Tag: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017

Ιούν 26

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017

Ο ΝΟ Ρεθύμνου κόντρα στον Ολυμπιακό και η ΝΕ Πατρών απέναντι στον ΑΝΟ Γλυφάδας είναι τα δύο ζευγάρια των ημιτελικών του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Νεανίδων, όπως προέκυψαν μετά την ολοκλήρωση των αγώνων των δύο Ομίλων της Τελικής φάσης της διοργάνωσης στο κολυμβητήριο «Αντ. Πεπανός» της Πάτρας το βράδυ του Σαββάτου. Οι δύο ημιτελικοί θα γίνουν το …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Ιούν 22

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017

Στην Πάτρα και το Κολυμβητήριο «Αντώνης Πεπανός» διεξάγεται το τριήμερο 23-25 Ιουνίου η Τελική Φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης των Νεανίδων (γενν. 2000). Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΝΟ Ρεθύμνου, ΑΝΟ Γλυφάδας, Εθνικός, Νηρέας Χαλανδρίου Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Ολυμπιακός, ΝΟ Βουλιαγμένης, ΝΟ Χίου, ΝΕ Πατρών ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017 1. Α’ ΟΜ. ΠΑΤΡΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΠΕΠΑΝΟΣ 1η …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 29

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017

Πηγή:www.koe.org.gr ΑΝΟ Γλυφάδας, Νηρέας Χαλανδρίου και ΝΟ Χίου είναι ο τρεις τελευταίες ομάδες που εξασφάλισαν την πρόκριση στην τελική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης νεανίδων (23-25 Ιουνίου). Έτσι μαζί με τους ΝΟ Βουλιαγμένης, ΝΕ Πατρών, ΝΟ Ρεθύμνου, Ολυμπιακό και Εθνικό θα αποτελέσουν τις ομάδες που θα διεκδικήσουν το πρωτάθλημα στη συγκεκριμένη κατηγορία. Αναλυτικά τα αποτελέσματα: Α’ …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 25

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017

1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 1η αγωνιστική Σάββατο 29/04/2017 ΩΡΑ: 17:30 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΩΡΑ: 19:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. -ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 2η αγωνιστική Κυριακή 30/04/2017 ΩΡΑ: 09:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ- ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΩΡΑ: 10:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3η αγωνιστική Κυριακή 30/04/2017 ΩΡΑ: 16:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ- ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΩΡΑ: 17:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Μαρ 13

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017

Οι 15 συνολικά ομάδες που πήραν την πρόκριση είναι: Οι ΝΟ Βουλιαγμένης, Τρίτων Αμαρουσίου, Ιωνικός, Ηλυσιακός (από τον Α’ Όμιλο Αττικής), οι ΑΝΟ Γλυφάδας, ΝΟ Χίου, Πανιώνιος, Εθνικός Πειραιά (από  τον Β’ Όμιλο Αττικής), οι Ολυμπιακός, ΝΕ Πατρών, ΝΟ Λάρισας, ΟΥΚ Βόλου (από τον Όμιλο Βόλου) και οι ΝΟ Ρεθύμνου, Νηρέας Χαλανδρίου, ΝΟ Χανίων (από …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Μαρ 08

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2017