Ροή

now browsing by tag

 
 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2017

Πηγή:www.koe.org.gr  Ο ΠΑΣ Φοίβος, ο ΟΠΑΘΑ και η ΝΕ Λαμίας είναι οι τρεις ομάδες που πήραν τα τρία εισιτήρια ανόδου για τη Β’ Εθνική κατηγορία Ανδρών της υδατοσφαίρισης, μετά το πέρας των αγώνων του Ομίλου της Τελικής φάσης του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής Ανδρών, στο κολυμβητήριο Νεάπολης Θεσσαλονίκης, την ΚυριακήRead More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2017

(Κολυμβητήριο Νεάπολης Θεσσαλονίκης): ΠΑΣ Φοίβος, ΣΑΠΚ Νεάπολης, ΝΕ Λαμίας, ΟΠΑΘΑ Πατρών, ΚΟ Καρδίτσας Όπως ενημέρωσε επίσημα σήμερα (27/7) ο Άρης Κάμπου, αδυνατεί να μετάσχει στην Τελική φάση του πρωταθλήματος. Οι 3 πρώτες ομάδες της τελικής κατάταξης ανέρχονται στην Β’ Εθνική κατηγορία.  

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2017

Με την ολοκλήρωση των αγώνων των τριών Ομίλων της Α’ (προκριματικής) φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης της Γ’ Εθνικής Ανδρών, την Κυριακή (16/7) το βράδυ, αναδείχθηκαν οι έξι ομάδες που παίρνουν την πρόκριση στην Τελική φάση (28-30/7). Οι έξι φιναλίστ είναι οι Άρης Κάμπου, ΚΟ Καρδίτσας (από τον Όμιλο Αττικής), ΟΠΑΘΑ,Read More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2017

Μετά την ολοκλήρωση των αγώνων της Α’ Φάσης, προκρίνονται για την Τελική Φάση, οι (2) πρώτες ομάδες από κάθε ομιλο. σύνολο: (6) ομάδες.Σχηματίζεται ένας (1) όμιλος των (6) ομάδων, FINAL SIX. Οι οποίες και αγωνίζονται με το σύστημα Pool ( όλοι με όλους ). Οι τρεις (3) πρώτες ομάδες τηςRead More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 2016

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ   ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ               ΡΟΗ ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ ΝΟ ΣΥΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΜΠΟΥ   ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΡΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΕΠΕΙΟΣ ΗΛΙΔΑΣ ΑΝΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ     ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΕΑΣ ΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΝΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                ΝΟ ΙΤΕΑΣ    ΝΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ            ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                        ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ  ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ο.Φ.Θ.                              Read More

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΩΝ ΦΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ WATER POLO Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ

Πηγή:www.koe.org.gr Πραγματοποιήθηκε σήμερα (1/6) στα γραφεία της ΚΟΕ η κλήρωση της προκριματικής φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Α2 Εθνικής κατηγορίας Γυναικών (8-10 Ιουλίου). ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ: Νηρέας Χαλανδρίου, Πανιώνιος, Ηλυσιακός, Ιωνικός Νίκαιας ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Ηρακλής, ΝΕ Πατρών, ΑΣ Απόλλο, ΝΟ Λάρισας Οι 2 πρώτες ομάδες (σύνολο 4) κάθε Ομίλου, θα παίξουν σταRead More

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr  Με την ολοκλήρωση -την Κυριακή 15/5 το βράδυ- των αγώνων και στους 13 Ομίλους της Α’ φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Μίνι Παίδων, έγιναν γνωστές οι 38 ομάδες που προκρίνονται στη Β’ φάση της διοργάνωσης (10-12/6). Σημειώνουμε ότι ΔΕΝ προκρίθηκαν στην επόμενη φάση μόνο οι τελευταίες στη βαθμολογία κάθε Ομίλου.Read More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2016

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ Α ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2. Β ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 3. Γ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ  ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ         ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ        ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ               ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                ΑΟ ΟΛ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                 ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ                   ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ         ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                   ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ   Δ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5. Ε ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ            6. ΣΤ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣRead More

ΟΙ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΗΣ Γ’ ΦΑΣΗΣ ΤΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ ΤΩΝ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ WATER POLO 2016

Πραγματοποιήθηκαν το μεσημέρι στα γραφεία της ΚΟΕ οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων υδατοσφαίρισης Εφήβων (Γ’ Φάση) και Μίνι Παίδων (Α’ Φάση). ΕΦΗΒΩΝ (6-8 Μαϊου) Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Παλαιό Φάληρο, ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Χανίων, Νηρέας Χαλανδρίου, Εθνικός Πειραιά, Νηρέας Γέρακα Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΝΟ Γλυφάδας, ΝΟ Χίου, ΝΟ Βουλιαγμένης, Πανιώνιος, Παναθηναϊκός, ΝΕ Πατρών ΟΜΙΛΟΣRead More

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2015

Σε εκτέλεση των προκηρυχθέντων απο την  Γενική Προκήρυξη Πρωταθλημάτων Υδατοσφαίρισης της  ΚΟΕ  για την αγωνιστική περίοδο  «2015»  με  αριθμ.πρωτ.:  6158/Ε/ 30.10.14 0,  προκηρύσσουμε τους αγώνες του Πρωταθλήματος  Γ’  Εθνικής κατηγορίας  Ανδρών,  σύμφωνα με τα παρακάτω: ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ             2. ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ        Read More

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015,26-28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πηγή:www.koe.org.gr ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ-ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ-ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015-ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ-ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015,26-28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πηγή:www.koe.org.gr ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015,26-28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ 2015,26-28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πηγή:www.koe.org.gr Σε συνέχεια του με αριθ. Πρωτ. 3822/Ε από 22.6.15 εγγράφου μας, σχετικά με τους Πανελλήνιους Αγώνες Κολύμβησης Προαγωνιστικών Κατηγοριών 9-12 ετών, που θα διεξαχθούν 26-28/6/15 στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Περιστερίου, σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα προθέρμανσης των 2 γκρουπ, καθώς και τις ώρες των αγώνων. Επίσης σας ενημερώνουμε ότι καλούνται, οιRead More

ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Η ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2014,Η Α’ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 2014 ΚΑΙ Η Α’ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2014

Πηγή:www.koe.org.gr Δέκα (10) ομάδες χωρισμένες σε δύο Ομίλους θα διεκδικήσουν την πρόκριση τους στην Τελική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Β’ Εθνικής κατηγορίας Γυναικών, το τριήμερο 11-13 Ιουλίου στους αγώνες της προκριματικής φάσης του πρωταθλήματος. Όμιλος Καρδίτσας (κολ. Καρδίτσας): Μακεδονικός Νεάπολης, Νηρέας Λαμίας, ΑΠΣ Οξυγόνο, ΚΟ Καρδίτσας, ΟΕΑΝΑ Βόλου Όμιλος Αττικής (κολ.Read More