ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ 
ΧΑΛΚΙΔΑ 
12 - 13 Ιουν 2010
12/6/2010 Απογ.
5000m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)
A/A ΑΜ No Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Χρόνος Αγώνα
1 87294 3 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1980 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 00:56:14:38
2 85469 4 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1984 ΕΟΦΠΦ ΑΝΔΡ 00:56:17:15
3 107663 11 ΠΑΝΤΕΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 01:00:34:87
4 90299 6 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1987 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 01:01:17:86
5 108217 12 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 XANΘ ΑΝΔΡ 01:06:30:40
6 93341 7 ΑΡΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1988 ΟΦΘ ΑΝΔΡ 01:08:26:90
7 76315 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ 1981 ΑΚΟΗ ΑΝΔΡ 01:19:14:15
8 108937 39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡ 1990 ΑΚΟΗ ΑΝΔΡ 01:19:19:27
9 85144 38 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝ 1984 ΑΚΟΗ ΑΝΔΡ 01:19:23:22
10 138397 40 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1965 ΚΟΠΙ ΑΝΔΡ 01:29:34:61
5000m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΕΦΗΒΩΝ  (50)
A/A ΑΜ No Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Χρόνος Αγώνα
1 111335 14 ΧΡΟΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1991 NOXAΛΚ ΕΦΗΒ 01:00:08:13
2 112388 18 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΟΣΦΠ ΕΦΗΒ 01:00:25:30
3 115144 19 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΑΝΟΑΡΓΥΡ ΕΦΗΒ 01:00:38:20
4 121252 37 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΚΟΠΙ ΕΦΗΒ 01:00:38:22
5 137401 24 ΚΑΛΟΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1993 ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ ΕΦΗΒ 01:00:39:29
6 115654 26 ΤΖΙΒΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1993 ΑΝΟΑΡΓΥΡ ΕΦΗΒ 01:03:07:85
7 117864 29 ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 Κ.Ο.ΔΕΛΦΙΣ ΕΦΗΒ 01:03:24:18
8 118029 28 ΚΟΘΩΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΝΟΚΑΒΑΛ ΕΦΗΒ 01:03:33:03
9 109172 16 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1991 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 01:05:23:50
10 114480 41 ΑΡΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΠΙ ΕΦΗΒ 01:05:23:64
11 118835 25 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΕΟΦΠΦ ΕΦΗΒ 01:06:47:05
12 117908 20 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 ΟΣΦΠ ΕΦΗΒ 01:07:38:88
13 115805 27 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1993 ΑΝΟΑΡΓΥΡ ΕΦΗΒ 01:12:59:54
14 112954 21 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1992 ΑΝΟΑΡΓΥΡ ΕΦΗΒ 01:22:30:40
5000m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
A/A ΑΜ No Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Χρόνος Αγώνα
1 41655 2 ΛΥΜΠΕΡΤΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1979 ΟΣΦΠ ΓΥΝ. 01:00:36:04
2 100244 8 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΕΥ 1989 ΟΣΦΠ ΓΥΝ. 01:02:08:26
3 107997 10 ΓΙΑΡΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1990 ΟΛΥ73 ΓΥΝ. 01:05:23:49
4 111813 17 ΛΙΩΣΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΟΣΦΠ ΓΥΝ. 01:06:29:30
5 110910 13 ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 1991 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΓΥΝ. 01:07:53:66
5000m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ  (50)
A/A ΑΜ No Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Χρόνος Αγώνα
1 120809 30 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ ΚΡ-Α 01:03:32:89
2 115082 22 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1992 ΕΟΦΠΦ ΝΕΑΝ 01:04:16:93
3 116499 42 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1993 ΚΟΠΙ ΝΕΑΝ 01:05:37:54
4 122224 32 ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 ΠΓΣ ΚΡ-Α 01:08:51:20
5 126856 33 ΚΡΙΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ 1994 ΑΝΟΑΡΓΥΡ ΚΡ-Α 01:14:12:55
6 122301 36 ΨΥΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1994 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ ΚΡ-Α 01:14:41:07
7 117978 35 ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1994 ΟΛ.ΠΕΤ. ΚΡ-Α 01:17:48:99
13/6/2010 Απογ.
10000m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΝΔΡΩΝ  (50)
A/A ΑΜ No Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία -
1 103848 9 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1989 ΠΑΟΚ ΑΝΔΡ 02:00:37:04
2 91862 5 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1985 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 02:00:49:23
3 108937 39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1990 ΑΚΟΗ ΑΝΔΡ DFN
4 85144 38 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝ 1984 ΑΚΟΗ ΑΝΔΡ ΕΓΚ
5 86046 43 ΧΑΡΧΑΡΗΣ  ΓΕΩΡΓ 1905 ΑΝΟΓΛΥΦ ΑΝΔΡ ΕΓΚ
10000m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (50)
A/A ΑΜ No Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Χρόνος Αγώνα
1 110545 15 ΑΡΑΟΥΖΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1991 ΠΑΟΚ ΓΥΝ. 02:01:08:95
10000m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΕΦΗΒΩΝ  (50)
A/A ΑΜ No Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Χρόνος Αγώνα
1 111335 14 ΧΡΟΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1991 NOXAΛΚ ΕΦΗΒ 02:00:59:07
2 118029 28 ΚΟΘΩΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΝΟΚΑΒΑΛ ΕΦΗΒ 02:24:30:07
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ 
ΧΑΛΚΙΔΑ 
12 - 13 Ιουν 2010
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ,ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σωματείο Σωμ Βαθμοί
1 109 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΟΣΦΠ 21
2 194 Α.Ε. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 12
3 200 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ 9
4 106 ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. ΕΟΦΠΦ 7
5 113 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 73 ΟΛΥ73 6
116 ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ ΚΟΠΙ 6
7 111 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. ΠΓΣ 5
8 125 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΟΑΡΓΥΡ 4
633 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣΠΕΡΙΣΤ 4
10 640 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛ.ΠΕΤ. 2
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ 
ΧΑΛΚΙΔΑ 
12 - 13 Ιουν 2010
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΑΝΔΡΩΝ,ΕΦΗΒΩΝ
Σωματείο Σωμ Βαθμοί
1 109 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΟΣΦΠ 28
2 400 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ NOXAΛΚ 18
3 200 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ 9
4 125 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΟΑΡΓΥΡ 8,5
5 250 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΝΟΚΑΒΑΛ 8
6 106 ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. ΕΟΦΠΦ 7
7 202 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ. ΗΡΑΚΛΗΣ 6
8 116 ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ ΚΟΠΙ 5,5
9 112 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 4
204 Χ.Α.Ν. ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ XANΘ 4
11 203 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΟΦΘ 3
697 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΑΚΟ ΗΛ.ΑΛΜ 3
13 759 ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΛΦΙΣ Κ.Ο.ΔΕΛΦΙΣ 2
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ 
ΧΑΛΚΙΔΑ 
12 - 13 Ιουν 2010
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΓΕΝΙΚΗ
Σωματείο Σωμ Βαθμοί
1 109 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΟΣΦΠ 49
2 200 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ 18
3 400 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ NOXAΛΚ 18
4 106 ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. ΕΟΦΠΦ 14
5 125 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΟΑΡΓΥΡ 12,5
6 194 Α.Ε. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ 12
7 116 ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ ΚΟΠΙ 11,5
8 250 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΝΟΚΑΒΑΛ 8
9 113 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 73 ΟΛΥ73 6
202 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ. ΗΡΑΚΛΗΣ 6
11 111 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. ΠΓΣ 5
12 112 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΑΟ ΑΡΙΩΝ 4
204 Χ.Α.Ν. ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ XANΘ 4
633 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣΠΕΡΙΣΤ 4
15 203 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΟΦΘ 3
697 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΑΚΟ ΗΛ.ΑΛΜ 3
17 640 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛ.ΠΕΤ. 2
759 ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΛΦΙΣ Κ.Ο.ΔΕΛΦΙΣ 2