Ετικέτα: ναουσα

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2017»,11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2017»,11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 5ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2017»,11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ 5ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2017»,11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ 5ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2017»,11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 5ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2017»,11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 5ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2017»,11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΝΑΟΥΣΑ MASTER CUP»,ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΝΑΟΥΣΑ MASTER CUP»,ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ 2016,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 4ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΟΣΦΠ 2016,1-3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΛΥΕΘΝΩΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2016,2-3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΛΕΜΕΣΟΣ-ΣΟΦΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ (MASTERS),2-3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 11 – 12 ΕΤΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΒΟΛΟΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «17ου ΤΡΟΠΑΙΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ–ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ 2016»,8-9-10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΔ΄ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ 2016,ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΛΑΡΙΣΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ 11-12 ΕΤΩΝ,16-17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΑΘΗΝΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,16-17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ 9-10 ΕΤΩΝ,17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΑΘΗΝΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΜΙΚΡΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΤΩΝ,ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΚΑΒΑΛΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΙΓ’ ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ 2016,22-23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 11ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΥΡΙΠΟΥ 2016,23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 7ης ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ «ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR 2016»,23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ « 9α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” 2016 9-10-11-12 ΕΤΩΝ»,23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,Ε.Α.Ν.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2016,23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΒΟΛΟΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 34α ΝΙΟΒΕΙΑ 2016

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΝΑΟΥΣΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΝΑΟΥΣΑ-ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΝΑΟΥΣΑ-ΑΤΟΜΙΚΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 4ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ 4ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ 4ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 4ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 4ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ΩΝ ΑΓΩΝΩΝ «ΝΑΟΥΣΑ 2015»,8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΑΟΥΣΑ

Πηγή:Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3οι ΑΓΩΝΕΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2015»,8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 3οι ΑΓΩΝΕΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2015»,8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 3οι ΑΓΩΝΕΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2015»,8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΑΟΥΣΑ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015

«ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2015»,7-8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΒΟΛΟΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2015»

3οι ΑΓΩΝΕΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2015»,8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 3ων ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ «ΝΑΟΥΣΑ 2015»

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΠ-ΠΚ Α-Β ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,6-8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΠ-ΠΚ Α-Β ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,6-8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Π-Κ-Ε-Ν ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,13-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Π-Κ-Ε-Ν ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,13-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,13-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,13-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015

ΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2015,20-21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2015 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΟΡΕΝ,27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-1 ΜΑΡΤΙΟΥ,ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ OPEN 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2014» ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΜΑΪΟΥ 2014,ΝΑΟΥΣΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ «ΝΑΟΥΣΑ 2014»- ATOMIKA

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ «ΝΑΟΥΣΑ 2014»-ΟΜΑΔΙΚΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 2ΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2014» ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΜΑΪΟΥ 2014,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ «ΝΑΟΥΣΑ 2014»

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ «ΝΑΟΥΣΑ 2014»

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 2ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2014» ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΜΑΪΟΥ 2014,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΝΑΟΥΣΑ 2014»

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ – Κ.Α. ΝΑΟΥΣΑ,1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ – ΝΑΟΥΣΑ 1.2.2014

ΚΖ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2014 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ,1-2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΖ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2014

ΤΑΚΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΚΑΒΑΛΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ – ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑ 1-2-2014

Α1 ΑΝΔΡΩΝ: Η 13η αγωνιστική

Πέντε παιχνίδια το Σάββατο (1/2) και άλλο ένα την Κυριακή (2/2) περιλαμβάνει το πρόγραμμα της 13ης αγωνιστικής του 28ου Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών. Αναλυτικότερα:

Σάββατο, 1/2

Κολ. Κέρκυρας           12.30   ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

                                                (Κουρέτας, Δημητρίου)

Κολ. Ιωνικό                16.00   ΝΟ ΧΙΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

                                    (Σταυρίδης, Παϊρακταρίδης)

Κολ. Ιλίσιο                 16.30   ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

                                    (Κωνσταντινίδης, Κυράνης)

Κολ. Ν. Σμύρνης        17.00   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΟΚ

                                                (Κατσαρός, Κραβαρίτης)

Κολ. Εθν. Πειραιά      18.00   ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

                                                (Σκαλοχωρίτης, Μπουδραμής)

Κυριακή, 2/2

Κολ. ΝΟΒ, Λαιμός     13.00   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

                                                (Κατσώνης, Ποσποτίκης)

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από τον OTESPORTS

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ               185-53  36

2.ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ     150-60  31

3.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ          137-90  26

4.ΠΑΟΚ                            108-85  24

…………………………………………..

5.ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ       102-109  20

6.ΕΘΝΙΚΟΣ                    98-119  16

7.ΝΟ ΧΙΟΥ                    90-128  14

8.ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ     70-97   12

9.ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ       78-122  10

10.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ             74-126  8

……………………………………………

11.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   83-127  7

12.ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 84-143  2  

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Η 6η αγωνιστική

Συνεχίζεται το Σάββατο (1/2) το 16ο Πρωτάθλημα Υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών, με τα παιχνίδια της 6ης αγωνιστικής. Αναλυτικότερα:

Κολ. ΝΟΒ, Λαιμός     14.30   ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

                                                (Μπιράκης, Αχλαδιώτης)

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από τον OTESPORTS

Κολ. Χανίων (25μ)     14.30   ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

                                                (Σταυρόπουλος, Χατζηαναστασίου)

Κολ. Αμαρουσίου       16.00   ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ. – ΗΡΑΚΛΗΣ

                                                (Δαμιανάκης, Θωμάς)

Κολ. Εθν. Πειραιά      16.30   ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

                                                (Σκαλοχωρίτης, Βόσικας)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ               86-20   15

-.ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ      87-25   15

3.ΗΡΑΚΛΗΣ                      41-39   12

4.ΕΘΝΙΚΟΣ                        32-42   6

………………………………………………..

-.ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ              34-59   6

6.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           31-50   3

-.ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.                30-65   3

……………………………………..

8.ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.              15-56   0

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ,ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΓΡΟ ΣΤΙΒΟ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ 17-18-19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014

Πηγή:www.koe.org.gr

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ:Ημερίδες Προαγωνιστικών και Αγωνιστικών ηλικιών

Περισσότεροι από χίλιοι (1.100 για την ακρίβεια) κολυμβητές / τριες των προαγωνιστικών ηλικιών 9-12 ετών, μετέχουν στην αντίστοιχη Ημερίδα που διεξάγεται στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Νίκαιας από αύριο έως και την Κυριακή (17-19/1).

Για τις ηλικίες 9 και 10 ετών οι ώρες έναρξης των αγώνων είναι 09.00 το πρωί της Παρασκευής και του Σαββάτου, ενώ για τις ηλικίες 11, 12 ετών, 17.00 Παρασκευή, Σάββατο και 09.00, 17.00 την Κυριακή.

Ημερίδες (αγωνιστικών κατηγοριών και προαγωνιστικών ηλικιών) ακόμη διεξάγονται στη Χίο, τα Γιάννενα, τη Λάρισα, το Ηράκλειο Κρήτης και τη Νάουσα.

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: Ημερίδες σε Πειραιά και Καβάλα

Δύο Ημερίδες ορίων της Τεχνικής κολύμβησης διεξάγονται το Σαββατοκύριακο (18-19/1) στο Εθνικό κολυμβητήριο του Πειραιά «Πέτρος Καπαγέρωφ» και το Δημοτικό κολυμβητήριο Καβάλας.

Στον Πειραιά, την Κυριακή (09.15 η έναρξη), μετέχουν 172 αθλητές / τριες από 10 Σωματεία του Κέντρου, ενώ στην Καβάλα αύριο Σάββατο (13.15 η έναρξη), 136 αθλητές / τριες από 15 Σωματεία του Βορρά.

ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Το Κύπελλο Χριστουγέννων το Σαββατοκύριακο στο Βόλο

Στο κλειστό καταδυτήριο του ΕΑΚ Βόλου, διεξάγεται το Σαββατοκύριακο (18-19/1) το «Κύπελλο Χριστουγέννων» στις κατηγορίες Γ’ και Δ’.

Το πρόγραμμα των αγώνων:

Σάββατο, 18/1 (10.00)

Τραμπολίνο 3μ Γ’

Τραμπολίνο 1μ Δ’

Σάββατο, 18/1 (17.00)

Τραμπολίνο 1μ Γ’

Τραμπολίνο 3μ Δ’

Κυριακή, 19/1 (10.00)

Πλατφόρμα Γ’

Πλατφόρμα Δ’

Η Τεχνική σύσκεψη των αγώνων γίνεται απόψε (20.00) στα γραφεία του ΕΑΚ Βόλου.

ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ: Ημερίδες σε Χανιά και Σέρρες

Δύο Ημερίδες Αστεριών στη Συγχρονισμένη κολύμβηση διεξάγονται το Σαββατοκύριακο (18-19/1) στις Σέρρες και τα Χανιά, με τη συμμετοχή 11 Σωματείων συνολικά.

Στις Σέρρες, μετέχουν 165 αθλήτριες από 7 Σωματεία και στα Χανιά 136 αθλήτριες από 4 Σωματεία.

Το πρόγραμμα των αγώνων στις Σέρρες:

Σάββατο, 18/1

11.00 1ο Αστέρι

13.00 2ο Αστέρι

17.00 3ο Αστέρι

19.00 4ο Αστέρι

Κυριακή, 19/1

11.00 5ο Αστέρι

12.00 6ο Αστέρι

13.00 7ο Αστέρι

Στα Χανιά:

Κυριακή, 19/1

09.00 1ο Αστέρι

11.00 2ο Αστέρι

13.00 3ο Αστέρι

14.30 4ο Αστέρι

15.00 5ο Αστέρι

16.00 6ο Αστέρι

17.00 7ο Αστέρι

Εκδήλωση της Συγχρονισμένης για το κοινό, στη Σχολή Ναυτικών Δοκίμων

Τα ογκούμενα προβλήματα στον Αθλητισμό γεννούν ιδέες και πρωτοβουλίες, κι αυτό συμβαίνει στην ΚΟΕ και το άθλημα της Συγχρονισμένης κολύμβησης, οι άνθρωποι του οποίου προχωρούν σε μια σειρά δράσεων με σκοπό την εύρεση λύσεων στο ολοένα και αυξανόμενο οικονομικό αδιέξοδο.

Έτσι λοιπόν, το Σάββατο (18/1), στο Κολυμβητήριο της Σχολής Ναυτικών Δοκίμων στον Πειραιά, διοργανώνεται το πρώτο από τα event που έχουν σχεδιαστεί, με την Προεθνική μας ομάδα του Μεσογειακού Κυπέλλου (COMEN CUP).

Τα κορίτσια που ολοκληρώνουν Καμπ προετοιμασίας τους στον Άγιο Κοσμά, υπό τις οδηγίες της ομοσπονδιακής προπονήτριας Μαρίας Θηβαίου, θα παρουσιάσουν στο κοινό τις χορογραφίες τους, σε ένα πρόγραμμα που αρχίζει στις 11 το πρωί και ολοκληρώνεται στις 12 το μεσημέρι.

Για την εκδήλωση προβλέπεται να υπάρξει έκτακτη οικονομική ενίσχυση 5 ευρώ, από όσους προστρέξουν να παρακολουθήσουν το θέαμα στη Σχολή Ναυτικών Δοκίμων, με τα έσοδα της να κατευθύνονται αποκλειστικά στην ενίσχυση του τμήματος της Συγχρονισμένης κολύμβησης στην ΚΟΕ, ενόψει των προσεχών αγωνιστικών υποχρεώσεων της στον διεθνή χώρο το 2014.

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ: Ολοκληρώνεται στην Πάτρα η Α’ Φάση των Νέων ανδρών

Με τους αγώνες στον Όμιλο της Πάτρας, ολοκληρώνεται το Σαββατοκύριακο (18-19/1) η Α’ Προκριματική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Νέων ανδρών.

Το πρόγραμμα των αγώνων (κολ. «Αντώνης Πεπανός»:

Σάββατο, 18/1: 12.00 Νηρέας Γέρακα – ΝΟ Πατρών, 13.00 ΝΕ Πατρών – Υδραϊκός, 20.00 Νηρέας Γέρακα – Υδραϊκός, 21.00 ΝΕ Πατρών – ΝΟ Πατρών

Κυριακή, 19/1: 11.00 ΝΕ Πατρών – Νηρέας Γέρακα, 12.00 ΝΟ Πατρών – Υδραϊκός

Στην επόμενη φάση (4-6 Απριλίου) προκρίνονται οι 2 πρώτες ομάδες της κατάταξης.

Α1 WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ: Φινάλε του Α’ Γύρου στο Πρωτάθλημα

Ολοκληρώνεται το Σαββατοκύριακο (18-19/1) ο Α’ Γύρος της κανονικής περιόδου του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής κατηγορίας Ανδρών, με το ακόλουθο πρόγραμμα της 11ης αγωνιστικής:

ΣΑΒΒΑΤΟ, 18/1

Κολ. Γέρακα       15.00     ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

                                                (Σκαλοχωρίτης, Μπιράκης)

Κολ. ΝΟΒ, Λαιμός            15.30     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

                                                        (Δαμιανάκης, Ποσποτίκης)

Κολ. Ιωνικό         16.00     ΝΟ ΧΙΟΥ – ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

                                                (Μπουδραμής, Αχλαδιώτης)

Κολ. Ιλίσιο          17.00     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

                                                (Κωνσταντινίδης, Κραβαρίτης)

Κολ. Εθν. Πειραιά            18.00     ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

                                                         (Σταυρόπουλος, Σταυρίδης)

ΚΥΡΙΑΚΗ, 19/1

Κολ. Καβάλας 13.00        ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

                                                (Αδαμάσογλου, Καρούλης)

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από τον OTESPORTS

ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ

Με βάση τη Γενική Προκήρυξη, ο έφορος του Εθνικού Πειραιά κ. Αναγνώστου είναι τιμωρημένος με μία (1) αγωνιστική

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(Σε 10 αγωνιστικές)

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ              153-42   30

2.ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ    122-57   25

3.ΠΑΟΚ                           89-64     21

4.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ         110-79   20

………………………………………………………..

5.ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ          82-87     17

6.ΝΟ ΧΙΟΥ                        82-111   13

7.ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ        60-74     11

8.ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ         74-105   10

9.ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ            70-101   9

10.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                  67-89     8

……………………………………………………………

11.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ         64-109   4

12.ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ      64-119   2

Σημείωση: Ο ΝΑΟ Κέρκυρας έχει έναν (1) μηδενισμό και μείον ένα (1) βαθμό

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (25/1): Εθνικός Πειραιά – ΝΟ Χίου (24/1), Παλαιό Φάληρο – Ολυμπιακός (26/1), ΠΑΟΚ – ΝΑΟ Κέρκυρας, ΝΟ Βουλιαγμένης – Πανιώνιος, Παναθηναϊκός – ΑΝΟ Γλυφάδας, Νηρέας Λαμίας – ΝΟ Αργοστολίου

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ,ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Η Χειμερινή ημερίδα των προαγωνιστικών θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 25/1/2014 σε δύο αγωνιστικές,στο κολυμβητήριο της Νάουσας σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:  

 Α’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                       ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ          10.00  

1.    50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ        9-10-11-12      ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΑΓΟΡΙΑ

2.    50 ΥΠΤΙΟ                    9-10-11-12      ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΑΓΟΡΙΑ

3.    100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ        10-11-12          ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΑΓΟΡΙΑ

4.    100 ΠΡΟΣΘΙΟ            10-11-12          ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΑΓΟΡΙΑ

5.    200 ΥΠΤΙΟ                  11-12               ΚΟΡΙΤΣΤΙΑ – ΑΓΟΡΙΑ

6.    200 Μ. ΑΤΟΜΙΚΗ       11-12               ΚΟΡΙΤΣΤΙΑ – ΑΓΟΡΙΑ

7.    400 ΕΛΕΥΘΕΡΑ         11-12               ΚΟΡΙΤΣΤΙΑ – ΑΓΟΡΙΑ

 Β’ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                       ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ          17.00

1.    50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ          9-10-11-12      ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΑΓΟΡΙΑ

2.    50 ΠΡΟΣΘΙΟ              9-10-11-12      ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΑΓΟΡΙΑ

3.    200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ        10-11-12          ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΑΓΟΡΙΑ

4.    100 ΥΠΤΙΟ                  10-11-12          ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΑΓΟΡΙΑ

5.    100 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ      11-12               ΚΟΡΙΤΣΤΙΑ – ΑΓΟΡΙΑ

6.    200 ΠΡΟΣΘΙΟ            11-12               ΚΟΡΙΤΣΤΙΑ – ΑΓΟΡΙΑ

7.    800 ΕΛΕΥΘΕΡΟ        12                    ΚΟΡΙΤΣΤΙΑ – ΑΓΟΡΙΑ

 Όροι συμμετοχής

Κάθε σωματείο μπορεί να συμμετέχει με απεριόριστο αριθμό κολυμβητών – τριων σε κάθε αγώνισμα και κάθε κολυμβητής – τρια μπορεί να συμμετέχει σε έως και σε 2 αγωνίσματα για τα 9-10 ετών και έως και σε 3 για τα 11-12 ετών.

Κόστος συμμετοχής ανά κολυμβητή-τρια 10€

Κατάθεση Εθνική τράπεζα 080/480901-72 Κολυμβητική Ομοσπονδία Ελλάδος

Δηλώσεις συμμετοχής έως 20/1/2014 στο γραφείο της ΠΕΚΚΔΜ fax 2310 245881 – e mail pekkdm@otenet.gr

Οι δηλώσεις συμμετοχής θα πρέπει να συνοδεύονται ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ από το απόκομμα κατάθεσης.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΑΟΥΣΑ 2013 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,8 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΝΑΟΥΣΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1οι ΑΓΩΝΕΣ ΝΑΟΥΣΑ 2013

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 1οι ΑΓΩΝΕΣ ΝΑΟΥΣΑ 2013 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,8 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 1οι ΑΓΩΝΕΣ ΝΑΟΥΣΑ 2013

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ 2013

 

ΕΚΤΑΚΤΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ,1 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΚΑΒΑΛΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ

ΛΙΟΥΓΚΕΙΑ 2013 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,1-2 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΓΛΥΦΑΔΑ  

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΛΙΟΥΓΚΕΙΑ 2013

11η ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 8-9 ΕΤΩΝ,2 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 11ης ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ

1οι ΑΓΩΝΕΣ ΝΑΟΥΣΑ 2013 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,8 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1ων ΑΓΩΝΩΝ ΝΑΟΥΣΑ 2013

ΡΕΣΤΕΙΑ 2013 8-9 ΕΤΩΝ,8 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΡΕΣΤΕΙΑ 2013 8-9 ΕΤΩΝ

ΡΕΣΤΕΙΑ 2013 ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ,9 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΡΕΣΤΕΙΑ 2013 ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ

42 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,9 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 42 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

12η ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 8-9 ΕΤΩΝ,9 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 12ης ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2013 7-8-9 ΕΤΩΝ,9 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΔΡΑΜΑ 

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2013

ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ »ΤΣΕΤΣΟ ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ»,15-16 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ »ΤΣΕΤΣΟ ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ»

ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2013 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΠ/ΠΚ,15-16 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2013

ΣΥΜΜΕΤΟΧΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,21-22 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 21-22.6.2013

ΤΣΙΤΕΙΑ 2013 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,21-23 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΙΛΙΣΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΣΙΤΕΙΑ 2013

ΤΑΚΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ,22-23 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΚΑΒΑΛΑ
 

ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ,22-23 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΧΑΪΔΑΡΙ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ

XVIIth MEDITERRANEAN GAMES,21-25 IOYNIOY 2013,MERSIN-TURKEY
ΤΣΙΤΕΙΑ 2013 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,28-30 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΙΛΙΣΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΣΙΤΕΙΑ 2013
ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,28-30 ΙΟΥΝΙΟΥ,ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΘΕΡΙΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ,29-30 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013,ΠΑΡΑΛΙΑ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΞΗΡΥΞΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ (Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.),9-10 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012,ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΘΕΡΙΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΚΚΔΜ-ΝΑΟΥΣΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ ΘΕΡΙΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΚΚΔΜ-ΝΑΟΥΣΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΑΔΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ ΘΕΡΙΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΚΚΔΜ-ΝΑΟΥΣΑ