Ετικέτα: νικαια

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 11-12 ΕΤΩΝ,28-29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΙΚΑΙΑ

Πηγή:www.koe.org.gr

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 11-12 ΕΤΩΝ,28-29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΝΙΚΑΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ,19-21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΝΙΚΑΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ,19-21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΝΙΚΑΙΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ,19-21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΝΙΚΑΙΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ,19-21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΝΙΚΑΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α-Β,12-14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΝΙΚΑΙΑ

Πηγή:swim-news.gr

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α-Β,12-14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΝΙΚΑΙΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α-Β,12-14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΝΙΚΑΙΑ

Πρεμιέρα των Χειμερινών αγώνων κολύμβησης, αύριο (12/2) με τις κατηγορίες Παμπαίδων – Παγκορασίδων Α’,Β’ για τα Σωματεία του Νότου.

Στους αγώνες που θα διεξαχθούν (12-14/2) στο κολυμβητήριο Νίκαιας, μετέχουν συνολικά 489 κολυμβητές/τριες από 78 Σωματεία, με τον Εθνικό Πειραιά (22), τον Ωκεανό (21) και το Παλαιό Φάληρο (20) να έχουν τις περισσότερες συμμετοχές.

Οι ώρες έναρξης των αγώνων, αύριο (12/2) στις 17.00 και το Σαββατοκύριακο 09.00 και 17.00.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α-Β,12-14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ης ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΛΑΡΙΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΑΡΗΣΤΕΙΑ 2016,6-7 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α-Β,12-14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ,19-21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α-Β,19-21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 11-12 ΕΤΩΝ,27-28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10 ΕΤΩΝ,28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,27-28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΤΩΝ ΣΕ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ

Πηγή:www.koe.org.gr

Τη συμμετοχή κολυμβητών/τριών μας σε τρία (3) μίτινγκ προσεχώς αποφάσισε το Διοικητικό Συμβούλιο της ΚΟΕ κατά την τελευταία του συνεδρίαση. Αναλυτικά:

  1. «Golden Tour», Νίκαια Γαλλίας, 22-24 Ιανουαρίου: Βαζαίος, Σαμιλίδης, Δράκου, Δημητρίου, Χρήστου, Μελαδίνης, Σοφιανίδης. Προπονητής: Παναγιώτης Βελέντζας.
  2. «Flanders Speedo», Αμβέρσα, 23-24 Ιανουαρίου: Βουρνά, Δημητριάδης, Μυλωνάς. Προπονητής: Άκης Οικονόμου
  3. Βελγικό πρωτάθλημα, Αμβέρσα, 27-28 Φεβρουαρίου: Κατραντζής, Καρπουζλής, Βουρνά, Ντουντουνάκη. Προπονητής: Αλέκος Χατζηγιαννάκης.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ,28-29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015, ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΙ ΝΙΚΑΙΑ

Πηγή:www.swim-news.gr

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ,28-29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015,ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ,28-29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015,ΝΙΚΑΙΑ 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ «ΚΘ’ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2015»,21-22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015,ΝΙΚΑΙΑ

Πηγή:swim-news.gr

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ «ΚΘ’ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2015»,21-22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015,ΝΙΚΑΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ,6-8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015,ΝΙΚΑΙΑ

Πηγή:www.koe.org.gr 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ,ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΙ,ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ,ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΙ,ΑΤΟΜΙΚΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ,ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ,ΑΤΟΜΙΚΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ,ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ,ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ,ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ,ΑΤΟΜΙΚΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ,ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ,ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ,ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ,ΑΤΟΜΙΚΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ,ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ,ΑΤΟΜΙΚΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ,ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ,ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ,ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ,ΑΤΟΜΙΚΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ,ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ,ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2015 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, ,20-21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΙΚΑΙΑ

Πηγή:www.swim-news.gr

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2015

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015

«ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2015»,7-8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΒΟΛΟΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2015»

3οι ΑΓΩΝΕΣ «ΝΑΟΥΣΑ 2015»,8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΑΟΥΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 3ων ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ «ΝΑΟΥΣΑ 2015»

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΠ-ΠΚ Α-Β ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,6-8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΠ-ΠΚ Α-Β ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,6-8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Π-Κ-Ε-Ν ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,13-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Π-Κ-Ε-Ν ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,13-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,13-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,13-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015

ΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2015,20-21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2015 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΟΡΕΝ,27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-1 ΜΑΡΤΙΟΥ,ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ OPEN 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Ν.Γ.Σ ΑΡΤΕΜΙΣ ΄78 < ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ >,23-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΝΙΚΑΙΑ

Πηγή:www.swim-news.gr

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Ν.Γ.Σ ΑΡΤΕΜΙΣ ΄78 ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ,16-18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015,ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

Πηγή:www.koe.org.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ,ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ,ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ,ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ,ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ,ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΙ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΛΗ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΘΥΣΙΑΣ 2014, 20-21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014,ΝΙΚΑΙΑ

Πηγή:www.swim-news.gr

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΛΗ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΘΥΣΙΑΣ 2014

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014

SWIMMING CHRISTMAS CUP 2014,12-13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014,ΠΑΤΡΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «Swimming Christmas Cup 2014»

ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2014,13-14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014,ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ “ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2014”

GRAND PRIX ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ,20-21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014,ΑΓΡΙΝΙΟ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GRAND PRIX ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ 2014

ΙΖ’ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2014,20-21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014,ΔΡΑΜΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΙΖ’ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

6οι ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ,20-21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014,ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6ων ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6ων ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ

6ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΛΗ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΘΥΣΙΑΣ, 20-21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014,ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 6ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΛΗ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΘΥΣΙΑΣ

“ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ”,21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014,ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ »Χριστούγενα στην πισίνα της Αλεξανδρούπολης 2014»

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΛΗ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΘΥΣΙΑΣ, 28-30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014,ΝΙΚΑΙΑ

Πηγή:www.swim-news.gr

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΛΗ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΘΥΣΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2014

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,8-9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2014

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,7-9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014,ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ Π.Ε.ΚΟ.ΑΝ.ΜΑ.Θ.,8-9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014,ΚΑΒΑΛΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ Π.Ε.ΚΟ.ΑΝ.ΜΑ.Θ.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ TEST EVENT 2014,22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014,ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ TEST EVENT 2014

ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΛΗ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΘΥΣΙΑΣ-ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,28-30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014,ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ 5ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΛΗ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΘΥΣΙΑΣ

ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΛΗ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΘΥΣΙΑΣ-ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,28-30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014,ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ 5ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΛΗ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΘΥΣΙΑΣ-ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΖ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2014 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ,1-2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΝΙΚΑΙΑ

Πηγή:www.swim-news.gr

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΖ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2014

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ – Κ.Α. ΝΑΟΥΣΑ,1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ – ΝΑΟΥΣΑ 1.2.2014

ΚΖ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2014 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ,1-2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΖ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2014

ΤΑΚΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ,1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΚΑΒΑΛΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ – ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑ 1-2-2014

Α1 ΑΝΔΡΩΝ: Η 13η αγωνιστική

Πέντε παιχνίδια το Σάββατο (1/2) και άλλο ένα την Κυριακή (2/2) περιλαμβάνει το πρόγραμμα της 13ης αγωνιστικής του 28ου Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών. Αναλυτικότερα:

Σάββατο, 1/2

Κολ. Κέρκυρας           12.30   ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

                                                (Κουρέτας, Δημητρίου)

Κολ. Ιωνικό                16.00   ΝΟ ΧΙΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

                                    (Σταυρίδης, Παϊρακταρίδης)

Κολ. Ιλίσιο                 16.30   ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

                                    (Κωνσταντινίδης, Κυράνης)

Κολ. Ν. Σμύρνης        17.00   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΟΚ

                                                (Κατσαρός, Κραβαρίτης)

Κολ. Εθν. Πειραιά      18.00   ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

                                                (Σκαλοχωρίτης, Μπουδραμής)

Κυριακή, 2/2

Κολ. ΝΟΒ, Λαιμός     13.00   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

                                                (Κατσώνης, Ποσποτίκης)

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από τον OTESPORTS

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ               185-53  36

2.ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ     150-60  31

3.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ          137-90  26

4.ΠΑΟΚ                            108-85  24

…………………………………………..

5.ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ       102-109  20

6.ΕΘΝΙΚΟΣ                    98-119  16

7.ΝΟ ΧΙΟΥ                    90-128  14

8.ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ     70-97   12

9.ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ       78-122  10

10.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ             74-126  8

……………………………………………

11.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   83-127  7

12.ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 84-143  2  

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Η 6η αγωνιστική

Συνεχίζεται το Σάββατο (1/2) το 16ο Πρωτάθλημα Υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών, με τα παιχνίδια της 6ης αγωνιστικής. Αναλυτικότερα:

Κολ. ΝΟΒ, Λαιμός     14.30   ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

                                                (Μπιράκης, Αχλαδιώτης)

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από τον OTESPORTS

Κολ. Χανίων (25μ)     14.30   ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

                                                (Σταυρόπουλος, Χατζηαναστασίου)

Κολ. Αμαρουσίου       16.00   ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ. – ΗΡΑΚΛΗΣ

                                                (Δαμιανάκης, Θωμάς)

Κολ. Εθν. Πειραιά      16.30   ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

                                                (Σκαλοχωρίτης, Βόσικας)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ               86-20   15

-.ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ      87-25   15

3.ΗΡΑΚΛΗΣ                      41-39   12

4.ΕΘΝΙΚΟΣ                        32-42   6

………………………………………………..

-.ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ              34-59   6

6.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           31-50   3

-.ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.                30-65   3

……………………………………..

8.ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.              15-56   0

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ, 17-19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΝΙΚΑΙΑ

Πηγή:www.koe.org.gr

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.1.2014 11-12 ΕΤΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.1.2014 9-10 ΕΤΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.1.2014 11-12 ΕΤΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.1.2014 9-10 ΕΤΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17.1.2014 11-12 ΕΤΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17.1.2014 9-10 ΕΤΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ,11-12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

Πηγή:www.koe.org.gr

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ,ΝΙΚΑΙΑ,ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ,ΝΙΚΑΙΑ,ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ,ΝΙΚΑΙΑ,ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ,ΝΙΚΑΙΑ,ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟ 2014,ΣΕ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Πηγή:www.koe.org.gr

Με δύο Ημερίδες ορίων όλων των Κατηγοριών για τους αντίστοιχους Χειμερινούς αγώνες, στη Νίκαια και τον Πειραιά το Σαββατοκύριακο (11-12/1), αρχίζει η χρονιά για την κολύμβηση.

Στην Ημερίδα που θα διεξαχθεί στο Εθνικό Κολυμβητήριο της Νίκαιας μετέχουν συνολικά 571 κολυμβητές / τριες από 34 Σωματεία του Κέντορυ και στην αντίστοιχη που θα γίνει στο Εθνικό Κολυμβητήριο του Πειραιά «Πέτρος Καπαγέρωφ», 499 από 21 Σωματεία.

Οι ώρες έναρξης, στη Νίκαια είναι 09.00 και 17.00, ενώ στον Πειραιά 09.00 και 17.00 (Σάββατο), 09.00 και 17.45 (Κυριακή).

Ημερίδα αγωνιστικών και προαγωνιστικών ηλικιών, διεξάγεται το Σαββατοκύριακο και στην Πάτρα (Κολυμβητήριο «Αντώνης Πεπανός»).

Επίσης στο Κολυμβητήριο της Σχολής Ναυτικών Δοκίμων στον Πειραιά, διεξάγεται το Σαββατοκύριακο η Ημερίδα Αστεριών 1-7 στη Συγχρονισμένη κολύμβηση.

Μετέχουν συνολικά 289 αθλήτριες από 14 Σωματεία. Στο 1ο Αστέρι 81, το 2ο 75, το 3ο 51, το 4ο44, το 5ο 45, το 6ο 26 και το 7ο 80.

Το πρόγραμμα των αγώνων:

Σάββατο, 11/1

10.00 Αστέρι 1

12.00 Αστέρι 2

17.00 Αστέρι 3

18.30 Αστέρι 4

Κυριακή, 12/1

10.00 Αστέρι 5

11.30 Αστέρι 6

12.30 Αστέρι 7

Για την επόμενη εβδομάδα και συγκεκριμένα στις 19 Ιανουαρίου, αναβάλλεται η Ημερίδα ορίων της Τεχνικής κολύμβησης που ήταν προγραμματισμένη να διεξαχθεί την Κυριακή 12 Ιανουαρίου στο Εθνικό κολυμβητήριο Πειραιά «Πέτρος Καπαγέρωφ».

Αιτία το γεγονός ότι, δεν είναι διαθέσιμο το Κολυμβητήριο την συγκεκριμένη ημέρα λόγω τέλεσης της Ημερίδας Κολύμβησης που διεξάγεται 10-12 Ιανουαρίου.

Η ώρα προθέρμανσης των αθλητών / τριών είναι στις 08.00 και η έναρξη της Ημερίδας στις 09.00, στο ίδιο Κολυμβητήριο.

ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ,11-12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014,ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΟΜΑΔΩΝ ΑΝΑ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ

ΝΙΚΑΙΑ                                                       ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΗΜΕΡΙ∆Α ΟΡΙΩΝ 11-12/1/2014              

A/A ΣΩΜΑΤΕΙΟ                                       A/A ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1 ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                  1 ΑΟΠΦ

2 ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ                               2 ΜΑΚΕ∆ΟΝΙΚΟΣ

3 ΓΝΟΑ                                                       3 ΑΣ ΠΕΡΑ

4 ΑΣΚΑΛ                                                    4 ΑΡΙΩΝ ΓΛΥΦΑ∆ΑΣ

5 ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ                                         5 ΟΣΦΠ

6 ΝΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ                                    6 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

7 ΑΟ ΚΟΛΩΝΟΥ                                     7 ΑΚΟΒΒ

8 ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ                                        8 ΑΝΟΓ

9 ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                               9 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

10 ΩΚΕΑΝΟΣ                                           10 ΑΝΟΑ

11 ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ      11 ΕΟΦΠΦ

12 ΑΕ ΧΑΙ∆ΑΡΙΟΥ                                  12 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

13 ΝΑΥΤΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ                      13 ΜΙΛΩΝ

14 ∆ΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ       14 ΕΝΟΑ

15 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ                              15 ΕΓΣ

16 ΡΟΗ                                                        16 ΠΓΣ

17 ΝΟ ΧΑΛΚΙ∆ΑΣ                                    17 ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

18 ΟΘΑΚ                                                   18 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

19 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΘΗΝΩΝ                         19 ΚΟΠΙ

20 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                            20 ΝΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

21 ΙΩΝΙΚΟΣ                                            21 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

22 ∆ΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

23 ΑΡΤΕΜΙΣ 78

24 ΝΤΕΡΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ

25 ΙΑΣΟΝΑΣ

26 ΟΦΝΙ

27 ΜΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ

28 ΓΛΑΥΚΟΣ

29 ΠΑΟ

30 ΟΛΥΜΠΙΑ∆Α 73

31 ΝΟΒΑ

32 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝ∆ΡΙΟΥ

33 ∆ΑΣ ΑΡΑΦΗΝ

34 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013

8ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΑΤ 2013,30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013,ΤΡΙΠΟΛΗ   

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 8ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΑΤ

2o VODAFONE SWIMMING CUP-ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 2ο VODAFONE CUP-ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ

2o VODAFONE SWIMMING CUP-ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013,ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 2ο VODAFONE CUP-ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ

ΑΓΩΝΕΣ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ»,30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ,ΛΑΡΙΣΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ

ALEXANDREIA GRAND PRIX,7-8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 21α ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 2013

ΚΖ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2013,7-8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013,ΝΙΚΑΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΖ’ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2013

«ΙΣΤ’ ΑΓΩΝΕΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2013»,7-8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013,ΔΡΑΜΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΙΣΤ’ ΑΓΩΝΕΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 

ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 25μ.,12-15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ,HENRING-DENMARK

ΕΠΙΣΗΜΗ ΣΕΛΙΔΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

«SWIMMING CHRISTMAS CUP»,13-15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013,ΠΑΤΡΑ 

ΕΠΙΣΗΜΗ ΣΕΛΙΔΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

11ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ,13-15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ,Ο.Α.Κ.Α.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 11ου ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

ΕΚΤΑΚΤΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ Ν.Ο.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ,14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ Ν.Ο.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

“ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2013”-ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,14-15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013,ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2013

ΕΚΤΑΚΤΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ,21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013,ΚΑΒΑΛΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 21-12-2013

GRAND PRIX ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ,21-22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013,ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ GRAND PRIX ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ 2013

5οι ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ-ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,21-22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013,ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ 5ους ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΟΥΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 21 και 22-12-2013

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΡΙΘΜΗΤΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ 5ουςΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

5οι ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ-ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,21-22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013,ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ 5ους ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΟΥΣ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ 21 και 22-12-2013

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΡΙΘΜΗΤΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ 5ουςΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ