Αρχείο ετικετών: χανθ

Μαΐ 10

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΤΗΣ Β’ ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2017

Πηγή:www.koe.org.gr Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι στα γραφεία της ΚΟΕ η κλήρωση των ομίλων και αγώνων στα πλέι οφ και τα πλέι άουτ, της Β’ Φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Β’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών (16-18 Ιουνίου). ΠΛΕΪ ΟΦ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΝΟ Αγίου Νικολάου, Τρίτων Αμαρουσίου, Τρίαινα Βούλας, Δελφίνια Μεταμόρφωσης, ΑΟ Πετρούπολης Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΠΕΚΕ Βροντάδου, Άρης Θεσσαλονίκης, ΑΠΣ …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Μαρ 04

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO MINI ΠΑΙΔΩΝ 2017

Με την ολοκλήρωση της συντριπτικής πλειοψηφίας των αγώνων των 12 Ομίλων της Α’ Προκριματικής φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Παίδων, την Κυριακή (5/3) το βράδυ, αναδείχθηκαν 41 ομάδες που προκρίνονται στη Β’ φάση. Εκκρεμούν τρεις αγώνες στον Δ’ Όμιλο Αττικής (θα γίνουν στις 14 και στις 19/3) για να οριστικοποιηθεί η κατάταξη εκεί και να ξεκαθαριστεί …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Φεβ 24

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO MINI ΠΑΙΔΩΝ 2017

1. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1η αγωνιστική Παρασκευή 3/03/2017 ΩΡΑ: 20:30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΩΡΑ: 21:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 1. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 2η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017 ΩΡΑ: 10:00 ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1. ΟΜ. ΑΘΗΝΑΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3η αγωνιστική Σάββατο 4/03/2017 ΩΡΑ: 18:00 …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Ιούν 24

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ  ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ  ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ        ΠΕΚΕΒ        ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ                      ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ        ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ        ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ ΟΕΑ ΝΑΒ             ΧΑΝΘ                            ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ  ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΟΠΙ ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ          ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑ/ΣΙΟΥ             ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ        ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΊΚΟΣ          ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ             ΟΜΙΛΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ  ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ          ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ       ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ            ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ  ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ   1η  αγωνιστική Παρασκευή       …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Μαΐ 14

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr  Με την ολοκλήρωση -την Κυριακή 15/5 το βράδυ- των αγώνων και στους 13 Ομίλους της Α’ φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Μίνι Παίδων, έγιναν γνωστές οι 38 ομάδες που προκρίνονται στη Β’ φάση της διοργάνωσης (10-12/6). Σημειώνουμε ότι ΔΕΝ προκρίθηκαν στην επόμενη φάση μόνο οι τελευταίες στη βαθμολογία κάθε Ομίλου. Οι ομάδες που προκρίθηκαν είναι …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Μαΐ 10

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2016

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ Α ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2. Β ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 3. Γ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ  ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ         ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ        ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ               ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                ΑΟ ΟΛ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                 ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ                   ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ         ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                   ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ   Δ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5. Ε ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ            6. ΣΤ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                ΝΟ ΧΙΟΥ                               ΝΟ …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Μαΐ 05

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ Β’ ΓΥΡΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2016

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ   ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ               3. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ   ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ       ΑΟ ΟΛΥΜΠ. ΠΕΤΡ/ΛΗΣ           ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΩΝ                             ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ                         ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ                 ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ                     ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.        ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                             ΑΕ …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 24

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2016

Με την ολοκλήρωση των αγώνων της Β’ φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Νέων Ανδρών και στους τέσσερις Ομίλους (την Κυριακή 24/4 το βράδυ) προέκυψαν οι οκτώ (8) ομάδες που προκρίνονται στην Τελική φάση της διοργάνωσης (8-10/7). Οι οκτώ φιναλίστ είναι: ΝΟ Βουλιαγμένης, Πανιώνιος (από τον Α’ Όμιλο Αττικής), ΑΝΟ Γλυφάδας, Παναθηναϊκός (από τον Β’ Όμιλο Αττικής), …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 21

ΟΙ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΗΣ Γ’ ΦΑΣΗΣ ΤΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ ΤΩΝ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ WATER POLO 2016

Πραγματοποιήθηκαν το μεσημέρι στα γραφεία της ΚΟΕ οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων υδατοσφαίρισης Εφήβων (Γ’ Φάση) και Μίνι Παίδων (Α’ Φάση). ΕΦΗΒΩΝ (6-8 Μαϊου) Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Παλαιό Φάληρο, ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Χανίων, Νηρέας Χαλανδρίου, Εθνικός Πειραιά, Νηρέας Γέρακα Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΝΟ Γλυφάδας, ΝΟ Χίου, ΝΟ Βουλιαγμένης, Πανιώνιος, Παναθηναϊκός, ΝΕ Πατρών ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ: Ολυμπιακός, ΝΟ Πατρών, Νίκη Βόλου, …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 18

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2016

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ   Α’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2. Β’ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ                3. ΟΜ.  ΘΕΣ/ΚΗΣ   ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                          ΝΟ ΧΙΟΥ                                     ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ             ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ             ΠΑΟΚ ΑΣ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                       ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                             ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΩΝ                           ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                     ΑΟ …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 15

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2016,22-24 ΙΟΥΛΙΟΥ 2016,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Οι Κολυμβητικοί Σύλλογοι Θεσσαλονίκης , οι οποίοι με ομόφωνη απόφαση τους έθεσαν εκ νέου την υποψηφιότητα τους για την ανάληψη των αγώνων , θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε  το ΔΣ της ΚΟΕ για την απόφαση του ,να μας αναθέσει και φέτος την διοργάνωση του Πανελλήνιου  Πρωταθλήματος Εφήβων-Νεανίδων Παίδων-Κορασίδων   . Δέσμευση μας  να διοργανώσουμε και φέτος ένα πρωτάθλημα αντάξιο του περσινού και …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Απρ 01

ΟΙ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΙ Γ’ ΦΑΣΗΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ WATER POLO ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr Πραγματοποιήθηκαν το μεσημέρι στα γραφεία της ΚΟΕ οι κληρώσεις της Β’ και Γ’ φάσης αντίστοιχα των πρωταθλημάτων υδατοσφαίρισης Νέων ανδρών και Παίδων. ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ , Β’ Φάση, 22-24 Απριλίου Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ: ΝΟ Βουλιαγμένης, ΝΟ Χανίων, ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Λάρισας, Πανιώνιος Β’ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ: ΑΝΟ Γλυφάδας, Παναθηναϊκός, ΝΟ Χίου, Ποσειδών Ιλισίων, ΑΟ Πετρούπολης ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΟΥΚ Βόλου, …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Μαρ 26

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΓΥΡΟΥ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr Ολοκληρώθηκε σήμερα (27/3) ο Α’ Γύρος της Α’ Φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης της Β’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών και στους πέντε (5) ομίλους, με τέσσερις (4) ομάδες να έχουν το απόλυτο με 12 βαθμούς και μια ισοβαθμία στην πρώτη θέση στον Όμιλο του Βόλου. Σημειώνεται πως, μετά το τέλος των δύο γύρων της  Α’ Φάσης, …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Μαρ 24

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΓΥΡΟΥ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΑΝΔΡΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr  Ανοίγει αύριο Παρασκευή 25/3 η αυλαία των αγώνων του Α’ Γύρου της Α’ φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης της Β’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών με αγώνες και στους πέντε (5) Ομίλους. Ο Α’ γύρος θα ολοκληρωθεί την Κυριακή 27/3. Αναλυτικά οι πέντε Όμιλοι: Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήρια Αμαρουσίου, Γέρακα): ΝΟ Αγ. Νικολάου, Νηρέας Χαλανδρίου, ΑΟ Βετεράνοι, Δελφίνια …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Φεβ 22

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΕΦΗΒΩΝ 2016

Παρά το γεγονός ότι απομένουν δύο αγώνες για να ολοκληρωθεί η Α’ προκριματική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Εφήβων, γνωρίζουμε από σήμερα (Κυριακή 21/2) το βράδυ και τις 39 ομάδες που προκρίθηκαν στη Β’ φάση (15-17/4). Μέχρι και απόψε έχουν ολοκληρωθεί οι αγώνες σε οκτώ από τους δέκα ομίλους (πέντε σήμερα, ένας από χθες Σάββατο, o …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Φεβ 16

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΕΦΗΒΩΝ 2016

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ Α’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ            2. Β’ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ         3. Γ’ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ                       ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     ΝΟ ΧΙΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                      ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                  ΑΚΟ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ. ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ            ΝΟ ΚΑΛΑΜΚΙΟΥ                    ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                     ΑΟΝΣ …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Ιαν 31

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ WATER POLO 2016

Πηγή:www.koe.org.gr Ολοκληρώθηκαν απόψε (Σάββατο) στο κολυμβητήριο Νέας Ιωνίας Βόλου οι αγώνες και στον εναπομείναντα έναν Όμιλο (από τους επτά, καθώς οι αγώνες των υπόλοιπων έξι ομίλων είχαν γίνει την περασμένη εβδομάδα) της Α’ προκριματικής φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Νέων Ανδρών, σ’ αυτόν του Βόλου, και μάθαμε τις δύο ακόμα ομάδες που προκρίνονται στη Β’ φάση …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Ιαν 30

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΕΦΗΒΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr Σε εκτέλεση των προκηρυχθέντων απο την  Γενική Προκήρυξη Πρωταθλημάτων Υδατοσφαίρισης της  ΚΟΕ  για την αγωνιστική περίοδο  «2015-2016»  με  αριθμ.πρωτ:  5333/ 6.10.2015,  προκηρύσσουμε τους αγώνες του Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης  ΕΦΗΒΩΝ  (γενν. ’99)   «2016»  σύμφωνα με τα παρακάτω:     ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ   Α’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2. Β’ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ                3. Γ’ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ                       …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Ιαν 27

ΟΙ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ,ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ,ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ WATER POLO 2016

Πηγή:www.koe.org.gr  Πραγματοποιήθηκαν σήμερα (27/1) στα γραφεία της ΚΟΕ οι κληρώσεις τριών ηλικιακών πρωταθλημάτων υδατοσφαίρισης, καθώς και της Β’ Εθνικής Ανδρών. Αναλυτικά: ΝΕΑΝΙΔΕΣ, Α ’Φάση 11-13 Μαρτίου Α’ Όμιλος: Ολυμπιακός, ΝΟ Ρεθύμνου, Ιωνικός Νίκαιας, ΟΦΗ, Εθνικός Πειραιά Β’ Όμιλος: ΑΝΟ Γλυφάδας, Πανιώνιος, Τρίτων Αμαρουσίου, Νηρέας Χαλανδρίου, ΝΕ Πατρών Γ’ Όμιλος: ΝΟ Βουλιαγμένης, Ποσειδών Ιλισίων, ΝΟ Χίου, ΓΣ Περιστερίου Δ’ …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Ιαν 22

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ WATER POLO 2016

Πηγή:www.koe.org.gr Μετά το Παιδικό, την προηγούμενη εβδομάδα και το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Νέων ανδρών μπαίνει στις ράγες για τη φετινή αγωνιστική περίοδο με τους αγώνες της Α’ προκριματικής φάσης από αύριο (22/1) έως και την Κυριακή (24/1). Α’ Όμιλος Αττικής (κολ. ΑΝΟΓ, Περιστερίου):Πανιώνιος, Παναθηναϊκός, ΑΝΟ Γλυφάδας, ΓΣ Ηλιούπολης, ΓΣ Περιστερίου 2.Β’Όμιλος Αττικής (κολ. Γέρακα, Νέας Σμύρνης, …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Δεκ 17

ΚΛΗΡΩΣΗ Α’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΕΦΗΒΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr Σαράντα εννιά (49) ομάδες μετέχουν συνολικά στους 10 Ομίλους της Α’ Προκριματικής φάσης του Εφηβικού πρωταθλήματος (19-21 Φεβρουαρίου). Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Παλαιό Φάληρο, Ηλυσιακός, Νηρέας Γέρακα, Εθνικός Πειραιά, ΑΕ Χαϊδαρίου Β’ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΝΟ Γλυφάδας, Απόλλων Σμύρνης, ΝΟ Καλαμακίου, Μίλων, Άρης Νίκαιας Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Χίου, Δελφίνια Μεταμόρφωσης, Ιωνικός Νίκαιας, ΝΟ Χαλκίδας, Ποσειδών Ιλισίων Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Δεκ 17

ΚΛΗΡΩΣΗ Α’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER POLO ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2016

Πηγή:www.koe.org.gr Α’ Προκριματική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Νέων ανδρών (22-24 Ιανουαρίου), στο οποίο και μετέχουν 31 ομάδες συνολικά. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Πανιώνιος, Παναθηναϊκός, ΑΝΟ Γλυφάδας, ΓΣ Ηλιούπολης, ΓΣ Περιστερίου Προκρίνονται οι 3 πρώτες ομάδες Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Παλαιό Φάληρο, ΝΟ Χίου, Ποσειδών Ιλισίων, ΝΟ Καλαμακίου, Νηρέας Γέρακα Προκρίνονται οι 3 πρώτες ομάδες Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Βουλιαγμένης, Εθνικός, …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Ιούλ 15

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2015,17-19 ΙΟΥΛΙΟΥ 2015,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Ε-Ν-Π-Κ 2015

Ιούλ 15

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΔΩΡΕΑΝ ΓΡΑΜΜΩΝ Ο.Α.Σ.Θ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2015,17-19 ΙΟΥΛΙΟΥ 2015,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΟΑΣΘ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Ε-Ν-Π-Κ 2015

Ιούλ 15

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2015,17-19 ΙΟΥΛΙΟΥ 2015,ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Ε-Ν-Π-Κ 2015

Παλαιότερα άρθρα «