυσιακός, ΝΟ Βουλιαγμένης, Α Χαϊδαρίου Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (κολ. Περιστερίου): Πανιώνιος, ΓΣ Περιστερίου, Ιωνικός Νίκαιας, Ολυμπιακός ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ (κολ.Read More

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr Ολοκληρώθηκαν απόψε (Κυριακή 17/4) οι αγώνες της Α’ (Προκριματικής) φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Κορασίδων και αναδείχθηκαν οι εννέα (9) από τις δέκα (10) ομάδες που προκρίνονται στην Τελική φάση της διοργάνωσης (1-3/7). Η δέκατη ομάδα θα προκύψει από τον αγώνα μπαράζ μεταξύ των 3ων των Ομίλων Α’ Αττικής καιRead More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2016

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ                                                 2. Β ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                                                                    ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                                                       ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ            ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ      ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                                                 ΚΟ ΠΟΣ. ΙΛΙΣΙΩΝ                Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ                                              4. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                                                         ΝΟ ΧΙΟΥ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ                                                   ΑΠΣRead More

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΕΦΗΒΩΝ 2016

Παρά το γεγονός ότι απομένουν δύο αγώνες για να ολοκληρωθεί η Α’ προκριματική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Εφήβων, γνωρίζουμε από σήμερα (Κυριακή 21/2) το βράδυ και τις 39 ομάδες που προκρίθηκαν στη Β’ φάση (15-17/4). Μέχρι και απόψε έχουν ολοκληρωθεί οι αγώνες σε οκτώ από τους δέκα ομίλους (πέντε σήμερα,Read More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΕΦΗΒΩΝ 2016

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ Α’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ            2. Β’ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ         3. Γ’ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ                       ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     ΝΟ ΧΙΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                      ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                  ΑΚΟ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ. ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ            ΝΟ ΚΑΛΑΜΚΙΟΥ                    ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣRead More

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΕΦΗΒΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr Σε εκτέλεση των προκηρυχθέντων απο την  Γενική Προκήρυξη Πρωταθλημάτων Υδατοσφαίρισης της  ΚΟΕ  για την αγωνιστική περίοδο  «2015-2016»  με  αριθμ.πρωτ:  5333/ 6.10.2015,  προκηρύσσουμε τους αγώνες του Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης  ΕΦΗΒΩΝ  (γενν. ’99)   «2016»  σύμφωνα με τα παρακάτω:     ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ   Α’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2. Β’ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ                3. Γ’ ΟΜ. Read More