Ετικέτα: ναουσα

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2017»,11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2017»,11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 5ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2017»,11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ 5ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2017»,11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ 5ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2017»,11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 5ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2017»,11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 5ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2017»,11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΝΑΟΥΣΑ MASTER CUP»,ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΝΑΟΥΣΑ MASTER CUP»,ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ 2016,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 4ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΟΣΦΠ 2016,1-3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΛΥΕΘΝΩΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2016,2-3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΛΕΜΕΣΟΣ-ΣΟΦΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ (MASTERS),2-3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 11 – 12 ΕΤΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΒΟΛΟΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «17ου ΤΡΟΠΑΙΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ–ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ 2016»,8-9-10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΔ΄ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ 2016,ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΛΑΡΙΣΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ 11-12 ΕΤΩΝ,16-17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΑΘΗΝΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,16-17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ 9-10 ΕΤΩΝ,17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΑΘΗΝΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΜΙΚΡΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΤΩΝ,ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΚΑΒΑΛΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΙΓ’ ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ 2016,22-23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 11ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΥΡΙΠΟΥ 2016,23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 7ης ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ «ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR 2016»,23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ « 9α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ “EASTER CUP” 2016 9-10-11-12 ΕΤΩΝ»,23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,Ε.Α.Ν.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2016,23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016,ΒΟΛΟΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 34α ΝΙΟΒΕΙΑ 2016

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΝΑΟΥΣΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΝΑΟΥΣΑ-ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΝΑΟΥΣΑ-ΑΤΟΜΙΚΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 4ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ 4ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ 4ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 4ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 4ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2016» 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ΩΝ ΑΓΩΝΩΝ «ΝΑΟΥΣΑ 2015»,8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΑΟΥΣΑ

Πηγή:Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3οι ΑΓΩΝΕΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2015»,8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 3οι ΑΓΩΝΕΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2015»,8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 3οι ΑΓΩΝΕΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2015»,8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΑΟΥΣΑ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015

«ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2015»,7-8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΒΟΛΟΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2015»

3οι ΑΓΩΝΕΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2015»,8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 3ων ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ «ΝΑΟΥΣΑ 2015»

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΠ-ΠΚ Α-Β ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,6-8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΠ-ΠΚ Α-Β ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,6-8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Π-Κ-Ε-Ν ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,13-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Π-Κ-Ε-Ν ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,13-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,13-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,13-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015

ΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2015,20-21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2015 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΟΡΕΝ,27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-1 ΜΑΡΤΙΟΥ,ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ OPEN 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2014» ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΜΑΪΟΥ 2014,ΝΑΟΥΣΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ «ΝΑΟΥΣΑ 2014»- ATOMIKA

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ «ΝΑΟΥΣΑ 2014»-ΟΜΑΔΙΚΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 2ΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2014» ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΜΑΪΟΥ 2014,ΝΑΟΥΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ «ΝΑΟΥΣΑ 2014»

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ «ΝΑΟΥΣΑ 2014»

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 2ων ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2014» ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΜΑΪΟΥ 2014,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΝΑΟΥΣΑ 2014»

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ – Κ.Α. ΝΑΟΥΣΑ,1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ – ΝΑΟΥΣΑ 1.2.2014

ΚΖ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2014 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ,1-2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΖ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2014

ΤΑΚΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΚΑΒΑΛΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ – ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑ 1-2-2014

Α1 ΑΝΔΡΩΝ: Η 13η αγωνιστική

Πέντε παιχνίδια το Σάββατο (1/2) και άλλο ένα την Κυριακή (2/2) περιλαμβάνει το πρόγραμμα της 13ης αγωνιστικής του 28ου Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών. Αναλυτικότερα:

Σάββατο, 1/2

Κολ. Κέρκυρας           12.30   ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

                                                (Κουρέτας, Δημητρίου)

Κολ. Ιωνικό                16.00   ΝΟ ΧΙΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

                                    (Σταυρίδης, Παϊρακταρίδης)

Κολ. Ιλίσιο                 16.30   ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

                                    (Κωνσταντινίδης, Κυράνης)

Κολ. Ν. Σμύρνης        17.00   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΟΚ

                                                (Κατσαρός, Κραβαρίτης)

Κολ. Εθν. Πειραιά      18.00   ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

                                                (Σκαλοχωρίτης, Μπουδραμής)

Κυριακή, 2/2

Κολ. ΝΟΒ, Λαιμός     13.00   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

                                                (Κατσώνης, Ποσποτίκης)

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από τον OTESPORTS

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ               185-53  36

2.ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ     150-60  31

3.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ          137-90  26

4.ΠΑΟΚ                            108-85  24

…………………………………………..

5.ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ       102-109  20

6.ΕΘΝΙΚΟΣ                    98-119  16

7.ΝΟ ΧΙΟΥ                    90-128  14

8.ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ     70-97   12

9.ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ       78-122  10

10.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ             74-126  8

……………………………………………

11.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   83-127  7

12.ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 84-143  2  

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Η 6η αγωνιστική

Συνεχίζεται το Σάββατο (1/2) το 16ο Πρωτάθλημα Υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών, με τα παιχνίδια της 6ης αγωνιστικής. Αναλυτικότερα:

Κολ. ΝΟΒ, Λαιμός     14.30   ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

                                                (Μπιράκης, Αχλαδιώτης)

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από τον OTESPORTS

Κολ. Χανίων (25μ)     14.30   ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

                                                (Σταυρόπουλος, Χατζηαναστασίου)

Κολ. Αμαρουσίου       16.00   ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ. – ΗΡΑΚΛΗΣ

                                                (Δαμιανάκης, Θωμάς)

Κολ. Εθν. Πειραιά      16.30   ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

                                                (Σκαλοχωρίτης, Βόσικας)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ               86-20   15

-.ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ      87-25   15

3.ΗΡΑΚΛΗΣ                      41-39   12

4.ΕΘΝΙΚΟΣ                        32-42   6

………………………………………………..

-.ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ              34-59   6

6.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           31-50   3

-.ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.                30-65   3

……………………………………..

8.ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.              15-56   0