Μακεδονικός

now browsing by tag

 
 

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2017

Σήμερα (21/6) πραγματοποιήθηκε και η κλήρωση της προκριματικής φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών (14-16 Ιουλίου). Οι 3 Όμιλοι: ΑΘΗΝΑ: ΑΟ Καστέλα, ΣΚ Ροή, ΚΟ Καρδίτσας, Άρης Κάμπου ΠΑΤΡΑ: ΟΠΑΘΑ Πατρών, Πύρρος Ιωαννίνων, ΝΟ Μεσολογγίου, ΝΕ Λαμίας ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: Μακεδονικός, ΠΑΣ Φοίβος, ΣΑΠΚ Νεάπολης, Πανσερραϊκός, Εθνικός Αλεξανδρούπολης Προκρίνονται στηνRead More

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2016

Τον τίτλο του πρωταθλητή στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας υδατοσφαίρισης των ανδρών πανηγυρίζει ο Όμιλος Φίλων Θαλάσσης. Η ομάδα της Θεσσαλονίκης επιβλήθηκε στον τελικό με 14-8 της ΝΕ Λάρισας και γιόρτασε με τον καλύτερο τρόπο την επιστροφή της στην Β’ Εθνική. Στον μικρό τελικό η ομάδα του Άρη επικράτησεRead More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr Στο Ποσειδώνιο κολυμβητήριο της Θεσσαλονίκης διεξάγεται το επόμενο τριήμερο (29-31 Ιουλίου) η τελική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Γ’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών. Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΝΟ Σύρου, ΣΚ Ροή, ΝΟ Ιτέας, ΟΦΘ, Δελφίνια Πτολεμαϊδας Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Επειός Ήλιδας, Άρης Θεσσαλονίκης, Άργης Καλαμάτας, ΝΕ Λάρισας, ΚΟ Ξάνθης Στην Β’ Εθνική κατηγορία ανεβαίνουνRead More

ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr Στη Θεσσαλονίκη θα διεξαχθεί η Τελική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Γ’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών (29-31 Ιουλίου). Μετά τη σημερινή κλήρωση στα γραφεία της ΚΟΕ, για τις 10 ομάδες που μετέχουν σχηματίστηκαν δύο (2) Όμιλοι. Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΝΟ Σύρου, ΣΚ Ροή, ΝΟ Ιτέας, ΟΦΘ, Δελφίνια Πτολεμαϊδας Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Επειός Ήλιδας,Read More

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Γ’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2016

Ο Παναθηναϊκός και ο Πανιώνιος είναι οι δύο ομάδες που συμπληρώνουν τη δεκάδα της Τελικής φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Μίνι Παίδων, καθώς αυτές είναι που προκρίθηκαν από τον Γ’ Όμιλο Αττικής της Γ’ φάσης της διοργάνωσης, οι αγώνες των οποίων ολοκληρώθηκαν την Κυριακή (10/7) το βράδυ στα κολυμβητήρια Νέας ΣμύρνηςRead More

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr Ολοκληρώθηκαν το βράδυ της Κυριακής (10/7) οι αγώνες της Α’ (Προκριματικής) φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης της Γ’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών και στους πέντε Ομίλους και αναδείχθηκαν οι δέκα (10) ομάδες που προκρίνονται στην Τελική φάση της διοργάνωσης (29-31/7) και θα διεκδικήσουν την άνοδό τους στη Β’ Εθνική. Οι δέκαRead More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2016

Δεκαπέντε (15) ομάδες διεκδικούν τα 10 συνολικά εισιτήρια για την Τελική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Μίνι Παίδων, στους αγώνες της Γ’ Φάσης που διεξάγονται 1-3 Ιουλίου σε 5 Ομίλους. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (κολ. Π. Φαλήρου, Νίκαιας, Περιστερίου): Παλαιό Φάληρο, ΝΟ Χανίων, ΝΟ Χίου, ΓΣ Περιστερίου, Ιωνικός Νίκαιας Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣRead More

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2016

Με την ολοκλήρωση των αγώνων όλων των Ομίλων της Β’ φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Μίνι Παίδων, την Κυριακή (12/6) το βράδυ, έγιναν γνωστές και οι 26 ομάδες που προκρίνονται στη Γ’ φάση (1-3/7 και 8-10/7) της διοργάνωσης. Είναι: οι Πανιώνιος, Νηρέας Γέρακα (από τον Α’ Όμιλο Αττικής), Παναθηναϊκός, Εθνικός Πειραιά (από τον Β’ Όμιλο Αττικής) Παλαιό Φάληρο, Ιωνικός (από τον Γ’ Όμιλο Αττικής), ΝΟ Χίου, ΓΣ Περιστερίου (από τον Δ’ Όμιλο Αττικής), Ολυμπιακός, ΑΕ Χαϊδαρίου (από τον Ε’ Όμιλο Αττικής), ΝΟ Βουλιαγμένης, ΑΝΟ Γλυφάδας (από τον ΣΤ’ Όμιλο Αττικής), ΠΑΟΚ, Πανσερραϊκός, ΕΑΤΕΚ (από τον Α’ Όμιλο Θεσσαλονίκης), ΑΣ Απόλλο, Εθνικός Αλεξανδρούπολης (από τον Β’ Όμιλο Θεσσαλονίκης), Νηρέας Λαμίας, Νίκη Βόλου, ΝΕ Λάρισας (από τον Όμιλο Βόλου), ΝΟ Πατρών, ΝΕ Πατρών (από τον Όμιλο Πάτρας), ΚΕ Κοζάνης, Δελφίνια Πτολεμαϊδας (από τον Όμιλο Πτολεμαϊδας), ΝΟ Χανίων, Πλιτς Πλατς (από τον Όμιλο Κρήτης). Να σημειώσουμε ότι από αυτήν τη φάση στην Γ’ ΔΕΝ προκρίθηκαν μόνο οι ομάδες που πήραν την τελευταία θέση σε καθέναν από τους 12 Ομίλους. Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Κυριακής και οι τελικές βαθμολογίες των Ομίλων: Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Γέρακα): Νηρέας Χαλανδρίου – Πανιώνιος 3-9, Νηρέας Χαλανδρίου – Νηρέας Γέρακα 6-9,Πανιώνιος – Νηρέας Γέρακα 7-0. Η Βαθμολογία (Τελική): Πανιώνιος 6 Νηρέας Γέρακα 3 …………………… Νηρέας Χαλανδρίου 0 Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Πειραιά): Παναθηναϊκός – Ηλυσιακός 16-3,Παναθηναϊκός – Εθνικός Πειραιά 7-3, Ηλυσιακός – Εθνικός Πειραιά 3-15. Η Βαθμολογία (Τελική): Παναθηναϊκός 6 Εθνικός Πειραιά 3 ………………….. Ηλυσιακός 0 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Φαλήρου): Παλαιό Φάληρο – Δελφίνια Μεταμόρφωσης 5-0 χωρίς αγώνα (ο αγώνας δεν έγινε επειδή τα Δελφίνια κατέβηκαν με μόνο πέντε παίκτες και μηδενίζονται στο συγκεκριμένο παιχνίδι, ενώ του αφαιρείται ένας βαθμός), Παλαιό Φάληρο – Ιωνικός 12-5, Δελφίνια Μεταμόρφωσης – Ιωνικός 5-17 Η Βαθμολογία (Τελική): Παλαιό Φάληρο 6 Ιωνικός 3 …………………………. Δελφίνια Μεταμόρφωσης -1 Σ.Σ.: Τα Δελφίνια Μεταμόρφωσης έχουν έναν μηδενισμό και τους αφαιρείται ένας (-1) βαθμός. Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Ν. Σμύρνης): ΝΟ Χίου – ΓΣ Περιστερίου 14-8, ΝΟ Χίου – Μίλων 17-5,ΓΣ Περιστερίου – Μίλων 8-8. Η Βαθμολογία (Τελική): ΝΟ Χίου 6 ΓΣ Περιστερίου 1 …………………… Μίλων 1 Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Χαϊδαρίου): Ολυμπιακός – ΑΕ Χαϊδαρίου 13-5,Ολυμπιακός – ΑΕ Κερατσινίου 13-0, ΑΕ Χαϊδαρίου – ΑΕ Κερατσινίου 16-2. Η Βαθμολογία (Τελική): Ολυμπιακός 6 ΑΕ Χαϊδαρίου 3 ………………….. ΑΕ Κερατσινίου 0 ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Γλυφάδας): ΝΟ Βουλιαγμένης – ΑΝΟ Γλυφάδας 10-3, ΝΟ Βουλιαγμένης – ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων 18-1, ΑΝΟ Γλυφάδας – ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων 15-5 Η Βαθμολογία (Τελική): ΝΟ Βουλιαγμένης 6 ΑΝΟ Γλυφάδας 3 …………………………. ΚΟ Ποσειδών Ιλίσίων 0 Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Ποσειδώνιο): ΠΑΟΚ – ΕΑΤΕΚ 19-2, Πανσερραϊκός – Ηρακλής 23-1, ΠΑΟΚ – Ηρακλής 29-0, Πανσερραϊκός – ΕΑΤΕΚ 10-4,Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ 3-23, ΕΑΤΕΚ – Ηρακλής 15-2. Η Βαθμολογία (Τελική):Read More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2016

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ   Α ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ      2. Β ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ      3. Γ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ     ΑΟ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.     ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ     ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ     ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ Δ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ      5. Ε ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ     6. ΣΤ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ   ΝΟ ΧΙΟΥ     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ     ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣRead More

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΩΝ ΦΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ WATER POLO Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ

Πηγή:www.koe.org.gr Πραγματοποιήθηκε σήμερα (1/6) στα γραφεία της ΚΟΕ η κλήρωση της προκριματικής φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Α2 Εθνικής κατηγορίας Γυναικών (8-10 Ιουλίου). ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ: Νηρέας Χαλανδρίου, Πανιώνιος, Ηλυσιακός, Ιωνικός Νίκαιας ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Ηρακλής, ΝΕ Πατρών, ΑΣ Απόλλο, ΝΟ Λάρισας Οι 2 πρώτες ομάδες (σύνολο 4) κάθε Ομίλου, θα παίξουν σταRead More

ΟΙ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ WATER POLO Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ),ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ) ΚΑΙ ΤΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ)

Πηγή:www.koe.org.gr Πραγματοποιήθηκαν σήμερα (25/5) στα γραφεία της ΚΟΕ οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων υδατοσφαίρισης Β’ Εθνικής κατηγορίας Γυναικών (Προκριματική φάση), Μίνι Παίδων (Β’ Προκριματική φάση) και Κορασίδων (Τελική φάση) Β’ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (17-19 Ιουνίου)  Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ: Μίλων, ΓΣ Περιστερίου, ΟΦΗ, ΝΟ Χανίων  Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ: ΝΟ Χαλκίδας, ΟΕΑΝΑ Βόλου, ΚΟ Καρδίτσας, ΓΣ Ηλιούπολης Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Άρης Θεσσαλονίκης, ΑΠΣ Οξυγόνο, Μακεδονικός, Πανσερραϊκός  Στην Τελική φάση (5-7 Αυγούστου), για τις θέσεις Ανόδου 1-6, προκρίνονται οι 2 πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου. Οι υπόλοιπες θα αγωνιστούν για τις θέσεις κατάταξης (7-12). ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ (Β’ Προκριματική φάση, 10-12 Ιουνίου) Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ: Πανιώνιος, Νηρέας Χαλανδρίου, Νηρέας Γέρακα Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ: Παναθηναϊκός, Ηλυσιακός, Εθνικός Πειραιά Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ: Παλαιό Φάληρο, Δελφίνια Μεταμόρφωσης, Ιωνικός Νίκαιας Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ: ΝΟ Χίου, ΓΣ Περιστερίου, Μίλων Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ: Ολυμπιακός, ΑΕ Χαϊδαρίου, ΑΕ Κερατσινίου ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ: ΝΟ Βουλιαγμένης, ΑΝΟ Γλυφάδας, Ποσειδών Ιλισίων Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΠΑΟΚ, Πανσερραϊκός, ΕΑΤΕ Κολλεγίου, Ηρακλής  Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΑΣ Απόλλο, Μακεδονικός, Εθνικός Αλεανδρούπολης ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ: Νηρέας Λαμίας, ΝΕ Λάρισας, Νίκη Βόλου, ΟΥΚ Βόλου ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΝΟ Πατρών, ΝΕ Πατρών, ΝΟ Καλαμάτας ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: ΚΕ Κοζάνης, Δελφίνια Πτολεμαϊδας, ΝΑΟ Κέρκυρας ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Χανίων, ΝΟ Ρεθύμνου, ΑΟ Πλιτς Πλατς  Στην Γ’ Προκριματική φάση (1-3 Ιουλίου), προκρίνονται συνολικά 25 ομάδες. Οι 2 πρώτες από κάθε Όμιλο, πλην του Α’ Θεσσαλονίκης (3 ομάδες). ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Τελική φάση, 30/6-3 Ιουλίου) Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΝΟ Βουλιαγμένης, Ολυμπιακός, ΝΟ Λάρισας, Μπαράζ (ΝΟ Ρεθύμνου ή Τρίτων Αμαρουσίου), ΠΑΟΚ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΝΕ Πατρών, ΝΟ Χίου, Ιωνικός Νίκαιας, Νηρέας Χαλανδρίου, ΑΝΟ Γλυφάδας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr  Με την ολοκλήρωση -την Κυριακή 15/5 το βράδυ- των αγώνων και στους 13 Ομίλους της Α’ φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Μίνι Παίδων, έγιναν γνωστές οι 38 ομάδες που προκρίνονται στη Β’ φάση της διοργάνωσης (10-12/6). Σημειώνουμε ότι ΔΕΝ προκρίθηκαν στην επόμενη φάση μόνο οι τελευταίες στη βαθμολογία κάθε Ομίλου.Read More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2016

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ Α ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2. Β ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 3. Γ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ  ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ         ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ        ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ               ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                ΑΟ ΟΛ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                 ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ                   ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ         ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                   ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ   Δ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5. Ε ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ            6. ΣΤ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣRead More

ΟΙ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΗΣ Γ’ ΦΑΣΗΣ ΤΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ ΤΩΝ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ WATER POLO 2016

Πραγματοποιήθηκαν το μεσημέρι στα γραφεία της ΚΟΕ οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων υδατοσφαίρισης Εφήβων (Γ’ Φάση) και Μίνι Παίδων (Α’ Φάση). ΕΦΗΒΩΝ (6-8 Μαϊου) Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Παλαιό Φάληρο, ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Χανίων, Νηρέας Χαλανδρίου, Εθνικός Πειραιά, Νηρέας Γέρακα Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΝΟ Γλυφάδας, ΝΟ Χίου, ΝΟ Βουλιαγμένης, Πανιώνιος, Παναθηναϊκός, ΝΕ Πατρών ΟΜΙΛΟΣRead More