Ετικέτα: ΠΕΚΕΒ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΠΕΚΕΒ,27-28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΧΙΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΠΕΚΕΒ,27-28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017,ΧΙΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 

ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ       

ΠΕΚΕΒ       

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ                     

ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ       

ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ       

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

ΟΕΑ ΝΑΒ            

ΧΑΝΘ                           

ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 

ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΚΟΠΙ

ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ         

ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑ/ΣΙΟΥ            

ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ       

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΊΚΟΣ         

ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ            

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ         

ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ      

ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ           

  1. ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ  ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική Παρασκευή       1/07/2016

ΩΡΑ: 20.30 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΩΡΑ:  21.30 ΠΕΚΕΒ ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ

 

2η  αγωνιστική Σάββατο        2/07/2016

ΩΡΑ:  10.00 ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΩΡΑ:  11.00 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΚΕΒ

 

4η  αγωνιστική Σάββατο        2/07/2016

ΩΡΑ:  20.00 ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ

ΩΡΑ:  21.00 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

5η  αγωνιστική Κυριακή 3/07/2016

ΩΡΑ:  09.00 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΩΡΑ:  10.00 ΠΕΚΕΒ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

3η  αγωνιστική Σάββατο     3/07/2016

ΩΡΑ:  17.00    ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΛΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΩΡΑ:  18.00    ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΚΕΒ

 

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ  ΒΟΛΟΥ  ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΒΟΛΟΥ

  

1η  αγωνιστική Παρασκευή       1/07/2016

ΩΡΑ: 20.00 ΧΑΝΘ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ:  21.00 ΟΕΑ ΝΑΒ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

2η  αγωνιστική Σάββατο        2/07/2016

ΩΡΑ:  12.00 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΧΑΝΘ

ΩΡΑ:  13.00 ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ ΟΕΑ ΝΑΒ

 

4η  αγωνιστική Σάββατο        2/07/2016

ΩΡΑ:  20.00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ:  21.00  ΧΑΝΘ ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

 

5η  αγωνιστική Κυριακή 3/07/2016

ΩΡΑ:  12.00 ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ:  13.00 ΟΕΑ ΝΑΒ ΧΑΝΘ

3η  αγωνιστική Σάββατο     3/07/2016

ΩΡΑ:  20.00 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

ΩΡΑ:  21.00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΟΕΑ ΝΑΒ

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ  ΠΑΤΡΑΣ  ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΠΕΠΑΝΟΣ

  

1η  αγωνιστική Παρασκευή       1/07/2016

ΩΡΑ:   20.00 ΚΟΠΙ ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΩΡΑ:  21.00 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 

2η  αγωνιστική Σάββατο        2/07/2016

ΩΡΑ:  11.00   ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΠΙ

ΩΡΑ:  12.00   ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ/ΡΙΟΥ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ

 

4η  αγωνιστική Σάββατο        2/07/2016

ΩΡΑ:  17.30   ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΩΡΑ:  18.30   ΚΟΠΙ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ/ΡΙΟΥ

 

5η  αγωνιστική Κυριακή 3/07/2016

ΩΡΑ:  09.00   ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ/ΡΙΟΥ ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΩΡΑ:  10.00   ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΟΠΙ

3η  αγωνιστική Σάββατο     3/07/2016

ΩΡΑ:  16.00   ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ/ΡΙΟΥ

ΩΡΑ:  17.00   ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ  ΚΑΒΑΛΑΣ  ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΚΑΒΑΛΑΣ

  

1η  αγωνιστική Παρασκευή       1/07/2016

ΩΡΑ: 20.00 ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΜΓΣ ΠΑΝΣ/ΚΟΣ

ΩΡΑ:  21.00 ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ. ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

2η  αγωνιστική Σάββατο        2/07/2016

ΩΡΑ:  12.00  ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ

ΩΡΑ:  13.00  ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ

 

4η  αγωνιστική Σάββατο        2/07/2016

ΩΡΑ:  20.00 ΜΓΣ ΠΑΝΣ/ΚΟΣ ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΩΡΑ:  21.00 ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

5η  αγωνιστική Κυριακή 3/07/2016

ΩΡΑ:  09.00 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΜΓΣ ΠΑΝΣ/ΚΟΣ

ΩΡΑ:  10.00 ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ. ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ

3η  αγωνιστική Σάββατο     3/07/2016

ΩΡΑ:  16.00 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ:  17.00 ΜΓΣ ΠΑΝΣ/ΚΟΣ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ  ΝΑΥΠΛΙΟΥ  ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΝΑΥΠΛΙΟΥ

  

1η  αγωνιστική Παρασκευή       1/07/2016

ΩΡΑ: 19.00 ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΩΡΑ:  20.00 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ.

 

2η  αγωνιστική Σάββατο        2/07/2016

ΩΡΑ:  10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ. ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ:  11.30 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

 

4η  αγωνιστική Σάββατο        2/07/2016

ΩΡΑ:  19.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ.

ΩΡΑ:  20.00 ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ

 

5η  αγωνιστική Κυριακή 3/07/2016

ΩΡΑ:  09.30 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΩΡΑ:  10.30 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ  ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

3η  αγωνιστική Σάββατο     3/07/2016

ΩΡΑ:  16.30 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ

ΩΡΑ:  17.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ Β’ ΓΥΡΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2016

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ               3. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ

 

ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ       ΑΟ ΟΛΥΜΠ. ΠΕΤΡ/ΛΗΣ           ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΩΝ                             ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ                         ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ                 ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ                     ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.        ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                             ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ  5.  ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ

 

ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                            ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                            

ΧΑΝΘ                                           ΟΕΑ/ΝΑΒ                        

ΠΕΚΕΒ                                         ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                             

ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ                         ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                                 

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ        ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ          

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική            Παρασκευή                                         6/05/2016

ΩΡΑ: 21:30                 ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ                               ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ          

 

2η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 13:15                 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.              ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ

ΩΡΑ: 14:30                             ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ             ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΔΡΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 20:00                 ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ                               ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΩΡΑ: 21:30                 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ                       ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.

 

4η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 09:15                 ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ             ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ

 

5η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.              ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

           

4η  αγωνιστική            Δευτέρα                                               9/05/2016

ΩΡΑ: 21:00                 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ                  ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ

 

1η  αγωνιστική            Πέμπτη                                               12/05/2016

ΩΡΑ: 21:00                 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ      ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.

 

5η  αγωνιστική            Κυριακή                                              15/05/2016

ΩΡΑ: 13:00                 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ                       ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική            Παρασκευή                                         6/05/2016

ΩΡΑ: 20:30                 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                       ΝΟ ΤΡΙΑΙΝΑΣ ΒΟΥΛΑΣ     

ΩΡΑ: 21:30                 ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΩΝ                                   ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ            

 

2η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 09:30                 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                   ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΩΡΑ: 10:30                 ΑΟ ΟΛ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ               ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΩΝ

 

3η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                 ΝΟ ΤΡΙΑΙΝΑΣ ΒΟΥΛΑΣ                  ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

ΩΡΑ: 18:00                 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                       ΑΟ ΟΛ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

4η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 09:00                 ΑΟ ΟΛ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ               ΝΟ ΤΡΙΑΙΝΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΩΡΑ: 10:00                 ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΣΩΝ                                ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

           

5η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                   ΑΟ ΟΛ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 18:00                 ΝΟ ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ                    ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΩΝ

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΠΑΝΟΣ

 

1η  αγωνιστική            Παρασκευή                                         6/05/2016

ΩΡΑ: 20:00                 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΩΡΑ: 21:00                 ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ                           ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ

 

2η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 11:00                 ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ

ΩΡΑ: 12:00                 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                            ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

 

3η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ                                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΩΡΑ: 18:00                 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 

4η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 10:00                 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                            ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΩΡΑ: 11:00                 ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ                           ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

5η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ                                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΩΡΑ: 18:00     ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                                ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΕΘΝΙΚΟ

 

1η  αγωνιστική            Παρασκευή                                         6/05/2016

ΩΡΑ: 19:00                 ΧΑΝΘ                                                ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΩΡΑ: 20:00                 ΠΕΚΕΒ                                              ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

 

2η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 12:00                 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ                    ΠΕΚΕΒ

ΩΡΑ: 13:00                 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                                  ΧΑΝΘ

 

3η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 20:00                 ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ                               ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΩΡΑ: 21:00                 ΠΕΚΕΒ                                               ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

4η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 09:00                 ΧΑΝΘ                                                 ΠΕΚΕΒ

ΩΡΑ: 10:00                 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                      ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

 

5η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 16:00                 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ                    ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΩΡΑ: 17:00                 ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ                               ΧΑΝΘ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΒΟΛΟΥ

 

 

1η  αγωνιστική            Παρασκευή                                         6/05/2016

ΩΡΑ: 20:30                 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                    ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 21:30                 ΟΕΑ/ΝΑΒ                                           ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

 

2η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 11:30                 ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                                      ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 12:30                 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                   ΟΕΑ/ΝΑΒ

 

3η  αγωνιστική            Σάββατο                                              7/05/2016

ΩΡΑ: 20:00                 ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                      ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 21:00                 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                    ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

4η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 11:30                 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                   ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 12:30                 ΟΕΑ/ΝΑΒ                                           ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

5η  αγωνιστική            Κυριακή                                              8/05/2016

ΩΡΑ: 20:00                 ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                                      ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 21:00     ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                      ΟΕΑ/ΝΑΒ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΓΥΡΟΥ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr

Ολοκληρώθηκε σήμερα (27/3) ο Α’ Γύρος της Α’ Φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης της Β’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών και στους πέντε (5) ομίλους, με τέσσερις (4) ομάδες να έχουν το απόλυτο με 12 βαθμούς και μια ισοβαθμία στην πρώτη θέση στον Όμιλο του Βόλου.

Σημειώνεται πως, μετά το τέλος των δύο γύρων της  Α’ Φάσης, οι τρεις (3) πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο, προκρίνονται για την  Β’ Φάση, ενώ οι δύο (2) τελευταίες ομάδες σχηματίζουν δύο  (2) ομίλους των πέντε (5) ομάδων, που αγωνίζονται στα  Play Out της Β Φάσης επίσης  με το σύστημα  Pool.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Αμαρουσίου): ΑΟ Βετεράνοι – Δελφίνια Μεταμόρφωσης 4-12, Νηρέας Χαλανδρίου – ΑΟ Τρίτων Αμαρουσίου 14-4,Δελφίνια Μεταμόρφωσης – ΑΟ Τρίτων Αμαρουσίου 15-9, ΑΟ Βετεράνοι – ΝΟ Αγ. Νικολάου 7-8, ΑΟ Τρίτων Αμαρουσίου – ΑΟ Βετεράνοι 9-9, ΝΟ Αγ. Νικολάου – Νηρέας Χαλανδρίου 4-12,ΑΟ Τρίτων Αμαρουσίου – ΝΟ Αγ. Νικολάου 7-8, Δελφίνια Μεταμόρφωσης  – Νηρέας Χαλανδρίου 6-8, ΝΟ Αγ. Νικολάου – Δελφίνια Μεταμόρφωσης 5-9, Νηρέας Χαλανδρίου – ΑΟ Βετεράνοι 11-7,Τρίτων Αμαρουσίου- ΑΟ Βετεράνοι 8-6, ΝΟ Αγίου Νικολάου- Νηρέας Χαλανδρίου 2-13,Δελφίνια Μεταμόρφωσης- Τρίτων Αμαρουσίου 13-5, ΑΟ Βετεράνοι- ΝΟ Αγίου Νικολάου 5-8

Η Βαθμολογία: 1. Νηρέας Χαλανδρίου 18 (6 αγ.), 2. Δελφίνια Μεταμόρφωσης 12 (6 αγ.), 3. ΝΟ Αγ. Νικολάου 9 (6 αγ.), 5. ΑΟ Βετεράνοι 4 (7 αγ.), 5. ΑΟ Τρίτων Αμαρουσίου 4 (7 αγ.).

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Ν. Σμύρνης): ΓΝΟ Άρης Νίκαιας – ΝΟ Τρίαινας Βούλας 2-14, ΚΟΠ Ιλισίων – Μίλων ΑΟΝΣ  7-3, Μίλων ΑΟΝΣ – ΓΝΟ Άρης Νίκαιας 12-3, ΑΟ Ολ. Πετρούπολης – ΚΟΠ Ιλισίων 4-14, ΝΟ Τρίαινας Βούλας – Μίλων ΑΟΝΣ 7-8, ΓΝΟ Άρης Νίκαιας – ΑΟ Ολ. Πετρούπολης 6-7,ΑΟ Ολ. Πετρούπολης – ΝΟ Τρίαινας Βούλας 3-6, ΚΟΠ Ιλισίων – ΓΝΟ Άρης Νίκαιας 9-2, Μίλων ΑΟΝΣ – ΑΟ Ολ. Πετρούπολης 11-5, ΝΟ Τρίαινας Βούλας – ΚΟΠ Ιλισίων 7-10

Η Βαθμολογία: 1. ΚΟΠ Ιλισίων 12 (4 αγ.), 2. Μίλων ΑΟΝΣ 9 (4 αγ.), 3. ΝΟ Τρίαινας Βούλας 6 (4 αγ.), 4. ΑΟ Ολ. Πετρούπολης 3 (4 αγ.), 5. ΓΝΟ Άρης Νίκαιας 0 (4 αγ.)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Χαϊδαρίου): ΝΟ Ναυπλίου – ΑΟ Καστέλλας 8-8, ΝΟ Καλαμάτας – ΑΕ Χαϊδαρίου 6-9, ΑΕ Χαϊδαρίου – ΝΟ Ναυπλίου 13-10, Νηρέας Πάτρας – ΝΟ Καλαμάτας 3-4, ΑΟ Καστέλλας – ΑΕ Χαϊδαρίου 6-11, ΝΟ Ναυπλίου – Νηρέας Πάτρας 8-9,Νηρέας Πάτρας – ΑΟ Καστέλλας 9-4, ΝΟ Καλαμάτας – ΝΟ Ναυπλίου 7-6, ΑΕ Χαϊδαρίου – Νηρέας Πάτρας 8-5, ΑΟ Καστέλλας – ΝΟ Καλαμάτας 7-9

Η Βαθμολογία: 1. ΑΕ Χαϊδαρίου 12 (4 αγ.), 2. ΝΟ Καλαμάτας 9 (4 αγ.), 3. Νηρέας Πάτρας 6 (4 αγ.), 4. ΝΟ Ναυπλίου 1 (4 αγ.), 5. ΑΟ Καστέλλας 1 (4 αγ.)

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Ποσειδώνιο): ΧΑΝΘ – ΜΓΣ Πανσερραϊκός 16-4, ΠΕΚΕΒ – ΑΠΣ Οξυγόνο 10-10, ΜΓΣ Πανσερραϊκός – ΠΕΚΕΒ 17-6, ΝΟ Καβάλας – ΧΑΝΘ 6-24, ΑΠΣ Οξυγόνο – ΜΓΣ Πανσερραϊκός 17-6, ΠΕΚΕΒ – ΝΟ Καβάλας 17-7,ΧΑΝΘ – ΠΕΚΕΒ 11-8, ΝΟ Καβάλας – ΑΠΣ Οξυγόνο 6-12, ΜΓΣ Πανσερραϊκός –  ΝΟ Καβάλας 1-9, ΑΠΣ Οξυγόνο – ΧΑΝΘ 9-12

Η Βαθμολογία: 1. ΧΑΝΘ 12 (4 αγ.), 2. ΠΕΚΕΒ 7 (4 αγ.), 3. ΑΠΣ Οξυγόνο 7 (4 αγ.), 4. ΝΟ Καβάλας 3 (4 αγ.), 5. ΜΓΣ Πανσερραϊκός 0 (4 αγ.)

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ (Κολυμβητήριο Ν. Ιωνίας): ΟΥΚ Βόλου – ΓΣ Νηρέας Λαμίας 16-7, ΟΕΑ/ΝΑΒ – ΝΕ Λαμίας 14-8, ΝΕ Λαμίας  – ΟΥΚ Βόλου 5-14, Νίκη Βόλου – ΟΕΑ/ΝΑΒ 12-11, ΓΣ Νηρέας Λαμίας – ΝΕ Λαμίας 13-10, ΟΥΚ Βόλου – Νίκη Βόλου 8-8,Νίκη Βόλου – ΓΣ Νηρέας Λαμίας 14-6, ΟΕΑ/ΝΑΒ – ΟΥΚ Βόλου 7-21, ΝΕ Λαμίας – Νίκη Βόλου 3-12, ΓΣ Νηρέας Λαμίας – ΟΕΑ/ΝΑΒ 9-15

Η Βαθμολογία: 1. ΟΥΚ Βόλου 10 (4 αγ.), 2. Νίκη Βόλου 10 (4 αγ.), 3. ΟΕΑ/ΝΑΒ 6 (4 αγ.), 4. Νηρέας Λαμίας 3 (4 αγ.), 5. ΝΕ Λαμίας 0 (4 αγ.)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΓΥΡΟΥ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr 

Ανοίγει αύριο Παρασκευή 25/3 η αυλαία των αγώνων του Α’ Γύρου της Α’ φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης της Β’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών με αγώνες και στους πέντε (5) Ομίλους. Ο Α’ γύρος θα ολοκληρωθεί την Κυριακή 27/3.

Αναλυτικά οι πέντε Όμιλοι:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήρια Αμαρουσίου, Γέρακα): ΝΟ Αγ. Νικολάου, Νηρέας Χαλανδρίου, ΑΟ Βετεράνοι, Δελφίνια Μεταμόρφωσης, Τρίτων Αμαρουσίου.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Ν. Σμύρνης): Ολυμπιάδα Πετρούπολης, ΚΟ Ποσειδών Ιλισίων, Άρης Νίκαιας, Τρίαιανα Βούλας, Μίλων.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Χαϊδαρίου): Νηρέας Πάτρας, ΝΟ Καλαμάτας, ΝΟ Ναυπλίου, ΑΟ Καστέλας, ΑΕ Χαϊδαρίου.

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Ποσειδώνιο): ΝΟ Καβάλας, ΧΑΝΘ, ΠΕΚΕΒ, ΑΠΣ Οξυγόνο, Πανσερραϊκός.

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ (Κολυμβητήριο Ν. Ιωνίας Βόλου): Νίκη Βόλου, ΟΕΑΝΑΒ, ΟΥΚ Βόλου, Νηρέας Λαμίας, ΝΕ Λαμίας.

Μετά το τέλος των δύο γύρων της Α’ φάσης (ο Β’ γύρος θα γίνει 6-8/5), οι τρεις πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο προκρίνονται για τη Β’ φάση (24-26/6). Η Τελική φάση θα γίνει 22-24/7.

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        25/03/2016

ΩΡΑ: 19:30                ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ                             ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ       

ΩΡΑ: 20:30                ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ   ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             26/03/2016

ΩΡΑ: 19:30                ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ                    ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.

ΩΡΑ: 20:30                ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ                             ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             27/03/2016

ΩΡΑ: 18:30                ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.                       ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΩΡΑ: 19:30                ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ                    ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

           

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΓΕΡΑΚΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             26/03/2016

ΩΡΑ: 14:00                ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.                       ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ

ΩΡΑ: 15:00                            ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                       ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΔΡΙΟΥ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             27/03/2016

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                       ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΩΡΑ: 11:00                ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ               ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        25/03/2016

ΩΡΑ: 17:30                ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                    ΝΟ ΤΡΙΑΙΝΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  

ΩΡΑ: 18:30                ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΩΝ                                 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ          

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             26/03/2016

ΩΡΑ: 09:30                ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΩΡΑ: 10:30                ΑΟ ΟΛ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ             ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΩΝ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             26/03/2016

ΩΡΑ: 17:00                ΝΟ ΤΡΙΑΙΝΑΣ ΒΟΥΛΑΣ               ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

ΩΡΑ: 18:00                ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                    ΑΟ ΟΛ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             27/03/2016

ΩΡΑ: 09:00                ΑΟ ΟΛ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ             ΝΟ ΤΡΙΑΙΝΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΩΡΑ: 10:00                ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΣΩΝ                               ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

           

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             27/03/2016

ΩΡΑ: 17:00                ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                 ΑΟ ΟΛ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 18:00                ΝΟ ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ                 ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΩΝ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        25/03/2016

ΩΡΑ: 19:30                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                               ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ

ΩΡΑ: 20:30                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                          ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             26/03/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                              ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΩΡΑ: 12:00                ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ                         ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             26/03/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ                              ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 19:00                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                               ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             27/03/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ                         ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ

ΩΡΑ: 12:00                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                          ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             27/03/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                              ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΩΡΑ: 19:00    ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ                              ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        25/03/2016

ΩΡΑ: 19:00                ΧΑΝΘ                                               ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΩΡΑ: 20:00                ΠΕΚΕΒ                                             ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             26/03/2016

ΩΡΑ: 10:00                ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ                 ΠΕΚΕΒ

ΩΡΑ: 11:00                ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                                ΧΑΝΘ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             26/03/2016

ΩΡΑ: 17:00                ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ                              ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΩΡΑ: 18:00                ΠΕΚΕΒ                                              ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             27/03/2016

ΩΡΑ: 09:00                ΧΑΝΘ                                                            ΠΕΚΕΒ

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                    ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             27/03/2016

ΩΡΑ: 16:00                ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ                 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΩΡΑ: 17:00                ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ                              ΧΑΝΘ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΙΩΝΙΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        25/03/2016

ΩΡΑ: 19:00                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 20:00                ΟΕΑ/ΝΑΒ                                          ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             26/03/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                                                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 12:00                ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                  ΟΕΑ/ΝΑΒ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             26/03/2016

ΩΡΑ: 19:00                ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                   ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 20:00                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             27/03/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                  ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 12:00                ΟΕΑ/ΝΑΒ                                          ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             27/03/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                                                ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 19:00    ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                   ΟΕΑ/ΝΑΒ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2015

Σε εκτέλεση των προκηρυχθέντων απο την  Γενική Προκήρυξη Πρωταθλημάτων Υδατοσφαίρισης της  ΚΟΕ  για την αγωνιστική περίοδο  «2015»  με  αριθμ.πρωτ.:  6158/Ε/ 30.10.14 0,  προκηρύσσουμε τους αγώνες του Πρωταθλήματος  Γ’  Εθνικής κατηγορίας  Ανδρών,  σύμφωνα με τα παρακάτω:

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ             2. ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                                     ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                                            ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ                                     ΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΚΟ ΞΑΝΘΗΣ                                                            ΝΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΜΠΟΥ                                        

ΠΕΚΕΒ                                                                                 

 

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΡΟΗ                                                                            ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ                                                            ΑΝΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

ΑΚΟΜ  ΔΕΛΦΙΝΙΑ                                                 ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.

ΝΟ ΙΤΕΑΣ                                                                ΠΑΕ ΑΡΓΗΣ

ΝΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                                              ΝΟ  ΜΥΤΙΛΙΝΗ

ΝΟ ΣΥΡΟΥ                                                               ΝΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΣΥΣΤΗΜΑ  –  ΧΡΟΝΟΣ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 

Το  Πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε δυο (2) φάσεις:

 

Α’  ΦΑΣΗ                                17 – 19 / 7 / 2015                  

                                               

Β’  ΦΑΣΗ – ΤΕΛΙΚΗ                 31/7 – 2 / 8 / 2015

 

Όλες οι ομάδες κάθε ομίλου θα αγωνιστούν με το σύστημα  POOL  (ένας εναντίον όλων),  ισχύει η ισοπαλία.

 

 

ΠΡΟΑΓΩΓΕΣ

Τελική Φάση,  οι  (3) πρώτες ομάδες από τους ομίλους, 1, 3, 4 και η (1η) ομάδα από τον 2ο όμιλο    σύνολο:   (10) ομάδες. 

           

Στην  Τελική Φάση  σχηματίζονται δύο (2) όμιλοι των τ (5) ομάδων και οι αγώνες θα διεξαχθούν με το σύστημα  POOL  (ισχύει η ισοπαλία), εντός των ομίλων.

 

Στους χιαστί αγώνες και στους αγώνες κατάταξης, πρέπει να υπάρξει  νικητής.

 

Οι τέσσερεις (4) πρώτες ομάδες της Τελικής κατάταξης ανέρχονται στην  Β’ Εθνική κατηγορία την περίοδο  «2015 – 2016»  και η πρώτη ομάδα ανακηρύσσεται Πρωταθλήτρια  Γ’ Ανδρών  για το  «2015».

 

Σε περίπτωση ισοβαθμίας ισχύει, ότι αναφέρεται στην  Γενική Προκήρυξη Υδατοσφαίρισης  «2015».

 

 

ΔΙΑΡΚΕΙΑ  ΑΓΩΝΩΝ

 

Η διάρκεια κάθε αγώνα θα είναι τέσσερεις (4) περίοδοι των οκτώ (8) λεπτών η κάθε μία.

 

Η κλήρωση για την  Τελική Φάση  θα διεξαχθεί την  Τετάρτη  22 / 7 / 15  και  ώρα:  13:00  στα γραφεία της  ΚΟΕ.

 

 

ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ  –  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ  ΑΓΩΝΑ

 

Ότι αναφέρονται στην  Γενική Προκήρυξη Αγώνων Υδατοσφαίρισης  «2013»  με αριθμ.πρωτ.:  5931/Ε/ 30.10.12.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει, ως εξής:

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΕΘΝΙΚΟ

 

 

1η  αγωνιστική                       Παρασκευή                            17/7/15

ΩΡΑ: 18:00                ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                             ΠΕΚΕΒ

ΩΡΑ: 19:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ             ΚΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΩΡΑ: 20:00                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                    ΑΡΗΣ ΚΑΜΠΟΥ

 

2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 18/7/15

ΩΡΑ: 10:00                ΠΕΚΕΒ                                              ΚΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΩΡΑ: 11:00                ΑΡΗΣ ΚΑΜΠΟΥ                             ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 12:00                ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                             ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 18/7/15

ΩΡΑ: 18:00                ΚΟ ΞΑΝΘΗΣ                                    ΑΡΗΣ ΚΑΜΠΟΥ

ΩΡΑ: 19:00                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                             

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015,26-28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πηγή:www.koe.org.gr

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ-ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ-ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ-ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015,26-28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πηγή:www.koe.org.gr

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015,26-28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015,26-28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πηγή:www.koe.org.gr

Σε συνέχεια του με αριθ. Πρωτ. 3822/Ε από 22.6.15 εγγράφου μας, σχετικά με τους Πανελλήνιους Αγώνες Κολύμβησης Προαγωνιστικών Κατηγοριών 9-12 ετών, που θα διεξαχθούν 26-28/6/15 στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Περιστερίου, σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα προθέρμανσης των 2 γκρουπ, καθώς και τις ώρες των αγώνων.

Επίσης σας ενημερώνουμε ότι καλούνται, οι εκπρόσωποι ή οι προπονητές των σωματείων που συμμετέχουν στους παραπάνω αγώνες, την Παρασκευή 26/6/15 και ώρα 15.45 στο κλειστό γυμναστήριο του κολυμβητηρίου, για ενημέρωση.

Α’ ΓΚΡΟΥΠ

ΕΝΟ ΑΙΓΥΠΤΙΩΤΩΝ, ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ, ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ, ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ, ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ, ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ, ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ, ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ, ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, ΠΑΕ ΑΡΓΗΣ, ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΥΔΡΙΑ, ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ, ΥΣ ΡΟΔΟΥ, ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΝΑΥΤΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΑΣΚΑΛ, ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ, ΑΡΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ, ΡΟΗ, ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ, ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ, ΑΟ ΠΕΝΤΕΛΙΚΟΥ, ΑΚΟΒΒ, ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ, ΚΟΠΙ, ΚΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ, ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΝΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ, ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ, ΑΟ ΩΚΕΑΝΟΣ, ΟΦ Ν.ΙΩΝΙΑΣ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ, ΠΟΠ 94.

Β’ ΓΚΡΟΥΠ

ΝΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΑΣΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ, ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ, ΑΝΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙΑΣ, ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ, ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ, ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ, ΠΕΚΕΒ, ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ, ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ, ΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ, ΝΤΕΡΗ, ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ, ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ, ΝΗΕΡΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ, ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ, ΝΑΟ ΛΑΜΙΑΣ, ΑΟ ΚΟΛΩΝΟΥ, ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ, ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 73, ΑΝΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΝΟ ΧΙΟΥ, ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ, ΝΟΒΑ, ΝΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ, ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΑΚΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ.

Ώρες Προθέρμανσης 9-10 ετών

Γκρουπ Α’                  Παρασκευή  26/6       16.00-16.25

Γκρουπ Β’                              «                      16.25-16.50

Ώρα έναρξης Αγώνων 9-10 ετών     17.00

Ώρες Προθέρμανσης 11-12 ετών

Γκρουπ Α’                  Παρασκευή 26/6        19.00-19.20

Γκρουπ Β’                              «                      19.20-19.40

Ώρα έναρξης Αγώνων 11-12 ετών   19.45

Ώρες Προθέρμανσης 9-10 ετών

Γκρουπ Β’                  Σάββατο  27/6                        07.30-07.55 πρωί

                                                «                      16.25-16.50 απόγευμα

Γκρουπ Α’                              «                      07.55-08.20 πρωί

                                                «                      16.00-16.25 απόγευμα

Ώρα έναρξης Αγώνων 9-10 ετών     πρωί 08.30 και

                                                                        απόγευμα 17.00

Ώρες Προθέρμανσης 11-12 ετών

Γκρουπ Β’                  Σάββατο 27/6             10.15-10.35 πρωί

                                                «                      19.20-19.40 απόγευμα

Γκρουπ Α’                              «                      10.35-10.55 πρωί

                                                «                      19.00-19.20 απόγευμα

Ώρα έναρξης Αγώνων 11-12 ετών   πρωί 11.00 και

                                                                        απόγευμα 19.45

Ώρες Προθέρμανσης 11-12 ετών

Γκρουπ Β’                  Κυριακή  28/6                        08.30-08.55

Γκρουπ Α’                              «                      08.55-09.20

Ώρα έναρξης Αγώνων 11-12 ετών   09.30