Ετικέτα: NATATION

 

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ GRAND PRIX» 2017,12-14 ΜΑΪΟΥ 2017,Ο.Α.Κ.Α.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ GRAND PRIX 2017,12-14 ΜΑΪΟΥ 2017,Ο.Α.Κ.Α.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR 2017»,1-2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΚΑΒΑΛΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ «ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR 2017»,1-2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΚΑΒΑΛΑ

ΠΡΟΚHΡYΞΗ 2ο ΚΥΠΕΛΛΟ «ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2017»,5-7 ΜΑΪΟΥ 2017,ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ 2ο ΚΥΠΕΛΛΟ «ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2017»,5-7 ΜΑΪΟΥ 2017,ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-12 ΕΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ,11-12 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,Ο.Α.Κ.Α.

ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-12 ΕΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ,11-12 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,Ο.Α.Κ.Α.

ΑΛΛΑΓΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΩΝ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ 2017

ΑΛΛΑΓΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΩΝ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ 2017

ΟΙ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ Δ.Σ. ΤΗΣ ΚΟΕ (3/3/2017)

Πηγή:www.koe.org.gr
Σειρά αποφάσεων έλαβε το Διοικητικό Συμβούλιο της ΚΟΕ που συνεδρίασε σχετικά (3/3), μεταξύ των οποίων και οι ακόλουθες:
*Στις 26 Μαρτίου θα πραγματοποιηθεί η Τακτική Γενική Συνέλευση της Ομοσπονδίας με θέμα τον Διοικητικό και Οικονομικό Απολογισμό για το 2016
*Εγκρίθηκαν τα καμπ προετοιμασίας στην Κολύμβηση:
1) Καβάλα 7-19/4, για Αραούζου, Νέγρη, Φωκαϊδη, Λέμπλ
2) Αμαλιάδα 17-26/4, για Ντουντουνάκη, Δημητρίου
3) ΟΑΚΑ 17-26/4, για Δράκου,Μελαδίνη
4) Χανιά 16-23/4,για Παυλοπούλου
5) Τρίπολη 17-25/4, για Χρήστου
6) Νάουσα 17-24/4, για Σοφιανίδη
7) Φοντ Ρεμό 20/4-11/5, για Αραούζου,Νέγρη
*Εγκρίθηκε η συμμετοχή των Κολυμβητών, Κατραντζή, Σοφιανίδη, Κυνηγάκη, Κοντογεώργου, Μελαδίνη, Βουρνά, στο μίτινγκ της Οστράβα (29-30 Απριλίου) και του Χρήστου στο Golden Tour της Αμιέν (28-30 Απριλίου)
*Λόγω των ημερομηνιών διεξαγωγής ενδοσχολικών και πανελλήνιων εξετάσεων, τροποποιούνται ως εξής οι ημερομηνίες τέλεσης αγώνων Κολύμβησης τον Ιούνιο:
1) Θερινοί Αγώνες 11-12 ετών, 3-4 Ιουνίου
2) Θερινοί αγώνες 9-10 ετών, 4 Ιουνίου
3) Θερινή Ημερίδα ορίων, 10-11 Ιουνίου
4) Πανελήνιοι αγώνες 11-12 ετών, 16-18 Ιουνίου
5) Πανελλήνιοι αγώνες 9-10 ετών, 16-17 Ιουνίου
6) Εθνικό πρωτάθλημα Κολύμβησης, 23-25 Ιουνίου
7) Πανελλήνιο πρωτάθλημα OPEN WATER, 2-4 Ιουνίου
*Εγκρίθηκε η μετάβαση, στα πλαίσια του Αναπτυξιακού προγράμματος επιλέκτων στην Κολύμβηση, των τεχνικών: Χούμα, Κοζομπόλη στην Τρίπολη (18 Μαρτίου), Αθυμαρίτη στην Πάτρα (8 Απριλίου), Κραουνάκη, Ορφανίδη στο Λουτράκι (22 Απριλίου), Κραουνάκη, Γέμελου στην Καλαμάτα (27 Μαϊου)
*Εγκρίθηκε η συμμετοχή του διεθνή Κριτή κ. Μουστάκη σε Σεμινάριο Κριτών OPEN WATER στη Βιέννη (20-21 Μαϊου)
*Εγκρίθηκε η οργάνωση σχολής Κριτών – Χρονομετρών Κολύμβησης Β’ Κατηγορίας και σχολής Αλυταρχών, στην Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης
*Εγκρίθηκε η συμμετοχή μας στους Βαλκανικούς αγώνες Καταδύσεων Νέων (Βελιγράδι, 2-6-28 Μαϊου) με 10 αθλητές/τριες
*Εγκρίθηκε η συμμετοχή στο Γκραν Πρι Καταδύσεων της Μαδρίτης (26-28 Μαϊου), με 3 αθλητές/τριες
*Εγκρίθηκε καμπ προετοιμασίας της Εθνικής ομάδας Γυναικών στη Συγχρονισμένη κολύμβηση, για 14ημέρες εντός του Μαρτίου
*Εγκρίθηκε η συμμετοχή στ μίτινγκ Japan Open με 3ήμερο επί πλέον καμπ προετοιμασίας για το Ντουέτο μας (2 αθλήτριες) στη Συγχρονισμένη κολύμβηση
*Εγκρίθηκε το αίτημα του Ηρακλή για διεξαγωγή Ημερίδας Ορίων στη Συγχρονισμένη (1-4 Αστέρι και αγωνιστικές 4άδες) στη Θεσσαλονίκη
*Εντάσσεται στη δύναμη των μελών της ΚΟΕ το Σωματείο Α.Σ Αργολίδας «Ιπτάμενοι»

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ου ΕΑΡΙΝΟΥ MEETING,3-5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ου ΕΑΡΙΝΟΥ MEETING,3-5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ-Γ ΗΜΕΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ου ΕΑΡΙΝΟΥ MEETING,3-5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ-Β ΗΜΕΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ου ΕΑΡΙΝΟΥ MEETING,3-5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ-Α ΗΜΕΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ Π.Ε.Κ.Υ.Κ.Ρ.,4-5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ Π.Ε.Κ.Υ.Κ.Ρ.,4-5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ Π.Ε.Κ.Υ.Κ.Ρ.,4-5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΑΤΟΜΙΚΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ,ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (25Μ.)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ,ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (25Μ.)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10 ΕΤΩΝ Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10 ΕΤΩΝ Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΚΕΡΚΥΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΚΕΡΚΥΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,4-5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΛΑΡΙΣΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,4-5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΛΑΡΙΣΑ-ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,4-5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΛΑΡΙΣΑ-ΑΤΟΜΙΚΑ

ΟΙ ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΥΕΘΝΕΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΑ

Οι Εθνικές ομάδες κολύμβησης που θα εκπροσωπήσουν τη χώρα μας στις φετινές Πολυεθνείς Συναντήσεις, συγκροτήθηκαν με απόφαση της ΚΟΕ, ως εξής:
Πολυεθνής Παίδων – Κορασίδων (Πειραιάς, 8-9 Απριλίου)
Εγγλεζάκης Κων/νος (ΑΝΟ Αργυρούπολης), Κέντρος Σταύρος, Σωτηρόπουλος Δημήτρης, Δαμασιώτη Γεωργία (Ωκεανός), Πριμεράκη Ελένη (ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. Αστέρια), Θώμογλου Σάββας, Κιρτσόγλου Βασιλική –Μαρία (Άρης Θεσσαλονίκης), Γεωργοπούλου Ελένη, Μητσάκου Χρυσούλα (ΑΣΚ Ντερή), Μεντεκίδη Αναστασία (Νίκη Βόλου), Χρήστου Γιάννης (Δελφίνια Περιστερίου), Παλαιολόγος Ηλίας, Καλογέρη Ζαχαρούλα (Ηλυσιακός), Ασπουγάλης Αρκάδιος – Γιώργος (ΚΣ Σερρών 2005), Κωνσταντινίδου Φωτεινή (ΚΟ Δράμας), Γιόκαρη Ιζαμπέλλα (ΝΑΣ Αττικής), Ζουμπούλογλου Δημήτρης (ΝΟ Καβάλας), Μπίλας Στέργιος – Μάριος (ΝΟ Χαλκίδας), Παπαστάμος Απόστολος (ΝΟ Χανίων), Σταματάκη Βασιλική (Ολυμπιάδα 73), Δρόσος Νίκος, Τροχαλάκη Μαρία (Ολυμπιακός).
Πολυεθνής Συνάντηση Εφήβων – Νεανίδων (Πράγα, 8-9 Απριλίου)
Κατσιάρα Αφροδίτη, Μέτσιου Φωτεινή (ΑΕ Χαϊδαρίου), Ζαμαρία Αγγελική (ΑΝΟ Αργυρούπολης), Μανιός Δημήτρης, Ράπτης Πάρης (ΑΝΟ Γλυφάδας), Ντάνος Νίκος (ΑΟ Κολωνού), Παυλοπούλου Νικολέτα (Ωκεανός), Κρανιάς Σπύρος (ΝΑΣ Αττικής), Λουκαρέα Σταυρούλα (ΝΟ Καλαμάτας), Βελιάδης Γιώργος (ΟΕΑΝΑ Βόλου), Γεωργακόπουλος Γιάννης, Ζαφειρόπουλος Θανάσης, Μπολάνος Παναγιώτης, Παυλοπούλου Γεωργία, Τροχαλάκη Μαρία – Μελίνα (Ολυμπιακός), Μαρκαντέ Δέσποινα (ΠΑΟΚ).

GROUP ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΚΕΡΚΙΔΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10 ΕΤΩΝ Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

GROUP ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10 ΕΤΩΝ Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΚΕΡΚΙΔΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10 ΕΤΩΝ Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,4-5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΛΑΡΙΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,4-5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΛΑΡΙΣΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΚΕΡΚΥΡΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ,ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΚΕΡΚΥΡΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 1ΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ,ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (25Μ.)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1ΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ,ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (25Μ.)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ 1ΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ,ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (25Μ.)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10 ΕΤΩΝ Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10 ΕΤΩΝ Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10 ΕΤΩΝ Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ Π.Ε.Κ.Υ.Κ.Ρ.,4-5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ Π.Ε.Κ.Υ.Κ.Ρ.,4-5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017,ΗΡΑΚΛΕΙΟ

STARTING LISTS ISM 2017,3-5 MARCH 2017,BERLIN-GERMANY

Starting Lists International Swim Meeting 2017-SUNDAY

Starting Lists International Swim Meeting 2017-SATURDAY

Starting Lists International Swim Meeting 2017-FRIDAY

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 35α ΝΙΟΒΕΙΑ 2017,8-9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 35α ΝΙΟΒΕΙΑ 2017,8-9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 12ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΡΙΠΟΥ 2017,8-9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΧΑΛΚΙΔΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 12ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΡΙΠΟΥ 2017,8-9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΧΑΛΚΙΔΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 16α ΤΣΙΤΕΙΑ 2017,5-6 ΜΑΪΟΥ 2017,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΙΛΙΣΙΩΝ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 16α ΤΣΙΤΕΙΑ 2017,5-6 ΜΑΪΟΥ 2017,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΙΛΙΣΙΩΝ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 16α ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ 2017,22-23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΧΑΝΙΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 16α ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ 2017,22-23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017,ΧΑΝΙΑ